MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem jaka bedzie ost. kwota jaka przedstawi Barcelona za Neymara, ale podejrzewam, że minimum bedzie to 100mln + Rakitic (wart okolo 40mln) + Dembele (wart około 70mln). Za te peniedze w nastepnym okienku jestem pewien, że można byłoby sciagnąc na lewa flanke Sona bądź Sane, ktorzy byliby tańsi w utrzymaniu i starczyłoby jeszcze kasy na obsadzenie jeszcze jednej pozycji gdyby ktoryś z zawodników z obecnego skladu nie wypalił. Np obrońce gdyby sie nie sprawdził Wague, Todibo, czy Firpo.
0
@Colon
Aktualnie od 15 lat z zagranicy ;) Oryginalnie z Krakowa.
0
@Colon
Ide w kojo
1
@Avada Kedavra
Romans kwestią godzin.
0
@PawelVeB
Napisalem jeżeli zarząd skupi sie na lewym skrzydle, czyli jeżeli będą chcieli kogos kupić. Ja tez jestem za tym, żeby rozwijać naszych mlodzików i dawac im wiecej szans.
0
@VandaI
Oczywiscie masz racje, dlatego napjsalem "na dzien dzisiejszy".
0
Jezeli opcja Neymara nie wypali i zarząd sie skupi na lewym skrzydle, to kogo byscie chcieli? Mi sie marzy SON albo Sane. Ciekawe czy dałoby się ktoregos z nich wyciagnac w następnym okienku?
0
@tbas
Dembele genialny? W presezonie byl najgorszym zawodnikiem w drużynie. Wygladal jak amator. Zgoda, mial przeblysk w meczu z Napoli, ale to i tak byl nadal bardzo sredni mecz w jego wykonaniu. Na dzien dzisiejszy Perez daje duzo wiecej drużynie i to on powinien grać. Dembele jak wyzdrowieje i jesli go nie oddadzą do Paryża, to tylko ławka rezerwowych i granie ogonów. Inaczej tego nie widzę.
0
@l0Messini
Nie warto, tylko trzeba! Ja ogladalem mecz na zywo, ale powtorke zobacze jeszcze pewnie ze 3 razy :)
1
@sidzej
Facet posiedzial chwile na La Rambli i odrazu ogarnąl temat jak sie w to gra ;) Ugiął sie pod naporem ogółu.
0
@Encore
I tak nie gramy klasycznymi skrzydlami. Ale jak juz, to wolałbym SONa albo Sane od Neymara. Ciekawy jestem czy ktorys z nich bylby do wyciagniecia w nastepnym okienku.
@wierbafcb
A ja bym go nie skreślał tak szybko. Ma chlopak przebłyski i jeszcze moze byc z niego pilkarz wielkiego kalibru. Wciąż jest jeszcze bardzo mlody.
0
@Aureczek
Jestem pewien, ze sie super zgrają. Antek lubi klepe wiec się z Leo dogadaja ;)
0
@Kepojus
Brawo Ty! :) Grunt to pozytywne myslenie :)
Super meczyk!
Pzdr.
8
Musze to napisać - zmieniam zdanie co do Neymara. Niech zostanie w Paryżu. Dawać wiecej szans Puigowi, Ansu, Perezowi, Aleni, Rafinhi, do tego jestem pewien, że wroci z wielką formą jeszcze Arthur i mamy taką pake, że głowa mała.
8
To co, zamiast #valverdeout teraz #dembeleout ;)
Dziękuję wszystkim za miły wieczór, dobranoc.
4
Cos czuje, ze jestesmy swiadkami narodzin wielkiej gwiazdy FC Barcelony! Ciesze sie, ze moglem ogladac jego debiut :) Ansu bedzie wielki.
2
@MesQueUnClub_87
Chcialbym zobaczyc ich miny teraz :)
0
Gole przeciwko Barcelonie beda nominowane do goli sezonu ;)
0
@Encore
Albo jak pracuje w odbiorze!
2
Ciekawe co teraz powiedzą Ci co przed meczem psioczyli, ze nie zamierzają oglądać tej nudnej, bez finezji i polotu, defensywnej Barcelony :)
0
#valverdeout.
;)
0
Kurna flak no pięknie chłopaki dzis grają!!! Czapki z głów :)
1
Dembele pakuj graty
0
Perez!!!!!!!!!!
1
Klekajcie narody!!!
4
Jak widze Dembele w tej bluzie, to mam przed soba obraz dzieciaka z padem w ręku, a nie profesjonalnego pilkarza.
0
Podoba mi sie kogos tutaj poŕownanie Pereza do Pedro. Faktycznie widac podobieństwo w grze tych chlopakow.
7
Trzeba tez pochwalic widownie, bo dzisiejszy doping na Camp Nou jest w koncu na odpowiednim poziomie.
33
Dembele to niech sie juz pakuje i nie wraca. Perez go czapką nakrywa.
1
No to Griezmann otwiera swoje statystyki na ten sezon :)