1

Nie wiem jaka bedzie ost. kwota jaka przedstawi Barcelona za Neymara, ale podejrzewam, że minimum bedzie to 100mln + Rakitic (wart okolo 40mln) + Dembele (wart około 70mln). Za te peniedze w nastepnym okienku jestem pewien, że można byłoby sciagnąc na lewa flanke Sona bądź Sane, ktorzy byliby tańsi w utrzymaniu i starczyłoby jeszcze kasy na obsadzenie jeszcze jednej pozycji gdyby ktoryś z zawodników z obecnego skladu nie wypalił. Np obrońce gdyby sie nie sprawdził Wague, Todibo, czy Firpo.

0

@Colon
Aktualnie od 15 lat z zagranicy ;) Oryginalnie z Krakowa.

0

@Colon
Ide w kojo

1

@Avada Kedavra
Romans kwestią godzin.

0

@PawelVeB
Napisalem jeżeli zarząd skupi sie na lewym skrzydle, czyli jeżeli będą chcieli kogos kupić. Ja tez jestem za tym, żeby rozwijać naszych mlodzików i dawac im wiecej szans.

0

@VandaI
Oczywiscie masz racje, dlatego napjsalem "na dzien dzisiejszy".

0

Jezeli opcja Neymara nie wypali i zarząd sie skupi na lewym skrzydle, to kogo byscie chcieli? Mi sie marzy SON albo Sane. Ciekawe czy dałoby się ktoregos z nich wyciagnac w następnym okienku?

0

@tbas
Dembele genialny? W presezonie byl najgorszym zawodnikiem w drużynie. Wygladal jak amator. Zgoda, mial przeblysk w meczu z Napoli, ale to i tak byl nadal bardzo sredni mecz w jego wykonaniu. Na dzien dzisiejszy Perez daje duzo wiecej drużynie i to on powinien grać. Dembele jak wyzdrowieje i jesli go nie oddadzą do Paryża, to tylko ławka rezerwowych i granie ogonów. Inaczej tego nie widzę.

0

@l0Messini
Nie warto, tylko trzeba! Ja ogladalem mecz na zywo, ale powtorke zobacze jeszcze pewnie ze 3 razy :)

1

@sidzej
Facet posiedzial chwile na La Rambli i odrazu ogarnąl temat jak sie w to gra ;) Ugiął sie pod naporem ogółu.

0

@Encore
I tak nie gramy klasycznymi skrzydlami. Ale jak juz, to wolałbym SONa albo Sane od Neymara. Ciekawy jestem czy ktorys z nich bylby do wyciagniecia w nastepnym okienku.
@wierbafcb
A ja bym go nie skreślał tak szybko. Ma chlopak przebłyski i jeszcze moze byc z niego pilkarz wielkiego kalibru. Wciąż jest jeszcze bardzo mlody.

0

@Aureczek
Jestem pewien, ze sie super zgrają. Antek lubi klepe wiec się z Leo dogadaja ;)

0

@Kepojus
Brawo Ty! :) Grunt to pozytywne myslenie :)

Super meczyk!

Pzdr.

8

Musze to napisać - zmieniam zdanie co do Neymara. Niech zostanie w Paryżu. Dawać wiecej szans Puigowi, Ansu, Perezowi, Aleni, Rafinhi, do tego jestem pewien, że wroci z wielką formą jeszcze Arthur i mamy taką pake, że głowa mała.

8

To co, zamiast #valverdeout teraz #dembeleout ;)

Dziękuję wszystkim za miły wieczór, dobranoc.

4

Cos czuje, ze jestesmy swiadkami narodzin wielkiej gwiazdy FC Barcelony! Ciesze sie, ze moglem ogladac jego debiut :) Ansu bedzie wielki.

2

@MesQueUnClub_87
Chcialbym zobaczyc ich miny teraz :)

0

Gole przeciwko Barcelonie beda nominowane do goli sezonu ;)

0

@Encore
Albo jak pracuje w odbiorze!

2

Ciekawe co teraz powiedzą Ci co przed meczem psioczyli, ze nie zamierzają oglądać tej nudnej, bez finezji i polotu, defensywnej Barcelony :)

0

#valverdeout.

;)

0

Kurna flak no pięknie chłopaki dzis grają!!! Czapki z głów :)

1

Dembele pakuj graty

0

Perez!!!!!!!!!!

1

Klekajcie narody!!!

4

Jak widze Dembele w tej bluzie, to mam przed soba obraz dzieciaka z padem w ręku, a nie profesjonalnego pilkarza.

0

Podoba mi sie kogos tutaj poŕownanie Pereza do Pedro. Faktycznie widac podobieństwo w grze tych chlopakow.

7

Trzeba tez pochwalic widownie, bo dzisiejszy doping na Camp Nou jest w koncu na odpowiednim poziomie.

33

Dembele to niech sie juz pakuje i nie wraca. Perez go czapką nakrywa.

1

No to Griezmann otwiera swoje statystyki na ten sezon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?