0

@Colon
Dziwi mnie natomiast, ze nikt nie wspomina o Czarnobylu. Krotka produkcja, pare odcinkow, ale podobno swietna (nie widzialem).

0

@Colon
Tez bym dodal, aczkolwiek ciezko jest mi przebic moje top4

0

@Colon
Siegajac tak dalej pamiecia to moglbym wspomniec jeszcze o Twin Peaks. Genialna produkcja jak na swoje czasy.

1

@IronSanHybrid
No wlasnie, wszystko rzecz gustu. Dla mnie serial Stranger Things meeeeega zarąbisty. Zdycydowanie topka. Natomiast Dom z papieru, to wg. mnie totalny piach.

3

Wasze TOP4 seriali bez względu na rodzaj/gatunek oraz jedno największe rozczarowanie .

U mnie :

1. Breaking Bad
2. Peaky Blinders
3. Soprano
4. Stranger Things

Rozczarowanie :
Dom z papieru.

0

@Szreko
lookne, dzieki.

0

@msmsms
Straszny burak moim zdaniem :)

0

@nieprzysiadalnosc
Przymierzam sie właśnie.

1

Obejrzałbym coś w stylu Stranger Things. Szczerze tęsknie za tym serialem.

0

@mkord
Albo tetris ;)

0

Aż dziw bierze że współczesne gry strategiczne nie dorównują tym sprzed lat.

0

@kuz
Nie przejmuj sie, ja podobnie w PESie. Na kilkadziesiat rogów moze ze dwie wpadną ;) Przy dobrych wiatrach.

0

I jeszcze StarCraft, swego czasu była mega fajna.

0

@DaPi
Od siebie dodam Age of empire, Commandos, Civilization. Pierwsze części, bo dawno temu grywałem tego typu gry. Kolejnych nie znam.

0

@Szreko

FPS Commandos?

0

Najlepsza gra strategiczna wszech czasów to ?

0

0

Są tu fani gry Commandos ? Która część Wam najbardziej przypadła do gustu ?

0

Za wuja nie moge sobie poradzic z wgraniem twarzy do FMa 2019 :( Pomóżta pls.

0

@4drian0
Napisalem maila, dam znac co i jak.

0

@4drian0
Mowie Ci. Wczoraj kupilem dwie gry i dostalem maila po paru chwilach, dzis kupilem kolejną gre koło 1 popoludniu i nie dostałem nic.

0

@4drian0
Kupilem. Na stronie ma status KOMPLETNY. Maila nie dostalem żadnego.

0

@4drian0
Nie m nic. Wczoraj kupilem RE 7 i Dishonored 2 i dostalem normalnie klucz. Dzis kupiłem Borderlands 2 i cisza.

0

Kilka godzin temu kupilem gre na cdkeys.com i do tej pory nie dostalem maila z kluczem. To sie zdarza?

1

@kubix05
Lepiej byłoby zapytać, kto nie spał ;)

1

@masq
Mila Kunis. Reszta jest milczeniem.

W 100% trafia w moje gusta.

0

@Vxb93
Dziekuje

0

Jak mam wgrać zdjecia/twarze pilkarzy w football managerze 2019 ? Bardzo malo pilkarzy ma swoje zdjecie.

0

@Danger204
Dzieki

0

Dobra, czas sie zabawic. Kupilem na Steam Football Managera 2019 i odrazu dodatek do niego za 4 euro z hakiem minaowicie edytor FM2019. Jak mam uruchomic ten edytor? Moge sobie tym edytorem uaktualnic sklad Barcelony tak ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?