0

Manchester fajny jezeli chodzi o wypad z rodziną (żona i dzieci) czy nic ciekawego? Mam okazje polecieć na 4 dni. W Anglii jedynie byłem kiedyś w Londynie.

0

@karszun
No wlasnie takie szachy jak w meczu Atletico - Liverpool też bardzo lubie ogladac. No i ten pojedynek dyrygentów na ławce trenerskiej :)

0

Podajcie 3 (lub więcej) mocne argumenty przemawiające za meczem Atletico - Liverpool i 3 za BVB - PSG.

Te dwa spotkania sie dla mnie tak atrakcyjnie zapowiadają, że ciężko bedzie mi sie zdexydować co dzis ogladac.

0

@NeroTFP
Damy se rade :) Moje pociechy sa chowane w dobrej wierze - rosną mi bordowe chłopaki :) Jakies machloje i brudy w klubie tego nie zmienią.

0

@Transu96
Taki to pożyje;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 @Jakchcesz
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

0

@macio_944 @Jakchcesz
Jeszcze dwa pytania.
1. Te gry beda na PS5 czy jeszcze na PS4 ?
2. Czy moj sprzet proc. i7 9gen. i karta RTX 2060 to pociagnie?

2

@macio_944
Bardzo dziekuje za wyjasnienie.

0

@macio_944
Nie znam sie,ale dlaczego ta gra jest tak wyczekiwana i juz tak popularna? To jakas kontynuacja znanej serii?

1

@Ronin47
Hej, jeszcze nie mialem okazji. Mozliwe, ze w przyszlym tygodniu sie wybiore.

0

Czemu Igor Kwiatkowski juz nie wystepuje w kabarecie Paranienormalni ?

0

@LuisSalvano
Pokój specjalnie przystosowany jest do tego, z tym akurat nie ma problemu, ale mimo wszystko masz świadomość tego,ze w domu jest obcy człowiek. Zawsze to jakis dyskomfort. Faktem jest, że często sie o to spieramy.

0

@LuisSalvano
Sam sie dziwie jakie z tego sa przychody. Chętnych nie brakuje. Jedyny minus tego wszystkiego, to to, ze do domu mi przyłażą obce baby, a ja tego nie lubie. Dlatego najlepszym rozwiazaniem bedzie otwarcie salonu.

1

@contowsky
Ja nie, ale żona nie dość, że prowadzi firme, to jeszcze dorabia robiąc i sprzedając kosmetyki a oprocz tego robi też makijaze. Te dwie dodatkowe prace, to bardziej hobby niż obowiazek. W niedalekiej przyszlosci planuje tez otwarcie salonu kosmetycznego. Prawdziwa Bizneswomen. Podziwiam ją. Dzieki niej moge spokojnie sie zajmowac domem i dziecmi.

0

@deszczyk89
Pisz smiało.

0

@deszczyk89
A ja wlasnie slyszalem, ze serial jest sredni. Hardy'ego uwielbiam.

0

@RosjaninBut
Odezwe sie.

0

@Jackazz
Na recepte. Nazwe moge podać na pw.

6

@koksik2700
Nie,nie moge ich brac czesto, pozatym też nie chce, bo żona czesto zapomina pogasic swiatla w domu - ktos to pozniej musi robic ;) Pozatym mam dzieci w domu i wole byc czujny, wiec raz na tydzien jak wezme zeby sie wyspać,to jest max. Strasznie mocne tabletki, zdecydowanie trzeba z tym uwazac. Napewno nie dla kazdego,a już napewno nie dla malo odpowiedzialnych ludzi.

2

Bylem u lekarza po jakies tabletki na sen, bo mam problem ze spaniem. Mam bardzo płytki sen, budzi mnie najmniejszy szelest w domu. Potrafie otwierac oczy nawet kilkanascie razy w czasie snu. Mialem tak od wielu, wielu lat. Wczoraj pierwszy raz w zyciu wzialem tabletke nasenną. Efekt? Wow! Aż jestem przerażony. Urwał mi sie film. Pierwszy raz mi sie tak zdarzyło, że zasnąłem przy filmie z laptopem na kolanach. Żona mi opowiadała,że spałem jak dziecko. Nic nie pamietam, nawet nie słyszałek jak pies szczeka. W szoku jestem.

0

@Rakitovic00
Ramos i Casemiro. U nas nie ma takiego pilkarza, jakos ciezko mi jest nie trawic jakiegos pilkarza klubu,ktoremu kibicuje. Gdyby jednak przełożono mi pistolet do glowy i kazano wybierac, to faktycznie Alba. Ale to jak podkreslam bylby wybor na siłe.

0

@deszczyk89
Ten drugi, to taki lekki klimacik,nie na tweraz, ale po recenzjach widze, że naprawde dobry. Też lubię takie produkcje. Zapisalem sobie i w przyszłości wezmę pod uwagę. Dzięki.

@Volk
Mocne typowo rosyjskie kino ?
Nie slyszalem o tym serialu,ale lubie kryminalną jarasyję ;)

0

@coole
Detektywa widzialem. Pierwszy sezon rewelacja. Dialogi i gra aktorska mistrzostwo swiata.

1

@malyras
Daj spokoj, jak ja wchodze na fejsbuka czy twitera żony,to też nic tam nie ogarniam haha

0

@coole
Wezme te seriale pod uwagę, ale teraz chyba wybiore cos innego, od mafijnych porachunków narazie odpoczne. Szkoda sobie psuć smaka po Gomorze. Aktualnie ciekawi mnie najbardziej Dark oraz Sherlock i chyba pojde w tę stronę. Mam tylko nadzieje,że Sherlock nie jest tak naiwny jak Dom z papieru.

0

@malyras
Witaj w klubie. Choc w sumie juz nie za bardzo w klubie, bo ja nawet twittera nie mam :) O fejsbuku nie wspomnę.

0

A co powiecie o Six feet under ? Warto?

0

@palindrom1
A Wikingów widziałes? Ta sama półka?

0

@deszczyk89
Zainspirowałes mnie tym co napisałeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?