MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Leszczinho
Zaraz po Brożku.
1
Sancho zamiast Neymara?
0
Sancho od nowego sezonu w FM19 za 54mln przechodzi do Barcelony. Brawo ja.
0
Gdyby to Leo zmieścił...
0
Cos wiadomo co z Dembele?
0
@Kredon
Jak wygladaja kursy u bukow na VVD ?
0
Ciekawe ile by mial Messi zlotych pilek gdyby nie bylo Ronaldo i odwrotnie, ale mialby Ronaldo gdyby nie było Messiego. Bardzo wątpie czy ktos w przyszłości bylby wstanie pobic taki rekord. Ci dwaj Panowie sa nieprawdopodobni.
Ps.
Kto byl czesciej na podium zlotej pilki Leo czy CR7 ?
Ile razy w ciagu swojej kariery sie nie zmiescili na podium ?
3
Nie pije, ale jak Leo dostanie zlotą gałe, to se golne z radochy :) Życze mu tego z całego serca. Zasługuje na to. Miałem to szczescie sledzic jego kariere od pierwszych jego kroków stawianych w pierwszym zespole i ciesze sie, ze w dalszym ciagu po tylu latach gra na takim poziomie, że sie chce to ogladac i za kazdym razem czlowiek sie nim zachwyca. Facet jest nie z tej ziemi. Idol, geniusz, czarodziej, najlepszy pilkarz na swiecie.
0
Gra wszech czasów, która skradła Wam najwiecej godzin z waszego życia, to... ?
0
@VenoM
Oficjalnie Vidal zostal MVP.
0
@tobiasson92
O czym mowa?
1
Komentarz usunięty
1
Jak tam Panowie Football Manager 20 w porownaniu do 19 ? Kupilem sobie lapka specjalnie pod ta grę, bo pamietam czasy jak zarzynalem managera grajac jeszcze w chempionshipa 01/02. Teraz klimat powrocil z dawnych czasow, gram w wersje 2019 i doslownie zarywam cale noce. Wkreca niesamowicie. Oczywiscie gra ma tez swoje wady, i to nawet sporo, ale nie ma co narzekac, idealna przeciez nie bedzie. Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Życzyłbym sobie tylko zeby taktyka i polecenia dla pilkarzy byly bardziej jeszcze rozbudowane. Jak tam najnowsza odslona tej gry, daje rade? Duzo nowosci?
0
@ForcaMilosz
Miales racje :)))) Gralem puchar na wyjezdzie z Granadą i faktycznie mieli kwadratowe boisko. Przy nastepnym meczu w lidze wszystko wrocilo do normy :)
0
@ForcaMilosz
Cos mi sie podzialo. Zawsze gram na kamerze 2d i widac normalnie prostokatne boisko, a teraz siadam do gry zaczynsm mecz i mam kwadratowe boisko.
0
FM 19. Kamera 2d podczas meczu mi sie zmieniła w kwadratowe boisko. Tak jakby mi rodzielczosc zmienila. Gdzie to przywrocic do normalnych rozmiarow?
5
@lucas/catalan
Tak.
0
Jak to jest, te obniżki co sa teraz na black friday, to jeszcze wzrosna ? Wstrzymac sie z zakupem do dedykowanego piatku ? Chodzi mi o telewizory.
0
Podrzuccie jakas mega dobrą tapete na kompa z Messim w roli głownej. Najlepiej z dupy strony, żeby byl widoczny numer z nazwiskiem.
1
@macio_944
Przypomnialem sobie jak mnie mama gonila z ksiazka pt. 'Liga Chuliganow' Romana Zielinskiego, ktora sobie zakupilem jakos w polowie lat 90. Tez jej podobnie chcialem wytlumaczyc - przynajmniej cos czytam :D
0
@Colon
Jedyny i najbardziej pasujący, to :
No chodźcie sku*******
1
Football Manager 2019. Ktory pilkarz sie lepiej rozwinie w przyszlosci Felix czy Sancho?
1
FM 19. Mlodzi zawodnicy Barcy beda sie rozwijac lepiej w Barcelonie B czy Barcelonie U-19?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz
Zaraz bede tam jeszcze dzwonil. Mam pytac o taki kabel u nich czy osobno sobie dokupie?
0
Zamawiam sobie nowy Internet. Powiedzcie mi taka rzecz, czy oferta swiatlowod 300mb download i 60mb upload to dobra oferta? Zalezy mi na szybkim internecie, zebym mogl szybciutko sciagac gry z ps store czy steam.
0
Nie dam rady tego ogladac
0
Wyjdziemy w koncu z tej szatni ?
0
Niech spia dalej :(((
0
Ciezko sie to oglada