1

Chcialbym bardzo zobaczyc heat mape Griezmanna z tego meczu. Facet jest niesamowity

4

Brawo Semedo. Zostawic go na tej lewej flance

0

Griezmann jest przegosc,gra wszedzie!

1

Griezmann jest wszedzie skubaniec

0

Jak to jest z edytorem czasu rzeczywistego w Football Managerze jesli chodzi o zwiekszanie atrybutow pilkarzy, to naprawde dziala? Faktycznie z przecietnego grajka moge zrobic top pilkarza z najwyzszej półki ?

0

@banann16
Bez komentarza.

0

Niech rzuci kamień ten , co majac edytora czasu rzeczywistego gral w Managera caly czas bez najmniejszego chociaz jego uzycia :)

Ps. Swoja droga, to ciekawy jestem do czego najczesciej go uzywacie?

0

@BigShaq
Mirande wlasnie awansowalem bo mam bide na lewaśce. Dzieki za rade.

0

@banann16
Jakie podaja argumenty ?

0

FM 19. Mlodzi pilkarze z Barcy B albo Barcy U19 lepiej jak sie ogrywaja w w/w zespolach jako podstawowi gracze, czy będą bardziej zadowoleni i będą im bardziej rosły atrybuty jak awansuja do pierwszej drużyny ale beda grac ogony?

Ps. Ktory z mlodych chlopakow to najwiekszy talent ?

0

@M4G1K
Ja jako poczatkujacy gracz (ostatni raz w managera gralem jeszcze za czasow championshipa chyba ze sto lat temu) zacząłem od Barcelony :)

0

@Konradomoreno
Mieszkam w innej strefie czasowej. U mnie byla 3:30. Zresta o tej porze, to juz obojetne czy 3 czy 4 ;)

1

Ja cie kręce, ale ten football manager wciaga, myslalem ze jest kolo 1 w nocy a to juz 3:30...
Ide w kojo.

1

@puyol_presidend5
Zmiażdżyles kursem dolara :))))))

0

Myslicie, ze warto byloby powalczyc o Halanda w letnim okienku? Oczywiscie pod warunkiem, że utrzyma taka forme jak dotychczas. Naturalny nastepca Suareza, czy to inny profil napastnika?

0

Graliscie w FMie Ronaldo i Messim w jednej druzynie? Ciekawi mnie, ktory mial lepsze statystyki.

0

@Explode
Lovli.

0

Komputer mi zainstalowal program web companion, to niebezpieczny program ? niewchodzic w niego ?

0

Moj program antywirusowy mi usuwa program utorrent (nie moge go sciagnac, a potrzebuje), sugerujac ze jest niebezpiecznym oprogramowaniem. Macie u siebie taki program i czy rzeczywiscie jest on niebezpieczny ?

0

Na Milan ktos jaka klątwe rzucił

0

Ktora czesc gry Civilization najlepsza? Za malolata gralem w druga czesc, ktora byla swietna. Jak wypadaly kolejne czesci tej gry ?

0

Panowie, prosze pomozcie, bo juz sily nie mam. Pol dnia siedze nad tym, zeby wgrac facepack do football managera 2019. Problem polega na tym, ze nie moge rozpakowac pliku, po sciagnieciu ze strony, czy to DF11 czy scope faces, za kazdym razem jak sciagam plik do folderu pobrane, pojawia sie w formie karteczki. Wtedy probuje go rozpakowac WinRarem albo 7-zip. Za kazdym razem dostaje informacje, ze pojawil sie blad i pisze "nie mozna otworzyc pliku jako archiwum". Co robie zle? Wersja zip i winrar najnowsze. Klikam prawym pzyciskiem myszy i wybieram wypakuj tutaj tutaj. O co chodzie?

0

Co oznacza przy rozpakowywaniu pliku "nie mozna otworzyc pliku jako archiwum" non stop mi wyswietla ten sam blad.

0

Ktora czesc Assassin Creed byla najfajniejsza (Na PCeta) ? Nigdy w żadną nie grałem i jakas chcialbym sobie sciagnac do biblioteki.

4

@SHIBA
U mnie tak zawsze skoro świt :) Cudowne chwile, nie narzekam.

1

Włoży drugą? :)

0

Fati jest do zmiany

1

Fati narazie najslabszy.

0

@Chwytliwy
Sprobuje

0

Sciagnalem FM Scope Facepack 2019, zrobilem wszystko co zaleca instrukcja ze strony, mianowicie sciagnalem 7zip, chcialem rozpakowac zawartosc facepacka, wybralem opcje "wypakuj tutaj" i wysweitla mi błąd. Pisze nie mozna otworzyc pliku jako archiwum. Co mam zrobic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?