MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak milo usłyszeć hymn LM :)
3
Neymar jest klepnięty. Nie mogą ogłosić transferu przed i w trakcie ceremonii losowania. Ale przygotujcie sobie klawiatury zaraz po zakończeniu, bo bedzie sie działo :)
1
Czy tylko ja tutaj mam deja vu?
0
Przeglad prasy dzis o nietypowej porze, zamiast do porannej kawy, to na dobranoc ;)
0
@Icamys
Aktorzy w BM rowniez co sezon sa inni ? To tak jakby zupełnie inne produkcje, historie?
0
Co po Stranger Things ? Waham sie pomiedzy Dark a Black Mirror. Która produkcja wg. Was fajniejsza? Każdy sezon w obu przypadkach jest na dobrym poziomie?
0
@monsterrize
Wiem i już sie nie mogę doczekać :)
@Colon
Też nie jestem jej fanem, ale tutaj dała rade. Ogladnij bo naprawde warto. Serial dosłownie przenosi Cie w czasie do czasów kiedy byłeś nastolatkiem - ja właśnie takie mialem odczucia ogladając ten serial :)
0
@Colon
Coś w den deseń. Przytoczylbym tu też klasyke i hit z moich dzieciecych lat film pt. Goonies. Ewentualnie film "to" (it) z 1990 roku jak i ten z 2017. Lubie takie historyjki, a Stranger Things, to perełka jesli chodzi o tego typu produkcje. Świetnie sie bawiłem.
2
Skonczyłem Stranger Things. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty, to gorąco polecam. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Brak mi słów żeby opisać jak bardzo mi sie ten serial podobał. Powiem tylko tyle - WOW.
0
@marcinnikt
Leci co? Ja mieszkam w Kerry
0
@marcinnikt
Taa, juz od 15 lat
27
@mcsarna
Nie mieszkam w Polsce. Tutaj rozpoczęcie roku szkolnego jest 28.
53
Co tam jakis Neymar, mój mały pierwszoklasista idzie dzisiaj pierwszy dzien do szkoły :)
0
@realizator
A to Juve nie oferuje juz traktorów?
4
@BarcaInfo
"Oddzwonimy do pana"
2
@student97r
Dlatego ja nie posiadam żadnym instagramow, fejsbukow i innych twiterow, przez co zyje mi sie o wiele spokojniej :)
1
@4drian0
Obiło mi sie o uszy ;) Ale to i tak chyba bedzie zdrowo nadszarpniety budżet jezeli chodzi o wynagrodzenia. Myle sie? Przyjmijmy, ze Neymar bedzie drugim po Messim najlepiej zarabiającym pilkarzem w klubie.
2
Wszystko pieknie i fajnie, ale jezeli klepną Neymara i nie sprzedadza Dembele i Rakiticia, to jak oni wydola z wynagrodzeniami dla zawodników?
1
@amanter
A w pokera to kolega kiedys gral? :)
0
@matirix20
Wróć z zapytaniem po sraczce związanej z Neymarem. Narazie nie idzie tu o niczym innym podyskutować.
2
Moze sie przebije przez tematy o Neymarze :)
Myślicie, że PES20 ma szanse stać sie takim samym hitem jakim swego czasu byl PES 6 ? Gram w demo tej gry i jest naprawde dobra (choc do ideału jeszcze dluga droga). Z ciekawosci ściągnąłem sobie PESa19 zeby sobie porównać te gry, zobaczyc jak sie ta seria rozwija (wczesniej przez kilka lat grałem w Fife) i najnowsza odsłona tej gry bije swoją poprzedniczke o głowe.
0
Jak dzis buki oceniaja przyjscie Neymara do Barcelony? Sprawdzal ktos?
0
@Yoshi94
Naprawde nie widzisz roznicy miedzy Neymarem a Dembele? Mimo wszystko Neymar to juz sprawdzona, duza i dobrze prosperująca firma. Dembele przy nim to warzywniak.
0
@Ghotti
Dzieki, ciekawe czy zarobki Dembele i Rakiticia sie pokryja z tymi, ktore zaoferuje Barcelona Neymarowi. Jezeli oczywiscie tych dwoch panow zostanie wlaczonych w transfer, ktory stanie sie faktem.
0
@Janiama
Niesamowite ujęcie. Pytanie tylko, czy to nie fejk ?
0
@Ghotti
A Rakitic?
0
Ile w klubie zarabia Dembele?
0
@Katalończyk 99
Ja odpuszcze, bo pewnie sie nie dopcham nawet.
3
@masq
Bardziej tu pasuje np. Balotelli. Ronaldinho to nie ten kaliber co Dembele. Pozatym Ronaldiho zanim poszedł w tango, to coś jednak najpierw osiągnął w tej piłce.
1
@messi564
Napisałem około. Niemniej jednak na dzien dzisiejszy za taką szklankę i za takiego piłkarza z takim podejsciem do zawodu nikt wiecej nie da. Talent to nie wszystko.