MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
Dziwi mnie natomiast, ze nikt nie wspomina o Czarnobylu. Krotka produkcja, pare odcinkow, ale podobno swietna (nie widzialem).
0
@Colon
Tez bym dodal, aczkolwiek ciezko jest mi przebic moje top4
0
@Colon
Siegajac tak dalej pamiecia to moglbym wspomniec jeszcze o Twin Peaks. Genialna produkcja jak na swoje czasy.
1
@IronSanHybrid
No wlasnie, wszystko rzecz gustu. Dla mnie serial Stranger Things meeeeega zarąbisty. Zdycydowanie topka. Natomiast Dom z papieru, to wg. mnie totalny piach.
3
Wasze TOP4 seriali bez względu na rodzaj/gatunek oraz jedno największe rozczarowanie .
U mnie :
1. Breaking Bad
2. Peaky Blinders
3. Soprano
4. Stranger Things
Rozczarowanie :
Dom z papieru.
0
@Szreko
lookne, dzieki.
0
@msmsms
Straszny burak moim zdaniem :)
0
@nieprzysiadalnosc
Przymierzam sie właśnie.
1
Obejrzałbym coś w stylu Stranger Things. Szczerze tęsknie za tym serialem.
0
@mkord
Albo tetris ;)
0
Aż dziw bierze że współczesne gry strategiczne nie dorównują tym sprzed lat.
0
@kuz
Nie przejmuj sie, ja podobnie w PESie. Na kilkadziesiat rogów moze ze dwie wpadną ;) Przy dobrych wiatrach.
0
I jeszcze StarCraft, swego czasu była mega fajna.
0
@DaPi
Od siebie dodam Age of empire, Commandos, Civilization. Pierwsze części, bo dawno temu grywałem tego typu gry. Kolejnych nie znam.
0
@Szreko
FPS Commandos?
0
Najlepsza gra strategiczna wszech czasów to ?
0
@Robert_12_96
Mów
0
Są tu fani gry Commandos ? Która część Wam najbardziej przypadła do gustu ?
0
Za wuja nie moge sobie poradzic z wgraniem twarzy do FMa 2019 :( Pomóżta pls.
0
@4drian0
Napisalem maila, dam znac co i jak.
0
@4drian0
Mowie Ci. Wczoraj kupilem dwie gry i dostalem maila po paru chwilach, dzis kupilem kolejną gre koło 1 popoludniu i nie dostałem nic.
0
@4drian0
Kupilem. Na stronie ma status KOMPLETNY. Maila nie dostalem żadnego.
0
@4drian0
Nie m nic. Wczoraj kupilem RE 7 i Dishonored 2 i dostalem normalnie klucz. Dzis kupiłem Borderlands 2 i cisza.
0
Kilka godzin temu kupilem gre na cdkeys.com i do tej pory nie dostalem maila z kluczem. To sie zdarza?
1
@kubix05
Lepiej byłoby zapytać, kto nie spał ;)
1
@masq
Mila Kunis. Reszta jest milczeniem.
W 100% trafia w moje gusta.
0
@Vxb93
Dziekuje
0
Jak mam wgrać zdjecia/twarze pilkarzy w football managerze 2019 ? Bardzo malo pilkarzy ma swoje zdjecie.
0
@Danger204
Dzieki
0
Dobra, czas sie zabawic. Kupilem na Steam Football Managera 2019 i odrazu dodatek do niego za 4 euro z hakiem minaowicie edytor FM2019. Jak mam uruchomic ten edytor? Moge sobie tym edytorem uaktualnic sklad Barcelony tak ?