2

@MesQueUnClub96
Byłoby by pięknie :)

1

@Mizander
Ja tam juz nie wierze, ze Dembele ma szanse wejść na wysoki poziom. Zobaczymy.

0

@XBlairrX
Uważam, że Dembele nie zasluguje na pierwszy skład. To samo Busquets i Rakitić, ale oczywiscie chce też jeszcze zobaczyć w jakiej formie jest Arthur i Vidal. Mecze z Napoli to napewno pokażą. Niemniej jednak i tak uważam, że bez wzgledu na forme Arthura i Vidala w podstawie bedzie gral przecietny Rakitic i jeszcze gorszy Busquets. Tyle.

0

@Mizander
Po tych trzech meczach towarzyskich jestem w stanie stwierdzic, że Dembele jest w tragicznej formie. I to jest fakt. Faktem jest rownież to, że Rakitic jak i Busquets sa daleko od optymalnej formy, a jestem pewien, że Valverde sobie nie wyobraża podstawowego skladu bez tych dwóch Panów. Początek sezonu już lada moment.

1

Nie martwi Was tragiczna wręcz forma Dembele ? Valverde ewidentnie na siłe pcha go do pierwszego składu, a mając na uwadze fakt, że Rakitic i Busquets są pewniakami do pierwszej jedenastki, którzy również z dobrą formą nie mają za wiele wspólnego, to nie wygląda to wszystko zbyt obiecująco.

0

W trawie już coś piszczy, ptaszki ćwierkają, krowy ryczą, pszczoły tańczą, wieloryby śpiewają, wszyscy z niecierpliwością na Neymara już czekają :) Powiadam Wam chłodźta szampany, to już tuż tuż!

1

To co, Neymar już jedną nogą w Barcelonie? 90% to przesada, czy realia? Mozna zastawiać domy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W porządku. Teraz jeszcze parę pytan do fanow PESa. Jak wypada PES 20 w porównaniu do 2019 i PES 18 w porownaniu do 19 ? Widac duzy postep z roku na rok? Czy tak jak w Fifie sa to kosmetyczne zmiany? Jak sie zachowuja bramkarze? Obijamy slupki i poprzeczki po kilka razy w czasie kazdego meczu tak jak ma to miejsce w fifie? Mamy doczynienia z bezsensownymi kartkami? Jak wyglada zachowanie pilkarzy, ktorzy sa bez piłki? Wychodzenie na pozycje, inteligencja, umiejętne ustawianie sie itd itd. I najwazniejsze, jakie sa najwieksze wady PESa oprocz licencji oczywiscie?

0

@Phatro
Powiedzmy, że to i to. Zazwyczaj tworze sobie lige z najlepszych zespołów, sam wybierając średniaka, ustawiam najwyższy poziom trudnosci i tak sobie pykam. Nie gram online.

0

@Phatro
Zwykle granie na konsoli z tzw. komputerem. Jezeli mogę to tak nazwać ;)

1

@Bruttal
Z tego co wiem to dużo ludzi grało już w demo, wiec co nieco mozna powiedziec na ten temat.

0

PES20 czy FIFA20 ? Bardzo proszę przedstawić argumenty, uzasadnić.
W połowie lat 90 zaczynalem od Fify, później jakoś w 2006 przerzucilem sie na genialnego wtedy PESa, by później po kilku latach przesiąść sie spowrotem na Fife. I tak do roku 2018, kiedy kupilem ostanią część - stwerdziłem ze przeczekam serie 2019 zeby kupic 2020 bo może ujrze w ten sposob więcej zmian. Teraz stoje przed dylematem czy nie powrócić do Pro Evolution Soccer. Co sądzicie o najnowszych odsłonach tych gier?

1

@AduŚ07
Od 4 do 7. Wiem, za dużo. Ale nie jem mięsa, nie pije alko, nie pale, nie ćpam, nie uznaje leków, więc na coś umrzyć musze ;)

0

@Tasde
O co dokladnie chodzilo z Suarezem i Griezmannem? Bo mi to umknęło. Później dopiero widzialem filmiki, ze nie ma żadnego konfliktu miedzy nimi i zyją w pełnej zgodzie.

0

@Croocers
Focha ma bo wolał kolege Neymara ;)

53

@xVENUMx
Szkoda, że Rakitic i Busquets nie muszą nic poprawiać, bo i tak będą grać w podstawowej 11 w zbliżającym sie sezonie.

1

@Fabik87
Ten po lewo Hank Schrader. Przeżył skubany.

0

@Pavl0
The Wire, Narcos, Peaky Blinders, Gomorra napewno zobacze :) Narazie jednak potrzebuje cos z "innego świata" żeby w dalszym ciągu sie móc napawać BB. Stąd decyzja o obejrzeniu teraz Kompanii braci.

0

@Jackazz
Zaczynam Kompanie braci. Zupełnie inny klimat, ale to dobrze, bo nie bede porównywał do Breaking Bad.

0

@Timishiru1337
Doskonale to rozumiem. Każdy ma inny gust, jedni wola brunetki, drudzy blondynki a jeszcze inni zlocistowlose. W filmach/serialach jest podobnie.

1

@nitey
Majstersztyk (niem. Meisterstück, dosł. mistrzowskie dzieło)...W języku polskim określenie to jest obecnie używane wobec „szczególnie udanego dzieła sztuki lub rzemiosła, arcydzieła”

Majstersztyk = arcydzieło.

Dla mnie produkcja Breaking Bad ni mniej ni wiecej jest właśnie jak Majstersztyk wśród seriali. Tyle.

0

@klemens100
Toś mnie teraz kolego zastrzelił. Byloby pięknie. Juz sie zaglebiam w sieci w poszukiwaniu newsów na ten temat. Dzieki za info.

0

@nitey
O co Ci chodzi?

0

@koksik2700
Zdaje sie serial nie doczekał sie jeszcze finału, zgadza sie? Powstaje nowy sezon tak?

1

@damianex10
Rozumiem co znaczy zapowiedziany, ale jakis link do tych nowinek, że taka produkcja powstanie chyba istnieje. Może nawet obsada jest juz znana? Nie szkodzi, poszukam sobie informacji na ten temat.

0

@Karol1993
Serio? Mozna linka jakiegos prosic?

9

Skończyłem Breaking Bad, i ciesze sie, że mam dzieci, bo bym sie targnął na swoje życie albo popadl w ciężką depresje ;) Oczywiście pisane z przymruzeniem oka, ale co serial wywarł na mnie wrażenie, to brak mi słów żeby to opisać. Meeeega dobra produkcja! Majstersztyk. Kiedyś lata temu kiedy skończyłem Rodzine Soprano, to miałem podobne odczucia. Wtedy myślałem, ze juz nigdy nie zaczne żadnego serialu, bo wszystko będę równał do Soprano i nie będzie to miało sensu. Nic nie przebije Soprano. Po kilku latach postanowiłem znów dac szanse serialom i padlo na Breaking Bad. Teraz siedze na kanapie po zakonczeniu ostatniego odcinka sie zastanawiam co mam ze sobą zrobic. Chyba zadzwonie do żony żeby wracała z dziecmi z placu zabaw, bo mam ochote z kims porozmawiac i nie chce byc teraz sam w domu. Boże jedyny, czemu ten serial musial sie już skonczyć, ja chce więcej!!!

0

Ależ ja bym bardzo chciał zobaczyć w Barcelonie Sane albo Son'a... Przed tym okienkiem bardzo liczylem na zainteresowanie naszego zarządu którymś z tych piłkarzy, niestety raczej nic takiego sie juz nie stanie. A Wy gdybyście mieli możliwość sprowadzenia któregoś z tej dwójki zamiast np. Neymara, to na kogo byście postawili?

5

@MatiFCB2000
Paweł Brożek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?