0

@Phatro
Podziękował.

0

@Lincolm
Dziekuje za info. Wiadomo kiedy?

0

Czy demo fify 20 tez bedzie to ściągnięcia na ps4 tak jak ma to miejsce w przypadku PESa ?

0

Tylko ja mam wrażenie, że najlepiej sie gra Man U w demo PESa ?

0

Proponuje mają zabawe. Warto zrobic screeny ;) Niech każdy wymieni pierwszą szóstkę na koniec bieżacego sezonu i na koniec zobaczymy kto był najbliżej. Żeby było ciekawiej podajcie też króla strzelców i najlepszego asystenta.

Ja zaczynam :

1. Atletico
2. Barcelona
3. Real Madryt
4. Valencia
5. Sevilla
6. Betis

Król strzelców : Messi
Najwięcej asyst : Neymar ;) (jeżeli nie przejdzie do Barcy, to też Messi)

Wasza kolej.

1

@Zodiac
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem do 4 miejsca jest Valencia. A moze nawet powalczą o podium w tym sezonie.

Ja to widze tak :

1. Atletico
2. Barcelona
3. Real
4. Valencia
5. Sevilla
6. Betis

0

Od jutra zaczyna się kluczowy tydzień i transfer kwestią godzin :)

0

@CalvinCandie
Haha, widze wlasnie, ze nie uznali :)

0

Akurat przelaczylem na mecz Valenci i nie widzialem bramki dla City :(((( Ale za to widzialem gola dla Valencii ;)

0

Oglada ktos Valencie? Jak grają? Dobry mecz?

0

Tak jeszcze wracając do dzisiejszego sprintu Bale'a. Takie rzeczy są mierzone, ma ktos informacje z jaką prędkością biegł ? Ciekawe czy pobiegl szybciej, niz wtedy kiedy zostawial w tyle Bartre :) Przy okazji jeszcze zapytam - do kogo należy rekord sprinterski podczas oficjalnego meczu pilki noznej ? Gdzies kiedys widzialem takie dane.

2

Co tam się stało z Aguero i Guardiolą? Akurat wyszedlem nachwile po mleko :/

0

Walker nie do poznania bez swojej szopy na glowie :)

8

Alez ten Bale jest szybki! Wow

1

Piekna akcja Bale'a

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@neymarjr_143
Dembele to bym oddal akurat bez żalu gdyby w klubie dalej był Malcom.

0

@MrShakira
Ja sobie zdaje z tego sprawe, ale nasz zarząd moze miec inne zdanie na ten temat ;) Zobaczycie, że oni chca właczyć wyżej wymienioną trójkę w transakcje.

1

@adambądkowski93
Zwymiotuje.

0

@matirix20
Ja tez nie, ale wszystko na to wskazuje,skoro sa zainteresowani Ruganim.

0

Cos mi sie zdaje, że Barcelona chce oddac Dembele, Rakiticia i Umtitiego za Neymara.

0

@Mati90fcb
4 tyg.

0

@skakun95
Bo Umtiti moze pojsc do Paryża w rozliczeniu za Neymara.

0

Man City - Tottenham, czyli starcie dwóch ekip, które zapowiadają walke o najwyższe cele. Nie tylko w PL, ale i LM również. Zachęcać do ogladania takiego hitu nikogo zapewne nie trzeba, takie mecze to poprostu obowiazek dla kazdego fana piłki nożnej. Chetnie poznam jakie sa wasze przewidywania co do tego meczu. Jaki typujecie wynik?

0

Jak obstawiacie dzisiaj Celta Vigo - Real Madryt ? Zupełnie nie mam pojęcia czego można sie spodziewać po tych ekipach w tym sezonie. Jedna wielka niewiadoma. Zapowiada sie ciekawy mecz.

0

Jest taka możliwość, że Barca z premedytacją zablokowała transfer Neymara do Realu. Bale mial szanse przejść do Bayernu, czyli najlepiej zarabiający pilkarz Realu, niestety albo stety Barcelona oddała tam Coutinho, dzieki czemu zablokowala transfer Bale'a. A więc na chwile obecna Real nie może sobie pozwolić na transfer Neymara i placenie takich sum za wynagrodzenie mając w kadrze tak drogich w utrzymaniu pilkarzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

40

Mnie to szkoda najbardziej jednej rzeczy, mianowicie, że na końcówke kariery Leo Messi trafił na takiego trenera jakim jest Ernesto Valverde.

0

@betonito
Ale pomoze Messi - to on ciągnął Valverde za uszy i tylko dzięki niemu Valverde utrzymał posade wygrywając lige w zeszlym sezonie.

0

@mekston
Nie, ogladalem do konca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?