MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie najlepiej oglądać The Wire ?
0
@kamiVeB
Tak. Mam pol obrazu jakby. Ocb ?
1
@Chwytliwy
Ja juz od wczoraj żyje tym spotkaniem. Dzieci i żona zainstalowane na basenie w tych godzinach, żyć nie umierać, czekamy :)
0
@SithRM
"Twórcy poszli tutaj mocno w styl "szybcy i wściekli" czyli jakaś oderwana od rzeczywistości głupota"
Przydatna opinia. Przynajmniej wiem juz, że dom z papieru odpada z mojej listy serialow do obejrzenia. Szybcy i wsciekli to jeden z glupszych filmow jakie mialem okazje zobaczyc. Chyba za stary juz jestem na tego typu produkcje.
0
@Kuczek
Oczywiscie, ze sa gusta i gusciki, ale inne produkcje nie maja az tyle różniacych sie od siebie opinii. Czytam wiele komentarzy o różnych serialach, bo chce sobie cos wybrac co będę oglądał w następnej kolejności, ale Dom z papieru ma tyle sprzecznych opinii, że aż mnie to zainteresowało :)
0
Dlaczego Dom z papieru ma wiele opinii wychwlajacych produkcję jakby byl to serial wszechczasów, jak i tych stwierdzających, że jest beznadziejny, niespojny, niezrozumialy i pozbawiony ładu i składu? Do jakiej grupy wiekowej byście przypisali ten serial?
0
@Kajtek77
Cos z tej listy poleci jako nastepny :
Dexter
Prawo ulicy
Narcos
Gra o tron
Wikingowie
Sherlock
Peaky blinders
Gomorra
Dom z papieru
Czarnobyl
Dark
1
@Hubert98
Oglądałem tylko 5. Każdy z innej bajki, ale gdybym mial sie okreslic to :
1. Breaking Bad
2. Soprano
3. Detektyw
4. Kompania Braci
5. Przyjaciele
Choć pozycje 1 i 2 bardzo do siebie zbliżone, genialne produkcje, ktore zostaną mi w pamieci juz na zawsze. Zapewne kiedys ogladne jeszcze raz.
0
Skonczylem moj piąty serial (wczesniej Przyjaciele, Rodzina Soprano, Detektyw, Breaking Bad), mianowicie Kompania Braci. Bardzo dobry, realistyczny, chwytający za serce, aczkolwiek czegos mi w nim zabrakło. Aktorstwo również na wysokim poziomie, ale ciezko mi bylo utożsamiać sie z bohaterami, może to akurat bylo przyczyną zaniżonej aczkolwiek wciąz wysokiej oceny. Co by jednak o nim nie mówić, to produkcja jak najbardziej godna polecenia. Jednak nie będę tak rozpamiętywal jak np. filmy typu Szeregowiec Ryan, Wrog u bram, Cienka czerwona linia, Furia, Pluton, Przełęcz ocalonych itd itd
0
Jestem zwolennikiem sprowadzenia Neymara, ale gdybym miał wybierać co bym wolał, Neymar + Sergio & Ivan (albo choćby nawet tylko jeden z nich) w pierwszym składzie vs. brak Neymara i Sergio & Ivan jako rezerwowi oraz skład przybliżony do tego, który wczorajszej nocy zacząl mecz z Napoli, to wybralbym zdecydowanie drugą opcje. Jeżeli sie tak stanie, to cofam wszystko co wypowiedzialem na temt naszego trenera.
Valverde musisz! Pokaż nam, że masz chłopie jaja i odzyskaj naszą wiare w Ciebie sadzając na ławce wyżej wspomnianych Panów.
0
Jakie wnioski i przemyślenia po tych wszystkich meczach sparingowych ? Plusy i minusy obecnej kadry przed pierwszym meczem sezonu. Zapraszam do dyskusji.
1
Jestem przeokropnie ciekaw jaką 11 wystawi Valvarde na mecz z Bilbao. Mam nadzieje, że udowdni nam wszystkim, że ma jaja i posadzi Ivana i Sergio na ławce.
0
Załamaliście mnie :(
0
Jak myślicie, Valverde w końcu zrozumiał, jak sie gra bez Rakiticia i Busqetsa?
0
Ciekawe czy Ernesto widzi jak sie gra bez Rakiticia i Busquetsa, czy dalej będzie udawał ślepego.
0
Czy tylko mi sie wydaje, że Suarez jest jeszcze grubszy niż był ?
0
Jakbyście ułożyli podstawową 11 bez Rakiticia, Busquetsa, Dembele i Suareza?
0
Ależ ten Dembele jest cieńki :/
0
Beznadziejna ta kamera.
0
@Bamek94
Zrobione, dzięki.
3
Przewidywalne składy West Ham vs. Man City.
Fabianski, Fredericks, Diop, Balbuena, Cresswell, Rice, Wilshere, Anderson, Lanzini, Fornals, Haller
Ederson, Walker, Stones, Laporte, Zinchenko, Rodri, De Bruyne ,David Silva, Bernardo Silva, Aguero, Sterling
1
@JimMorrisonFCB
Zagralem dopiero kilka meczy i ciezko mi cos powiedzieć po wielu latach grania w Fife. Narazie ciezko mi sie przestawic, ale idzie mi coraz lepiej. Napewno ma potencjal, jest zupelnie inna niz Fifa. Ma tez swoje wady. Zachowanie obroncow przy co poniektorych sytuacjach wola o pomste do nieba, ale to standard. W Fifie tez. Gole sa zdecydowanie ładniejsze niz w Fifie, pilkarze sie lepiej poruszają, to jak sie skladaja do strzalu, to poezja. Musze sie jeszcze duzo uczyc, np nie faulowac co rusz :) W fifie sedzia nie byl az tak wyczulony. Wślizgi w PESie sa zdecydowanie lepsze niż w Fifie. To działa :) Co jeszcze? Napewno w Pesie sie trudniej podaje, w pierwszym meczu bylo mi w ogole ciezko trafic z podaniem, ale z meczu na mecz idzie mi to lepiej. Dosrodkowania tez na + PESa. W fifie wyjscie z kontrą, zagranie na skrzydlo, dosrodkowanie i nadzieja na gola graniczyla z cudem, tu wyglada to lepiej, co nie znaczy, że jest łatwo :)
0
@koksik2700
Już się wypowiadał, że Puig będzie zawodnikiem Barcy B w nadchodzącym sezonie, co nie znaczy, że czasami ne zagra jakiegoś meczu w pierwszym zespole.
0
@JimMorrisonFCB
Dam, dam :)
2
Emocje sięgają zenitu! Po 9 latach przerwy i katowaniu każdej edycji Fify od mniej wiecej 2010 roku, załączam demo nowego PESa :) Oby mnie ta gra cieszyła tak samo jak edycja z 2006 :)
0
Niech mi ktos wytłumaczy, bo ja w tych sprawach jestem niekumaty - o co chodzi z tym PlayStation Store? Dopiero sie kapnąłem, ze mogę ściągnąć demo PESa :)
Mam pare pytań.
- jak długo się ściąga gra (demo) ?
- opłaca sie tam kupowac gry? Na jakiej zasadzie sie to odbywa? Ceny sa porównywalne do tych dostępnych w sklepach stacjonarnych? W szczególności chodzi mi o lego gry i tym podobne, dla dzieci.
- jezeli kupie taka gre to zapisuje mi sie na dysku, tak? A jezeli nie mam miejsca i muszę dajmy na to wykasowac jakas gre, to przepada na amen? Jezeli tak, to chyba nie za bardzo mi sie oplaca kupowanie nowych gier za ponad 2 stówy, zgadza sie?
Pięknie dziękuję za pomoc i informacje.
0
@Buba13
Ważne, że w PESie odróżnisz ;)
12
@xVENUMx
Mnie zastanawia po co to ogromna czerwona strzałka, że niby ktoś mógłby nie zauważyc motoru pod namiotem i nie skumac o co chodzi? :)
0
@badej60
Rzecz gustu, ale czarna choć ładna, to nie miała nawet startu do Jennifer ;)
2
@POLAK12345
O to, o co chodziło z Suarezem i Griezmannem, czyli o nic. Wszystko gra.