MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zmiter912576
Jak Ci sie żyje w Islandii?
0
Ale im ogladalnosc w ping ponga podskoczyla:) Wszystko był zamierzone. Dobra akcja.
0
@lukaszbarca15
Zdecydowanie pierwsza część!
1
@IronSanHybrid
Aaa, to jak dla dorosłych, to nie dla mnie:)
0
@IronSanHybrid
Kto to?
0
Panocki, jakies glosniki 2.1 do telewizora polecicie? Tak do 1500zł.
2
@Veb1233
Dobrze mu z brodą.
0
@Szicek10
Peaky Blinders i Breaking Bad.
2
Ale Gomorra to jest sztos.
0
Kończę 1 sezon Gomorry. Obawiam sie, a wrecz jestem tego pewien, że awansuje ten serial do mojego prywatnego rankingu top 10. Ba, możliwe nawet, że do pierwszej piątki :) Choć takich perełek jak Breaking Bad, Peaky Blinders, Soprano, czy Stranger Things nie przeskoczy... Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyboru, przyjemnie sie to oglada.
7
@deyna2018
To popraw jeszcze raz.
0
@damianex10
Rewelacja :) Usmialem sie :)
0
@bartekmess
Jestes zły, bardzo zły!
Ousmane Dembele.
1
@Barwindg
Polecam najpierw Rodzine Soprano.
0
W koncu jakis dobry serial, ktory mnie wkrecil i wypelnil pustke po takich klasykach jak Breaking Bad i Peaky Blinders. Gomorra naprawde daje rade.
0
Gdzie oglądne Gomorre w sieci? Na cda nie ma 3 odcinka pierwszego sezonu.
0
Ten z Gomorry, to strasznie mi Guardiole przypomina.
0
@messi564
Na sluchawkach jest miazga, tez tak ogladalem i tylko tak polecam. Obowiazkowo. Muzyka w tym serialu, akcent, teksty,to cos wspanialego!
0
@ksobi
Narazie jestem na etapie Gomorry. Outsider slyszalem, ze dobry.
0
@Cvzx
Tego nie wiedziałem, dzieki za info.
1
@koziar
Wcinał jak juz cos. Nie żyje, chory był.
5
@Gomess
Nie było, nie ma, i nie będzie lepszego serialu jak PEAKY fookin BLINDERS.
Majstersztyk!
4
Znacie ten kawałek ?
Israel Kamakawiwoʻole "Over the Rainbow"
Piękna piosenka. Nasza ulubiona, moja i moich chłopaków. Młody miał ją w szkole niedawno. Musialem sie nauczyc jej na pamięć i teraz spiewac na dobranoc do snu. Strasznie mi sie podoba,nie moge przestać jej nucić...
Polecam podglosnic i posluchac. Cos wspanialego.
1
@jachuu9
Nie jesteś sam.
0
@puyol_presidend5
Zgadzam się.
0
@Hushovt
Albo "coś".
6
Jestem strasznie zbulwersowany i zniesmaczony tą osobą z oscarów. Do czego ten swiat zmierza? Mialbym to w czterech literach gdybym nie mial synków, ktorzy dorastaja i bedą zmuszeni cos takiego ogladac na co dzien (bo do tego to wszystko prowadzi). Rozumiem, że kazdy moze byc inny,miec inna orientacje, ale robienie czegos takiego, przebieranie sie za kobiete na pokaz, jeszcze z brodą, to juz jest gruba przesada.
1
@PatrychoO
Dramat. Koniec swiata.
2
@masakrator05
Na Bernabeu,to wyjaśniamy, ale my ich zazwyczaj, wiec nie wiem skad taka radocha u sasiadow :)
6
@macio_944
Nie mogę na cos takiego patrzeć. Sorry, nie należę do tolarancyjnych ludzi. Az sie boje o moje dzieci co to sie bedzie dzialo w przyszlosci.