MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8
No wlasnie. Albo kogos innego z celebrytów...
0
@Pressinho
Troche ma z Batiustuty i Crespo. Ale to nie to. Gdzieś już tą twarz widzialem w tv.
0
@Kluivert_P
Hahaha dobre!
0
Jak mi ten Vlahovic kogos przypomina... Dajcie jakies typy, bo mi to spokoju nie daje.
1
@Gavinho
Dla mnie Piotr Zola Szulowski top 1. Socha zaraz za nim. Paczes spadł na 3 miejsce.
0
@AmadiRM
Alez miło się czyta takie komentarze że strony kibica RM.
1
@DamianBarcaCule
Obys miał kolego rację. Sam jestem optymistycznie do tego nastawiony, ale może być roznie. Trzymam mocno kciuki aby został
4
Najbardziej mnie przeraża fakt, że Gavi może odejść. Araujo jeszcze przeżałuje, choć byłoby mi szkoda i bardzo bym chciał, żeby podpisał nową umowę, bo ma predyspozycje do tego, aby stać się jednym z najlepszych obrońców na swiecie, jak i również predyspozycje do bycia w przyszłości kapitanem FC Barcelony, co potwierdza jego charakter. Ale dużo bardziej byłoby mi szkoda gdyby odszedł Gavi. Moim zdaniem obok Pedriego jest to materiał na walkę o złota piłkę w przyszłości. Tak samo jak kiedyś blisko tej nagrody była inna nasza znakomita dwójka piłkarzy Iniesta & Xavi.
Niesamowite mamy perełki w składzie. A jest jeszcze przecież Ansu Fati, który wciąż jest bardzo młody i jeżeli w końcu zaczną omijać go kontuzje, to ma szansę wiele osiągnąć.
W każdym razie najważniejsze dla mnie jest aby Gavi podpisał nowa umowę. Uwielbiam tego chłopaka. Jest to mój ulubiony piłkarz młodego pokolenia.
1
@BART97
Myślę, a wręcz jestem tego w 100% pewien, choć może się mylę, że możesz mieć racje, albo jej nie mieć.
0
Fresh. Romantyczny Thriller ;) Zapowiadał się fajnie, a wyszło bardzo średnio, żeby nie powiedzieć słabo. 5/10.
0
@JORD10
Biorę w ciemno :)
1
@Mario96w
Nic dodać, nic ująć :)
1
@Ghotti
Prawda. Jednak mecz z Realem jest zawsze baaardzo prestiżowy. Przynajmniej dla mnie. Niezależnie od pozycji w tabeli. Dlatego ja wybrałbym tą drugą opcję. Wiem, że jestem i będę w tym osamotniony :)
1
Co byście woleli, przejście Galatasaray i awans do kolejnej rundy plus srogą porażkę z Realem Madryt, czy odpadnięcie z Galatasaray i okazałe zwycięstwo z Realem?
Ciekaw jestem czy tylko ja mając wybór wybrałbym tą drugą opcję ;)
8
Moim ulubionym piłkarzem, jak co poniektórzy dobrze wiedzą, odkąd stawiał pierwsze kroki w pierwszej drużynie Barcelony był Leo Messi. Absolutna ikona i legenda klubu. Piłkarz, który dał nam ogrom radości i zawsze będę go szalenie cenił. Był, jest, będzie dla mnie WIELKI. Niemniej jednak jestem przeciwny jego powrotu do Barcy. Jego czas minął. Piszemy nową historie, już bez najlepszego piłkarza na świecie i niech tak pozostanie!
59
@Woland10
I wjeżdża on, cały na biało!
2
@LuQa_
Dużo ludzi po nim jechało, bo miał słabszy okres. Stosunkowo nie tak dawno temu. Reczywiście, mało zwrotny, dużo piłek tracił, nie nadążał, ale teraz jak i przez wiekszosc kariery jest to absolutnie topowy grajek na swojej pozycji. Ciezko bedzie go zastąpić. Bardzo niedoceniany przez wielu ludzi piłkarz.
6
@clyde
Mam nadzieje, że zostanie.
39
Wam się oczy otworzą, kiedy Busquetsowi się zamkną (w sensie kiedy zmieni klub :D) Top grajek na swojej pozycji. Będzie straszna po nim wyrwa. Okropnie niedoceniany piłkarz.
1
@kuz
Zgoda, ale mimo wszystko rozgrywają beznadziejny mecz.
0
Ale ta Osasuna jest słaba.
2
Po takim meczu morale high level przed meczem z Galatasaray :) Nie mam żadnych obaw. Jestem pewien, że przejdziemy dalej.
7
Dembele się dziś pięknie bawi.
0
@Xxxbarca4ever
Nigdy nie narzekalem. Pomyliles mnie z kims.
11
Powtórzę po raz setny - ależ ja bym chciał, żeby Dembele został.
0
@Coutinho007
Moim zdaniem on absolutnie nie pasuje do Barcelony. Po drugie odkąd pamiętam deklarował chęć grania dla Realu, co mi się nie podoba, a po trzecie wolałbym, żeby dalej pisał znakomita historie w Bayernie.
0
@Zbyszard
Oby nie. Z całą moja sympatią do tego piłkarza.
3
@Kluivert_P
"Tak to już jest na tym świecie, że jak się na czymś naprawdę znasz, to jesteś narażony na bezustanną nie krytykę, ale obrazę, szyderstwo i lincz publiczny, ale mnie to nie rusza, bo znam prawdę."
Ekspert @Woland10
1
@Lionel_Messi10
A dziękuję i wzajemnie.
1
@Lionel_Messi10
Na mieście dziś obiadek :) Krwisty stek.