MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra
Puig oficjalnie bedzie zawodnikiem Barcy B. Czasami zagra z jakims slabszym zespolem w pierwszej drużynie, wiec zadna to narazie konkurencja. Alenia jeszcze jest za slaby na pierwszy sklad, Sergi Roberto to typowy rezerwowy, taka zapchajdziura (przepraszam za określenie), natomiast De Jong i Arthur powinni byc podstawą. Do tego fajter Vidal i gra muzyka. Pytanie tylko gdyby Busquetsa wyłaczyc z pierwszego skladu, to kogo ustawić na pozycji typowego defensywnego pomocnika? De Jong, Arthur czy Vidal by sie najbardziej nadawal? Ja postawilbym na De Jonga. Niejednokrotnie w Ajaxie pokazal ze z bronieniem i rozegraniem ma sie bardzo dobrze.
0
@Wejson
Poprawnie, bez szału.
0
@Avada Kedavra
Tak myślałem :(
0
Jakaś nadzieja, że Rakitic odejdzie jeszcze w tym okienku a Busquets jezeli się nie poprawi bedzie rezerwowym w nadchodzącym sezonie?
0
@MaTt_BarcaFan
Oficjalnie.
0
@MaTt_BarcaFan
W kazdym badz razie De Jong zostal pilkarzem meczu.
2
Neymar musisz!!!
0
@kacrat99
Za wyjątkiem tego najwazniejszego.
1
I to jest wlasnie caly Suarez. Jak byl gruby tak dalej jest, ale co daje druzynie, to jego! Swietny piłkarz.
1
@hermesnl
Wrocily demony z minionego sezonu.
0
@MaTt_BarcaFan
Na tle bezplciowej gry wyróżniał sie ciekawymi prostopadlymi podaniami i mądrym rozegraniem.
1
@Colon
Obok Puiga najlepszy na boisku. Profesor.
0
Dembele absolutnie nie zasługuje na pierwszy skład. Neymar musisz!!!
2
Gruby dalej gruby.
1
Dembele to sie nawet do Barcy B nie nadaje. Co sie z tym chlopakiem porobiło, to szkoda gadać. Puig i De Jong najlepsi na boisku.
3
Ernesto, jak ty mnie w tej chwili zaimponowales! Bardzo fajny sklad.
1
No to teraz już tylko czekać na oficjalke Neymara i można uznać okienko za wiecej niz udane :) Co to będzie za sezon! Dawać mnie tu już te Valencie, Seville i inne Madryty! :)))
2
Dzisiaj na Wembley o 16:00 hicior z najwyższej półki, mecz o tarcze wspólnoty pomiędzy Liverpoolem a Man City. Transmisja na Eleven Sports 2.
Ja już nie mogę sie doczekać!
Jak obstawiacie?
0
@Buksza
Gdzies czytałem, że bedzie można.
2
@sewciu50
Aż ciary przechodzą :) Na żywo, to jest to!
0
Brakuje Panów R&R na flankach w Bayernie. Bez nich, to juz nie ten sam Bayern. Może przyjście Sane coś rozrusza w tej ekipie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Robi się Meczycho przez duże M.
Mam na mysli Der Klassiker oczywiście.
13
Jest i kucający Ernesto :) Jakby stworzył własną marke ubrań, to logo ma gotowe ;)
0
Neuer w formie.
0
@kubix05
Kij tam z huśtawkami, trzepak to była dopiero radocha :)
0
@Criss18Barca
Nie pamiętam dokładnie, który to był rok/sezon, ale jakoś połowa lat 90. Od czasu kiedy w Barcelonie grali Stoichkov, Hagi i Romario. To oni m.in. zrobili na mnie najwieksze wrażenie na MŚ w 94 i dlatego wlasnie zacząłem kibicować Barcelonie. Tak sie zaczęła moja przygoda z tym klubem.
2
Liga wystartowala i Van de Beek juz strzela. Real jezeli go kupi, to będzie to ich najlepszy zakup, lepszy nawet niż zakup Hazarda. Szkoda, ze nie powalczylismy o tego zawodnika i skonczylo sie tylko na plotkach o zainteresowaniu.
0
@czółkovsky
Valverde pewnie posmutnial.
2
Dzisiaj wielkie widowisko, Der Klassiker, Superpuchar Niemiec, Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Jaki wynik obstawiacie, kto zgarnie trofeum ? Transmisja o 20 30 na Eleven Sports 1.