5

Alez ta liniowa jest fajniutka. Aż se wyguglam tą Panią :)

2

@JaSzymon
Aż se pogoglałem Brobbeya , Trincao i Saelemaekersa.

0

Ależ meczycho nam dzisiaj serwują :)

4

Wiśniarek, Wieśniarek haha

1

@ViscaBarca123
Poka, poka

0

@Phatro
PulisiK jest po Hamerykańsku.

9

Kante, Pulisic, Pedro, co oni dzis graja za spotkanie!

4

Liverpool nie istnieje.

0

Alisson by wyciągnął.

1

Baaardzo mi sie dzis podoba gra Chelsea.

0

Ciekawe czy niewiasta z gwizdkiem dalej uważa, ze piłka żeńska od męskiej się niczym nie różni.

0

Pedro będzie dziś man of the match

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Już przeboleje Ivana, ale Sergio Busquetsa z jego formą nie ma szans bym zdzierżył. De Jong powinien grac na pozycji Sergio. Do tego niech bedzie jak juz musi Rakitic + Sergi Roberto. W następnych meczach dojdzie juz Arthur i Vidal, więc Rakiticia należy odstawić na ławeczkę.

0

Dlaczego i komu kibicujecie (bądź kibicowaliście) z poniższych lig ?

Angielska
Włoska
Niemiecka
Francuska
Portugalska
Holenderska
Polska

Jeżeli w jakiejś z tych lig nie macie/nie mieliście ulubionej drużyny to pomińcie.

1

@kamilkrycha
Mimo wszystko jestem pewien, że są tam tacy, ktoŕzy są na poziomie, oraz racjonalnie, rzeczowo, bez cieśnień i podśmiechujek podchodzą do sprawy. Niestety osobiście nie znam żadnego ogarniętego kibica Realu.

1

@Qlewer
Nie lubie czytać jeżeli ktoś obraża klub któremu kibicuje, bądź sie z niego naśmiewa, szydzi itd. Wole sobie tego oszczędzić. Natomast interesuje mnie ocena tamtejszej kadry i wszystko co z nią związane wypowiedziana przez normalne osoby kibicujące Realowi Madryt.

0

@Tobik237
Szczerze mówiąc tego bym się nie spodziewał.

0

@lukas10
Czyli rozumiem, że w dużej większosci chcą tam Neymara, tak?
@Avada Kedavra
A tak na poważnie, bez żartów?

0

Nie wchodziłem nigdy na strone realmadryt.pl ale napewno wielu z Was systematycznie tam zagląda. Można prosić o streszczenie w skrócie jaka atmosfera panuje na tamtejszym forum? Interesują mnie w szczególności komentarze nt. przeprowadzonych transferów, jakie jest najbardziej porządane nazwisko na rynku transferowym ktore by chcieli zobaczyc w ich drużynie, co sie mówi o nowych piłkarzach Barcelony i ogólnie jakie panują nastroje oraz oczekiwania przed rozpoczeciem sezonu ligowego. Ludzie sa optymistycznie nastawieni czy wrecz odwrotnie? Z góry pięknie dziękuję za informacje.

2

@DonAndrzejos
Czyli ten tydzień jest kluczowy i transfer kwestią godzin. Skąd my to znamy :)

0

Pacyfik, dobry serial? W porównaniu do Kompanii braci ?

0

@martin86
Jeżeli Neymar nie bedzie chcial przejsc do Madrytu, to nie przejdzie. To ne jest jakis niewolnik szejka. Nie przesadzaj.

0

@Lamora
Nie kumam kolego :)

0

@xJLx
Firma Nike tez tutaj będzie miała wiele do powiedzenia, nie mogą sobie pozwolić, żeby Neymar przeszedł do Madytu i zamienil Nike na Adidasa. Wcale sie nie zdziwie jak sie dołożą do transferu.

0

Neymar został właśnie znienawidzony w Paryżu przez tamtejszych kibiców, a jeżeli jeszcze teraz przejdzie do Madrytu, to tak samo zostanie znienawidzony przez kibiców Barcelony. Neymar doskonale sobie zdaje z tego sprawe i nie może sobie pozwolić na jeszcze większe szarganie jego imieniem, w związku z tym jestem pewien, że wybierze Barcelone. Gdyby wybrał Madryt dziesiatki tysiecy osób z pianą na pysku by ruszyło z widłami i maczugami atakując wszystkie możliwe portale społecznościowe na których się znajduje, co by zaszkodziło jego wizerunkowi. Na domiar złego wyobrazcie sobie wtedy te mecze Realu z Barceloną czy PSG w LM i te wszystkie transparenty, slowne obrażanie jego osoby przez pełne 90 minut meczu. Stadion by doslownie kipiał z nienawisci. Nie zniósłby tego. Bylby najbardziej szykanowanym i obrażanym zawodnikiem na swiecie. Do tego jeszcze narazilby sie Messiemu i Suarezowi, a wszyscy doskonale wiemy, że żyją ze sobą w bardzo dobrych relacjach. A więc Panie i Panowie, czy tego chcecie czy nie, Neymar jest już w Barcelonie. Nie przejdzie do Madrytu - za duże ryzyko.


0

Zdaje się, że Neymar nie ma juz życia w Paryżu i musi odejść. Nie ma wyjscia. Obstawiacie Madryt czy Barcelone? A moze Turyn...

0

Jakie sa aktualne kursy na przejście Neymara do Realu i Barcelony ?

0

@shinthps
Z cala pewnoscia masz racje, nie będę jednak sam oglądał i potrzebny jest mi lektor.

0

@paweuwarrior , @D10SLEO
Pl Lektor? Żyje za granicą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?