0

@Avada Kedavra
Puig oficjalnie bedzie zawodnikiem Barcy B. Czasami zagra z jakims slabszym zespolem w pierwszej drużynie, wiec zadna to narazie konkurencja. Alenia jeszcze jest za slaby na pierwszy sklad, Sergi Roberto to typowy rezerwowy, taka zapchajdziura (przepraszam za określenie), natomiast De Jong i Arthur powinni byc podstawą. Do tego fajter Vidal i gra muzyka. Pytanie tylko gdyby Busquetsa wyłaczyc z pierwszego skladu, to kogo ustawić na pozycji typowego defensywnego pomocnika? De Jong, Arthur czy Vidal by sie najbardziej nadawal? Ja postawilbym na De Jonga. Niejednokrotnie w Ajaxie pokazal ze z bronieniem i rozegraniem ma sie bardzo dobrze.

0

@Wejson
Poprawnie, bez szału.

0

@Avada Kedavra
Tak myślałem :(

0

Jakaś nadzieja, że Rakitic odejdzie jeszcze w tym okienku a Busquets jezeli się nie poprawi bedzie rezerwowym w nadchodzącym sezonie?

0

@MaTt_BarcaFan
Oficjalnie.

0

@MaTt_BarcaFan
W kazdym badz razie De Jong zostal pilkarzem meczu.

2

Neymar musisz!!!

0

@kacrat99
Za wyjątkiem tego najwazniejszego.

1

I to jest wlasnie caly Suarez. Jak byl gruby tak dalej jest, ale co daje druzynie, to jego! Swietny piłkarz.

1

@hermesnl
Wrocily demony z minionego sezonu.

0

@MaTt_BarcaFan
Na tle bezplciowej gry wyróżniał sie ciekawymi prostopadlymi podaniami i mądrym rozegraniem.

1

@Colon
Obok Puiga najlepszy na boisku. Profesor.

0

Dembele absolutnie nie zasługuje na pierwszy skład. Neymar musisz!!!

2

Gruby dalej gruby.

1

Dembele to sie nawet do Barcy B nie nadaje. Co sie z tym chlopakiem porobiło, to szkoda gadać. Puig i De Jong najlepsi na boisku.

3

Ernesto, jak ty mnie w tej chwili zaimponowales! Bardzo fajny sklad.

1

No to teraz już tylko czekać na oficjalke Neymara i można uznać okienko za wiecej niz udane :) Co to będzie za sezon! Dawać mnie tu już te Valencie, Seville i inne Madryty! :)))

2

Dzisiaj na Wembley o 16:00 hicior z najwyższej półki, mecz o tarcze wspólnoty pomiędzy Liverpoolem a Man City. Transmisja na Eleven Sports 2.
Ja już nie mogę sie doczekać!
Jak obstawiacie?

0

@Buksza
Gdzies czytałem, że bedzie można.

2

@sewciu50
Aż ciary przechodzą :) Na żywo, to jest to!

0

Brakuje Panów R&R na flankach w Bayernie. Bez nich, to juz nie ten sam Bayern. Może przyjście Sane coś rozrusza w tej ekipie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Robi się Meczycho przez duże M.
Mam na mysli Der Klassiker oczywiście.

13

Jest i kucający Ernesto :) Jakby stworzył własną marke ubrań, to logo ma gotowe ;)

0

Neuer w formie.

0

@kubix05
Kij tam z huśtawkami, trzepak to była dopiero radocha :)

0

@Criss18Barca
Nie pamiętam dokładnie, który to był rok/sezon, ale jakoś połowa lat 90. Od czasu kiedy w Barcelonie grali Stoichkov, Hagi i Romario. To oni m.in. zrobili na mnie najwieksze wrażenie na MŚ w 94 i dlatego wlasnie zacząłem kibicować Barcelonie. Tak sie zaczęła moja przygoda z tym klubem.

2

Liga wystartowala i Van de Beek juz strzela. Real jezeli go kupi, to będzie to ich najlepszy zakup, lepszy nawet niż zakup Hazarda. Szkoda, ze nie powalczylismy o tego zawodnika i skonczylo sie tylko na plotkach o zainteresowaniu.

0

@czółkovsky
Valverde pewnie posmutnial.

2

Dzisiaj wielkie widowisko, Der Klassiker, Superpuchar Niemiec, Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Jaki wynik obstawiacie, kto zgarnie trofeum ? Transmisja o 20 30 na Eleven Sports 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?