0

Zgadnijcie dlaczego nie wpuścił Rakiticia :)

3

Bałcelona Valvełde nałazie tłagicznie. Łakitić na łatunek od długiej połowy.

3

Barcelona u siebie to potwór, na wyjeździe kopciuszek. Nic sie nie zmienia.

15

Valverde out ;)

0

@Arkon
Masz pare postów niżej.

0

@dawo17
Przeciętnie.

1

Ale Alaba urwał

0

Co sie dzieje z Arthurem? Az tak z jego formą jest na bakier? Ja rozumiem, że późno wrócił do treningów po CA ale minęło już sporo czasu i powinien byc gotowy do gry.

0

Napoli dzis powalczy o korzystny wynik, czy nie dajecie im wiekszych szans? Jaki wynik obstawiacie?

0

@Encore
Człowiek strata, jak to komentatorzy słusznie podkreślili.

1

@Values
Nigdy nie zapomne tego tekstu o chlopcach na poczatku tej sceny - myslalem wtedy ze umre ze smiechu :D Mistrzostwo :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaczne sie martwić jak Arthur nie dostanie jutro szansy na gre. Bardzo jestem ciekaw jak sie ma aktualnie jego forma.

0

@creative7
Rekordzista to chyba Hummels

0

@McBlyat
Dzieki za informacje. Zobacze czy kontynuwac po pierwszym sezonie. Byc moze z ciekawosci zobacze jeszcze drugi, ale cos mi sie zdaje, że przesiąde sie na Peaky Blinders.

0

@masq
W sumie masz racje :)))

0

@masq
Wiedzialem, poprostu wiedzialem, że ktos sie o to przyczepi :D
ST to zupelnie inna kategoria. Swiadomie tutaj wybieralem bajkę do ogladania, fantasy, co nie zmienia faktu, że zostala swietnie nakrecona i przeniosla mnie w czasie ;) Nie mozna porównywać ST do Domu z papieru, to jakby dwa rozne swiaty.

0

@masq
BB, Soprano i Stranger Things zrobily na mnie kolosalne wrażenie. Świetne produkcje, ktore wchłonąlem jednym tchem. W miedzy czasie widzialem tez bardzo dobrze nakręconego Detektywa i Kompanie Braci. Niestety Dom z Papieru narazie mnie nie ujął tak jak powyższe produkcje, ale daje mu jeszcze czas i szanse. Zobaczymy.

0

@nuter27
Ja rozumiem, że nie jest to dokument i czym jest serial, ale ta produkcja jest az nadto przerysowana. Takie jest na chwile obecną moje zdanie na temat tego serialu. Być może z czasem sie rozkręci i zmienie zdanie.

5

Jestem na 6 odcinku slynnego serialu pt. Dom z papieru i szczerze mówiąc się troszke dziwie skąd taka wysoka jego ocena w rankingach. Juz teraz rozumiem czemu mial tak wiele sprzecznych opinii. Zły nie jest, może sie jeszcze rozkręci i oglądne go do końca, ale na chwile obecną tyle co ma ten serial naciaganych i naiwnych momentów, to szkoda nawet gadać. Drugi i trzeci sezon lepszy czy gorszy od pierwszego?

1

@nuter27 , @hank_moody

Ja natomiast mam wiecej pociech niz tylko jedną. Młody w nagrode że dzielnie poszedl pierwszy raz do pierwszej klasy mógł sobie coś wybrać - zażyczył sobie grę, wiec nie widze przeszkod, żeby mu jakiejs nie kupić. Nic mnie tak nie wnerwia jak mowienie jak mam wychowywac wlasne dzieci, nie wiedząc co z nimi robie. Tak wiec bardzo proszę, darujta sobie tego typu teksty.

0

@Jakchcesz
Takie z zagadkami itd. o których piszesz bardzo fajny pomysl. Gdyby ktos rzucił jakims sprawdzonym tytułem, to byłbym wdzięczny.

5

@nuter27
@hank_moody
Bardzo prosze mnie nie pouczać co mam robic z wlasnym synem i merytorycznie odpowiedzieć na pytanie. Jezeli natomiast sie nie ma nic do powiedzenia w sprawie mojego zapytania, to ominąć wątek szerokim łukiem. Dziękuję.

0

Jaką gre (oprócz serii gier lego) polecacie na ps4 dla pięciolatka?

0

@Bernard777
Juz nie przesadzaj.

0

@Odesseiron
Bo ? Na sektorach Slavii bedzie pelno kibicow Barcy z Polski.

5

To kto jedzie do Pragi na mecz ?

0

Biedna Slavia :)

1

@4drian0
Nie lubisz milfów? Dobra jest.

0

Leo z CR7 koło siebie pogrążeni w tajemniczej rozmowie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?