MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x
A jednak nie :)
41
@BarcaInfo wielkie dzięki za to co tutaj robisz. Mając pod skrzydłem swoje dzieciaki nie jestem w stanie czasami nadążyć za tym co się dzieje, a piłka nożna/Barcelona i wszystko co z nią związane, to dla mnie więcej niż pasja. Dla takich ludzi jak ja, którzy "nie żyją", bo takimi nazywa sie ludzi nie posiadających własnego konta na wszelakiego rodzaju portalach społczościowych, jesteś jak żyła złota. Wystarczy, że po całym dniu zabawy z dziećmi (albo jak kto woli ciężkiej pracy) wejde na la ramble i wszystko mam wyłożone jak na tacy. Dzieki raz jeszcze i prośba - trwaj dalej w tym co robisz. Pozdrowionka.
0
@AduŚ07
Bardzo znajome :)
0
@Messibestplayerintheworld
Nie wyrobią z pensjami.
0
@jeyx77x
Nie ma szans. Bedzie Ivan.
1
@Granto
Z tego co da sie wyczytac, to Real bedzie chciał wytoczyć w przyszłym roku wszystkie mozliwe działa żeby ściągnąć do siebie francuza. Sam Mbappe również niejednokrotnie mówił, ze preferuje bardziej Madryt od Barcelony.
0
@AduŚ07
Oj uwierz mi, że mówi mi to wiele :)
0
Zaczyna mnie mulić :/ Szlag by trafił tą godzine rozgrywania tego meczu! Ciekawe ilu z nas zaśnie przed tv zanim sie mecz zacznie.
0
@l0Messini
Kurcze nie umiem wklejać zdjęcia. Niech to ktoś zrobi za mnie pls. Chodzi o wtope sieciówki Zary. Najlepiej wpisz w google koszula z bambusem :)
2
Nie żebym miał cos do murzynów, absolutnie, ale koszula z bambusem dzisiaj wygrywa wszystko, normalnie hicior dnia! Nie moge sie przestać smiać patrząc na to zdjęcie :D
0
@Mario96w
2:2 Suarez, Griezmann i Mertens, Insigne.
Pozatym Dembele znow zagra piach a w środku boiska najlepszy będzie Puig.
0
@n0MED
Fifa czy Pes tragedia?
1
@Alan985
Gdybyś miał bibułki zamiast fifki to bym zaglądnął :)
0
@MesQueUnClub_87 Albo kontuzje i chorobowe ;)
0
@Dawid_J
Wszyscy tu obecni jak mniemam :)
0
@gorgota
Ciekawe na jak długo wywali stronę, jakieś rekordy podejrzewam, że będą ustanowione :)
0
Co tu sie stanie jak będzie oficjalka że Neymar ponownie piłkarzem Barcelony, to se nawet nie wyobrażam :D
0
@Szymix654
Huśtam się :)
0
@chudym
Sensible Soccer, to byl hit, rzeczywiście. Dobrze pamiętam byl tam taki piłkarz jak Shepers? Wymiatał. A ciut wcześniej Microprose Soccer ? Co to byly za mecze... :)
0
Albo pamiętacie takie hity jak Bruce Lee, Commando czy International Karate ?
0
@Janiama
A moze to bylo Atari z tymi paskami, magnetofonem i głowicą? Pamiec juz nie ta. Wiem napewno, że mialem napierw Atari a pozniej Commodore. Jeszcze pozniej Amige - tam to juz byla grafika jak na fliperach ;) Co do gier, to jeszcze klasyka Boulder Dash i Donkey Kong.
22
Pegazus + kardridż 168 a tam Contra! Kto pamięta? Albo Commodore 64 i gry na kasety - ustawianie srubokręcikiem głowicy, szukanie odpowiednich pasków na ekranie, przy czym nie można było nawet drgnąć, bo pół godziny wgrywania sie gry szło na marne :D
Kiedyś to było :)
1
@PatrychoO
To jest hit normalnie haha!
0
Aż z ciekawosci zadzwonilem do taty zeby mi sprawdzil te katalogi i mam je nie od 92 a od 91 roku :)
Tak wygladal pierwszy :
https://www.google.com/search?q=katalog+samochody+swiata&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=insv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjYxJecsfHjAhWLTxUIHYHiCNcQ_AUoAXoECA0QAQ&biw=412&bih=766&dpr=2.63#imgrc=pOiyOa21yHRyEM
EDIT : zapomnialem jeszcze w latach 90 o tygodniku Piłka Nożna :)
2
@kubix05
Tempo, wszystkie mozliwe ziny kibicowskie, Twój weekend, Cats, komiksy Batmana, Spider-Mana, Supermana, cd action, coroczny katalog samochody świata - mam ich wiekszosc po dzis dzien, począwszy od 1992 roku :)
1
Ciekawe gdyby sie tak stało, że Neymar by przeszedl do Realu, to jakby został przywitany przez kibiców na Bernabeu podczas prezentacji i czy pocalowalby herb :)
45
Każdy ma swoje własne zdanie i nic mi do tego, ale na głównej stronie bądź co bądź poważnego i popularnego portalu jakim jest fcbarca.com nie powinno sie pojawić przekreślone zdjęcie Neymara. Nie wygląda to dobrze, bez wgledu na to kto jakie ma poglądy. Uważam, że stawia to strone w złym świetle i każe przypuszczać, że nie jest to powazny portal. Tyle ode mnie.
Ps. być może sie starzeje i co poniektóre rzeczy widze nieco inaczej, niż wtedy, kiedy mialem naście lat i kukuryku w głowie.
1
@Vxb93
A ja za Breaking Bad :(
2
Przywykliście już do nowych koszulek w krate? Ja im częściej je widzę tym coraz bardziej mi sie zaczynają podobać. Na chwile obecną uważam, że są naprawde ładne i bardzo dobrze się prezentują na naszych grajkach. A jeszcze niedawno, kiedy został pokazany ich projekt byłem lekko mówiąc zniesmaczony. Pewnie był to poprostu efekt czegoś zupełnie nowego (przywyczajenie do pionowych pasów zrobiło swoje). Dziś już przywykłem i chyba sobie nawet taką zamówie :) Ktoś ma podobne odczucia do moich w związku z tymi koszulkami?
0
@Pawlak1992
Nie no jasne, niech nabierze doswiadczenia. Będę cierpliwie czekał :)