5

Jak milo usłyszeć hymn LM :)

3

Neymar jest klepnięty. Nie mogą ogłosić transferu przed i w trakcie ceremonii losowania. Ale przygotujcie sobie klawiatury zaraz po zakończeniu, bo bedzie sie działo :)

1

Czy tylko ja tutaj mam deja vu?

0

Przeglad prasy dzis o nietypowej porze, zamiast do porannej kawy, to na dobranoc ;)

0

@Icamys
Aktorzy w BM rowniez co sezon sa inni ? To tak jakby zupełnie inne produkcje, historie?

0

Co po Stranger Things ? Waham sie pomiedzy Dark a Black Mirror. Która produkcja wg. Was fajniejsza? Każdy sezon w obu przypadkach jest na dobrym poziomie?

0

@monsterrize
Wiem i już sie nie mogę doczekać :)
@Colon
Też nie jestem jej fanem, ale tutaj dała rade. Ogladnij bo naprawde warto. Serial dosłownie przenosi Cie w czasie do czasów kiedy byłeś nastolatkiem - ja właśnie takie mialem odczucia ogladając ten serial :)

0

@Colon
Coś w den deseń. Przytoczylbym tu też klasyke i hit z moich dzieciecych lat film pt. Goonies. Ewentualnie film "to" (it) z 1990 roku jak i ten z 2017. Lubie takie historyjki, a Stranger Things, to perełka jesli chodzi o tego typu produkcje. Świetnie sie bawiłem.

2

Skonczyłem Stranger Things. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty, to gorąco polecam. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Brak mi słów żeby opisać jak bardzo mi sie ten serial podobał. Powiem tylko tyle - WOW.

0

@marcinnikt
Leci co? Ja mieszkam w Kerry

0

@marcinnikt
Taa, juz od 15 lat

27

@mcsarna
Nie mieszkam w Polsce. Tutaj rozpoczęcie roku szkolnego jest 28.

53

Co tam jakis Neymar, mój mały pierwszoklasista idzie dzisiaj pierwszy dzien do szkoły :)

0

@realizator
A to Juve nie oferuje juz traktorów?

4

@BarcaInfo
"Oddzwonimy do pana"

2

@student97r
Dlatego ja nie posiadam żadnym instagramow, fejsbukow i innych twiterow, przez co zyje mi sie o wiele spokojniej :)

1

@4drian0
Obiło mi sie o uszy ;) Ale to i tak chyba bedzie zdrowo nadszarpniety budżet jezeli chodzi o wynagrodzenia. Myle sie? Przyjmijmy, ze Neymar bedzie drugim po Messim najlepiej zarabiającym pilkarzem w klubie.

2

Wszystko pieknie i fajnie, ale jezeli klepną Neymara i nie sprzedadza Dembele i Rakiticia, to jak oni wydola z wynagrodzeniami dla zawodników?

1

@amanter
A w pokera to kolega kiedys gral? :)

0

@matirix20
Wróć z zapytaniem po sraczce związanej z Neymarem. Narazie nie idzie tu o niczym innym podyskutować.

2

Moze sie przebije przez tematy o Neymarze :)
Myślicie, że PES20 ma szanse stać sie takim samym hitem jakim swego czasu byl PES 6 ? Gram w demo tej gry i jest naprawde dobra (choc do ideału jeszcze dluga droga). Z ciekawosci ściągnąłem sobie PESa19 zeby sobie porównać te gry, zobaczyc jak sie ta seria rozwija (wczesniej przez kilka lat grałem w Fife) i najnowsza odsłona tej gry bije swoją poprzedniczke o głowe.

0

Jak dzis buki oceniaja przyjscie Neymara do Barcelony? Sprawdzal ktos?

0

@Yoshi94
Naprawde nie widzisz roznicy miedzy Neymarem a Dembele? Mimo wszystko Neymar to juz sprawdzona, duza i dobrze prosperująca firma. Dembele przy nim to warzywniak.

0

@Ghotti
Dzieki, ciekawe czy zarobki Dembele i Rakiticia sie pokryja z tymi, ktore zaoferuje Barcelona Neymarowi. Jezeli oczywiscie tych dwoch panow zostanie wlaczonych w transfer, ktory stanie sie faktem.

0

@Janiama
Niesamowite ujęcie. Pytanie tylko, czy to nie fejk ?

0

@Ghotti
A Rakitic?

0

Ile w klubie zarabia Dembele?

0

@Katalończyk 99
Ja odpuszcze, bo pewnie sie nie dopcham nawet.

3

@masq
Bardziej tu pasuje np. Balotelli. Ronaldinho to nie ten kaliber co Dembele. Pozatym Ronaldiho zanim poszedł w tango, to coś jednak najpierw osiągnął w tej piłce.

1

@messi564
Napisałem około. Niemniej jednak na dzien dzisiejszy za taką szklankę i za takiego piłkarza z takim podejsciem do zawodu nikt wiecej nie da. Talent to nie wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?