MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87
Arthur pewnie wejdzie na drugie 45 minut.
0
@BarcaInfo
Jak Ty mnie w tej chwili Xavi zaimponowałeś! Dawaj do Barcy jak najszybciej, nie mogę się doczekać :)
7
@Katalończyk 99
Po co był nam Neto, jak można Roberto w razie w postawić na bramce ;)
1
@VamosGirl
A po co nam w kolejnym okienku wzmocnienia za duze pieniadze? Ja sie bardzo bede cieszyl jak nikogo nie kupią. Wystarczy, ze przesuna kogos z Barcy B i gra muzyka. Np. Riqui Puig dojdzie, a to bedzie juz mega wzmocnienie. Napewno też ktos z młodzików do tego czasu sie jeszcze wybije i będzie aspirowal do pierwszej drużyny. Bedzie dobrze, nie panikuj. Dajmy szanse naszej zdolnej mlodzieży.
0
@malyras
Cala przyjemnosc po mojej stronie :)
0
@BarcaInfo
Mi to wyglada na przekaz do Neymara, żeby poszedł na wojne z PSG, wtedy wkroczymy my i Cie stamtąd wykupimy. Cos w tym rodzaju, zeby nie bylo, ze sie kontaktowali z zawodnikiem za plecami klubu z Paryża.
0
@MatiFCB2000
Trzymamy za słowo!
1
@brashh
Może zbierają hajs na Neymara.
6
Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli oglądać na żywo meczu z Napoli, to bedzie powtórka tego samego dnia tyle tylko że o normalnej porze, godz. 14:30 na Polsat Sport.
1
@adamek1910
No jak mniemam z jakąś dziewuszyną, jezeli taką pod ręką oczywiście posiada.
0
@nvidd
Polecam dobry seksik z rańca ;) Żadne energetyki Cie tak dobrze nie postawią na nogi.
0
@FafitFCB
I cyk wszyscy wchodzą na twitera ;)
0
@Antee
Zupełnie zapomniałem o Mateu Lahozie. Również go bardzo lubię, za ten jego uśmiech :)
0
@LeoMessi2442
Się okaże w praniu. Wazne, że Alba ma zmiennika, a może i nawet konkurenta? Pożyjemy, zobaczymy.
5
@LeoMessi2442
Przejdzie.
0
U mnie number one Mike Dean, później Cuneyt Cakır, Bjorn Kuipers i oczywiście Collina :)
0
@konrad1661
Współczuje, i tak jak pisałem - zdrówka!
0
@konrad1661
Cholesterol? Zdrowia życze.
1
Wasz ulubiony sędzia? Oczywiscie piłkarski, nie ten z sali rozpraw ;)
0
@dzikiWtrasie
Haha! Spiesz sie chłopaku bo szybko znika. Nawet żona, ktora nigdy o tej porze nie jada nie wytrzymała i wiosłuje :)
40
Urobiłem ser biały ze śmietaną, rzodkiewką, zieloną cebulką, czerwoną cebulą, szczypiorkiem, do tego sól, pieprz i chrupiące bułeczki z masełkiem prosto z piekarnika. Uwielbiam :) Ktoś podziela takie smaki?
2
@Colon
Walter White oraz Leonardo DiCaprio jako Frank Abagnale Jr.
2
Jasny gwint , miałem se serial włączyć, ale ciągle odświeżam strone i czekam na info. w sprawie Coutinho i Neymara :) Tylko ja tak mam?
2
@MesQueUnClub96
Byłoby by pięknie :)
1
@Mizander
Ja tam juz nie wierze, ze Dembele ma szanse wejść na wysoki poziom. Zobaczymy.
0
@XBlairrX
Uważam, że Dembele nie zasluguje na pierwszy skład. To samo Busquets i Rakitić, ale oczywiscie chce też jeszcze zobaczyć w jakiej formie jest Arthur i Vidal. Mecze z Napoli to napewno pokażą. Niemniej jednak i tak uważam, że bez wzgledu na forme Arthura i Vidala w podstawie bedzie gral przecietny Rakitic i jeszcze gorszy Busquets. Tyle.
0
@Mizander
Po tych trzech meczach towarzyskich jestem w stanie stwierdzic, że Dembele jest w tragicznej formie. I to jest fakt. Faktem jest rownież to, że Rakitic jak i Busquets sa daleko od optymalnej formy, a jestem pewien, że Valverde sobie nie wyobraża podstawowego skladu bez tych dwóch Panów. Początek sezonu już lada moment.
1
Nie martwi Was tragiczna wręcz forma Dembele ? Valverde ewidentnie na siłe pcha go do pierwszego składu, a mając na uwadze fakt, że Rakitic i Busquets są pewniakami do pierwszej jedenastki, którzy również z dobrą formą nie mają za wiele wspólnego, to nie wygląda to wszystko zbyt obiecująco.
0
W trawie już coś piszczy, ptaszki ćwierkają, krowy ryczą, pszczoły tańczą, wieloryby śpiewają, wszyscy z niecierpliwością na Neymara już czekają :) Powiadam Wam chłodźta szampany, to już tuż tuż!
1
To co, Neymar już jedną nogą w Barcelonie? 90% to przesada, czy realia? Mozna zastawiać domy?