MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo dla eleven za to studio dzisiaj! Chlopaki daja rade. Naprawde super.
1
Ale ma brudny kołnierzyk, masakra.
0
@sewciu50
Ło matko bosko chrystusowo, przeca to swieto jest! Nawet sie nie przyznawaj. Trza bylo sicka dzwonic. Szczerze wspolczuje.
0
Co dzis tankujecie do meczyku? W przypadku wygranej bedzie do oporu? :)
1
@Khajio
W Football Managerze wywija aż miło :)
4
@kerouac
Ja go kojarze jak se pogadał z Lahozem i mu nawrzucal że jest bardzo zły.
0
@barteq
Wieczorem na spokojnie napisze jak to ustawiam wszystko bo teraz mi dzieciaki ze szkoly wrocily
1
@feiticeira
Trenuje ich indywidualnie tez. Niestety dalej skutecznosc mam prrzecietna. Natomiast okazji bramkowych sporo.
0
@barteq
Trenuje wykonczenia akcji srednio 2 razy w tygodniu.
3
Football Manager 2019. Jak dokladnie ustawic sesje treningowe żeby zwiekszyc skutecznosc i oddawac więcej strzalow w swiatlo bramki? Bywa ze w meczu oddaje 30 strzalow na bramke z czego moze z 6 celnych.
Ps. Wykonczenia akcji trenuje srednio 2 razy w tygodniu. Malo ?
1
@Janiama
W jakich klubach kopales w pilke i z jakim skutkiem? Daj znac przy okazji z jakim wg. Ciebie najlepszym pilkarzem miales okazje grac. Pzdr.
0
@koksik2700
Chcialem byc Batmanem. Nie wyszlo :(
0
Spi z dziecmi. Mam nadzieje :)
0
@Avada Kedavra
To daj znac czy cie wkrecila. Ciekawy jestem. Poprzednie wersje byly ponoc (w tym 2015) bardzo srednie. Ta w ktora gram teraz tez ma swoje wady, osobiscie wolalbym jeszcze bardziej rozbudowana taktyke itd, ale nie ma co narzekac, gra jest zdecydowanie warta swieczki. Polecam z czystym sumieniem.
0
@Avada Kedavra
Nie wlasnie. W 19stke non stop. A slyszalem, ze najnowsza jest jeszcze lepsza
0
@Avada Kedavra
Tez gralem w Championshipy managery bodajze 99? Pozniej FM 2012 i pozniej mialem kilka lat przerwy od grania. Teraz powrocilem do tej zabawy i jestem z tego powodu przeszczesliwy :) Super zabawa. Jeszcze jak ktos ma wybujala wyobraznie, to naprawde mozna sie przy tym swietnie bawic.
1
@Striker
Wiem jak jest. Ja na szczęście juz dawno po szkole i na domiar dobrego na chorobowym, wiec tak naprawdę mam mnostwo czasu. A ta gra jest czasochłonna jak mało która, to fakt.
24
Co Wam powiem to Wam powiem, ale gra Football Manager to jest dar od Boga! Co jestem wkrecony, to historia. Cale noce zarywane. Żonie to sie nawet nie przyznaje o ktorej chodze spac :D Żadna inna gra nigdy mnie tak nie zafascynowala. Uwielbiam.
0
Alez fantastyczny ma hymn gladbach
2
@Avada Kedavra
Karte, banknot, lusterko i 3 kg towaru.
1
Jeeeeeeeeeeeeeeest!!!!@@@
0
Ci na żółto, to naprawde FC Barcelona?
0
Tylko nie bijcie, ale musze przyznac, ze uwielbiam atmosfore na Atletico. Bije na glowe tą na Barcelonie.
0
Co za beznadziejne te nowe zasady ME. Ciekawe jaka bedzie ogladalnosc tego pseudo turnieju. Against Modern Football
0
@Mow_mi_Douglas
No niby tak, ale chyba nie do konca. Szukajac trenera do funkcji w treningu "posiadanie pilki" jakie atrybuty beda najwazniejsze?
0
Football Manager 2019 -> Trening -> Trenerzy odpowiedzialni za wyszkolenie. 5 pozycji czyli defenzywa, posiadanie piłki , ofensywa, um. br. , Kondycja. Ostatnie dwie pozycje kumam, natomiast szukam trenerów do 3 pierwszych pozycji, zwłaszcza do treningu posiadania piłki. Jakie atrybuty trenerow sa najwaznieksze w tym przypadku ?
.
7
Życzyłbym sobie Lautaro Martineza w Barcelonie.
0
@Witekk10
Taa i De Light ;)
0
@Maximus2
Malcom powinien dostac w koncu mecz od pierwszych minut :)
1
Sprzedać z pocałowaniem ręki za 60-70mln (choć wątpie, że ktoś wyłoży za taką szklenke tyle pieniedzy) gdy nadarzy sie taka okazja. Dość tego!