1

Haha Busi jakie odegranie glowa :)

4

Perez zjada Dembele

2

Pierwsze 15 min baaardzo przyjemne dla oka. Jestem mile zaskoczony.

Edit : no to masz babo placek :(

2

Alez ten Griezmann czyta gre

0

Narazie jest dobrze, gra sie moze podobac

1

Zdrowa mamuska ;)

0

No dawać już ten mecz!!!

0

@Kepojus
Oby kolego, oby. Trzymajmy kciuki.

0

@Kepojus
0:0 po nudnym meczu. Obym sie mylił - daj Bóg 3pkt.

0

Ciekaw jestem kiedy ost. był (i czy w ogóle) taki przypadek na najwyzszym szczeblu rozgrywkowym w najlepszych ligach Europy, że drużyna notuje 3 czerwone kartki w 3 pierwszych meczach sezonu. Monaco rządzi, czapki z głów :)

3

Dawać mnie już ten mecz!!! Jak zwykle dzień w którym jest mecz Barcy mi się niemiłosiernie dłuży i moje myśli krążą tylko wokół tego spotkania. Chwila od rana do wieczora trwa jakby całą wieczność :/

0

@Wajper
Otóż to.

0

@Mike74
Ulala jak romantycznie sie zrobilo ;)

3

@LuisSalvano
No dla mnie nie ma żadnego problemu :) Dlatego pisalem na wstępie, że nigdy nie skumam kobiet i ich toku myślenia ;)

0

@LuisSalvano
Nie jest zrzedliwa, wrecz przeciwnie, ale lubi miec swoje zdanie - a brzmialo ono mniej wiecej tak, że ma to być cos w stylu bajek, ktore lubi młody ;)

29

@SeeleyBooth
Juz wlasnie składam papiery :)

4

Kobiet to ja nigdy nie skumam. Wysłała mnie żona do sklepu żebym kupił tornister i piornik dla mlodego do szkoly (idzie do pierwszej klasy). Traf chciał, ze znalazlem Barcelony. Pomyslalem sobie wow ale fajnie! Tornister, piórnik, a nawet linijke, zastrugaczke i zeszyt w barwach FCB z herbem tego klubu. Oboje bylismy happy - tata zadowolony, młody zadowolony, tylko nie mama :( Na domiar zlego kazala mi sie puknąć w czoło.

2

@Chwytliwy
Moj najstarszy idzie do pierwszej klasy. Taty synek juz taki duzy :( Ale ten czas zapitala...

0

Jaki obstawiacie wynik dzisiejszego meczu Barcelony? Ja mówię, że będzie 1:1 albo 0:0

0

@LuisSalvano
Mam nadzieję, bo juz mi sie niedobrze robi od tych niułsów dotyczących tego człowieka. Ja juz szczerze mówiąc przestałem czytać te wszystkie teksty gdzie slowem kluczowym jest Neymar. Oby ta saga sie juz skonczyla. Jak bylem zwolennikiem jego powrotu, to tak mi juz to obrzydlo, że teraz jest mi to wsierawno.

0

Panie i Panowie, to już jutro! Kluczowy tydzień w sprawie Neymara! :)

0

@Pitera277
I dobrze. Sorki za żarcik, choc nie powiem mnie na stresy pomaga. Zdrowia życze!

0

@YouShouldListenToMe
Wierze, ja akurat z tych niepijących.

1

@Pitera277
Blancika na odstresowanie.

1

@YouShouldListenToMe
Jasne, doskonale tez rozumiem ludzi, ktorym sie ta produkcja w ogole nie spodobała. Niemniej jednak dla mnie bomba! Oglądając to cofalem sie do szczęniecych lat, non stop mialem jakies fleszbeki ;) Super, że cos takiego powstalo.

0

@kris81
Gdzies wyczytalem, później tez jeszcze zaslyszalem, że 3 sezon jest kiczowaty. Nie chce sobie zepsuć bardzo dobrej opinii na temat tego serialu. Ale i tak pewnie obejrze ;)

2

Odpalać 3 sezon Stranger Things, czy nie psuć sobie bardzo dobrego wrażenia jakie pozostawiły po sobie pierwsze dwa sezony? Nie każdemu być może przypadnie/przypadla do gustu ta produkcja, ale dla mnie chlopaka, ktory sie urodzil na początku lat 80 i wychowal na filmach typu Goonies, to taki serial jest jak złoto. Perełka! Świetny, naprawde świetny klimat! Doskonale sie bawiłem :)

0

@Hubert98 , @Coutinho007 , @Cule92
A powiedzcie mi taką rzecz - warto kupic dwie serie np. 2015 i Rivals bądź Payback, czy gry sa tak do siebie zbliżone/podobne, że nie ma to sensu ? Grał będę na kierownicy.

0

@Hubert98, @Cule92
A co powiecie o Rivals?

0

Który Need For Speed na ps4 w przeciągu ostatnich 5 lat był/jest najlepszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?