MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdrianGajewski2005
Deportivo La Coruna, Real Zaragoza. Mam też słabość do Atletico Madryt - zawsze im kibicowałem jak grali z Realem. Z poza Hiszpanii, to zdecydowanie AC Milan - sentyment za stare czasy. Z Anglii Leeds, Millwall i West Ham ze wzgledu na prywatne znajomosci.
0
@Tomek54321
Przyda sie. Dzieki.
0
@Cule92
Mysle, że będę wybierał miedzy Logitech g29 a Thrustmaster t150. Dzieki za pomoc.
0
@Cule92
Chce kupic kierownice. Specjalnie ściągnąłem sobie już Project Cars 2, Assetto Corsa, Driveclub i teraz chce jeszcze jakieś rajdówki + pewnie GT Sport. Nie mam pojecia, ktora kiera bedzie do tego typu gier najlepsza. Budżet ograniczony, bo i tak mi dzieciaki predzej czy pozniej zepsuja. Ale tez nie chce jakiejs byle jakiej. Cos jeszcze polecisz?
Ps. Jaka jest roznica miedzy DR a DR 2.0. oprocz tego, ze ta pierwsza jest poprostu starsza?
0
Dirt4, WRC 7, Dirt Rally czy Dirt Rally 2.0 ? Ktora rajdówka najlepsza na ps4 ? Przy okazji podpytam, jaką powieniem kupić kiere ? Poleci mi ktoś coś tak do powiedzmy 6 stów?
0
@Tomek54321
Nie moge, u lekarza siedze :/
1
Nudzi mi sie, to skrobne o moich poczatkach kibicowania Barcelonie. Temat Neymara mnie już znużył. Może Wy też sie skusicie do napisania Waszej historii związanej z tym klubem, do czego tutaj mocno Was zachęcam.
Zacząlem interesować się piłką jakoś na początku lat 90, a tak na serio w 94 kiedy odbywał sie turniej MŚ w USA. Wtedy dosłownie oszalełem na punkcie tej dyscypliny. Ogladalem kazdy mecz na tym mundialu, bez wzgledu na to o jakiej był porze. Doskonale pamietam jak za dzieciaka wykradałem sie po kryjomu z łóżka do dużego pokoju, żeby tylko ogladac mecze transmitowane pozno w nocy. Moimi idolami na tym turnieju byli Batistuta, Roberto Baggio, Bergkamp, oraz... Hagi, Romario i Stoichkov. Wtedy jeszcze nie mialem ulubionego klubu, kibicowalem reprezentacjom. Niemniej jednak wspomniani tutaj trzej Panowie mnie mocno zainspirowali :) Rodzicie na urodziny sprawili mi oryginalną koszulkę reprezentacji Brazylii z nazwiskiem Romario na plecach. Nie rozstawalem sie z nią nawet na krok. Pozniej przeprowadzilem sie z rodziną na osiedle gdzie każdy kibicował Wiśle Kraków. Złapałem bakcyla i ja. Pewnego razu ktoś kiedyś do kanciapy przyniósł "skrojony" szalik Barcelony - była taka moda w latach 90 na szaliki i koszulki zagranicznych zespołów. Pamiętam, że sobie przywłaszczyłem ten szalik. Mialem wtedy naprawdę sporą kolekcje szalików Wisły, Jagiellonii, Śląska, Lechii (ówczesnych zgód Wisły) i ten jeden jedyny Barcelony. Wtedy juz wiedziałem, że oprocz mojej jedynej miłosci jaką była Wisła Kraķów lubię też bardzo Barcelonę (gralo tam moje ulubione trio z MŚ). Zacząłem śledzić jej mecze na poważnie. Na bazarze dokupilem sobie do zestawu koszulke Barcelony z genialnym brazylijczykiem Ronaldo na plecach. Następnie przyszedł czas na pierwsze prawdziwe milosci ;) Początkowe związki pominę, wspomnę tylko o jednej dziewczynie, która doskonale wiedziała czym interesuję sie najbardziej i jak bardzo lubię piłķe nożną. Wiedziała, że mecze Wisły sa dla mnie niczym święto. Bylem zawsze i wszedzie tam gdzie grala Wisła. Totalny fanatyzm. Często jej też mowilem, że chcialbym kiedys pojechac na mecz Barcelony, bo bardzo lubie ogladac ich mecze w telewizji. Skubana podłapała temat i w jakies tam moje urodziny ni stąd ni zowąd wręczyła mi bilety na samolot do Barcelony. Nie musze dodawać, że wycieczka obejmowała również mecz na Camp Nou ;) I tak to sie mniej wiecej zaczęło. W wielkim skrócie oczywiście. Dodam jeszcze tylko tyle, że owa dziewucha jest dzisiaj moją małżonka i matką moich dzieci :) Do dzis wspominamy nasz pierwszy wspólny wypad do Barcelony :)
Wasza kolej.
0
@4drian0
Dziekuje za info.
0
Na PS Store jest fajna cena na gre Dirt Rally VR (8,99 €). O co chodzi z tym VR ? Mogę ją sciągnąć i normalnie użytkować bez dokupowania czegoś extra? Gogli itd. ?
1
@StrangeFruit
No ba ;) Starter czy Fruit of the Loom to klasyka!
0
Nawiązując jeszcze do lat 90. Moda na spodnie Big Star Silvermine. Kto pamięta? Warto sobie wyguglać, bo kazdy kto bardziej kumaty, to nosił te dżinsy ;) Starszy model mial charakterystyczną naszywke BIG STAR na małej kieszonce z przodu i logo z tyłu na kieszeni. Ja mialem każdą wersje kolorystyczną :) Do tego wspomniany flek, czapeja i trampki haha.
6
Dobra ludziska, a kto z Was żył w latach 90 i chodził we flejersach ? :) Chodziliscie na mecze i odwracalisćie fleki na pomarańczową strone? To były czasy! :) Albo pamietacie alaski z futerkiem? Czapeczki NBA z daszkiem ? Obowiązkowo daszek zwinięty w rulonik żeby był odpowiednio wygięty... Kto pamięta? Czapeja musiała mieć zielony daszek od spodu i 8 szwów. Jak było inaczej, to nie była oryginalna i przypał :)))
2
@Hushovt
WWO (w witrynach odbicia, w wyjątkowych okolicznisciach), Molesta (skandal), Hemp Gru z Wilkiem i Bilonem na czele, Zip skład (zipera), Pono z kolegami, Podobnie FU, pozatym MorWA, pierwsza płyta Firmy, Kali z kolegami, Trzyha, Fenomen i pierwsza płyta z niesmierteknym Yelonkami itd. itd. Ogólnie stara szkoła ;) Temat rzeka.
0
@MesQueUnClub96
Największy regres zaliczy Chorwacja.
0
@MesQueUnClub96
Anglia bądź Francja. Niesamowity potencjał mają te reprezentacje. Francja wiadomo, murowany faworyt, ale anglikom też rośnie złote pokolenie, ktore może wiele zdziałać nie tylko na Euro ale i również na MŚ. Będą wielcy, jestem tego pewien. Duże szanse na finał będzie miec też Portugalia, Belgia, Hiszpania i Niemcy (2 ost. jak zawsze). Niemniej jednak Anglia i Francja zdominują najbliższe lata w piłce reprezentacyjnej.
2
Fota Neymara = zdziwko co do oferty FCB. Sam szczerze mówiąc miałem podobną mine.
0
@xJLx
Co to FCH ?
0
@lukaszbarca15
Np? Nie znam sie, chetnie sie dowiem.
@xJLx
Podejmę temat z małżonką :)
1
@xJLx
No wlasnie żałuję, ze nie mam x boxa, ale to młody wybieral. Tatusiek nie miał nic do gadania :(
0
@lukaszbarca15
The crew, to raczej cos al'a bajka, fantasy, ja bym chciał coś bardziej realistycznego. Najlepiej na torze.
0
Panowie, cos podobnego do Project Cars 2 mi polecicie? Ost. raz w tego typu gry gralem 100 lat temu. Zdaje sie bylo to GT4 ktore notabene z tego co pamietam nie przypadlo mi do gustu. Teraz sciagnalem sobie demo Project Cars 2 i gra mi sie bardzo fajnie. Jest aktualnie na rynku cos jeszcze lepszego/fajniejszego ? Konsola ps4.
5
@AmigoBlancos
City
Liverpool
Juve
0
Kto lubi grać w PESa na kamerze blimp ?
0
@Katalończyk 99
Serio ci sie to zdarzyło? :) Ja pamiętam, że za młodu kiedys pomylilem daty wizyty u lekarza - przejechalem 300km na marne. Koszmar :D
@Skaramuczi
Szczerosc oczywiscie została doceniona i skonczylo sie na zartach :) Akurat jemu można zaufać.
@StrangeFruit
Też dobry gagatek :)
0
Zdarzyło się wam kiedyś tak pomylić dni żeby nie przyjsc do pracy bo się myślało że dziś jest wolne ? Takie dziś malżonka usłyszała szczere wytłumaczenie od jednego z pracowników :)
0
O Coutinho po sezonie będą sie bić zeby go w promocji kupić za 120mln. Wspomnicie moje słowa. Ciekawy tylko jestem co zrobi "skąpy" Bayern, bo o to czy Coutinho tam odpali, to sie martwić nie muszę. Jestem pewien.
0
Kto jest za żeby Rafinha został ?
0
@Burza_Barca
Ja postawilem na United. Są w gazie, a kurs 2,37 kusił.
2
@drNo
Dlatego na lewej jest potrzebny Neymar.
0
@Phatro
Jutro zaczyna sie kluczowy tydzien, transfer bedzie kwestią godzin, zaraz po konferencji Neymara.