0

@Volk
A co, trafili na Barcelonę?

0

PSG
Chelsea
Juve
Ajax
Liverpool
Bayern
City
Real

21

@Gomess
Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż napierdala. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.

Cytat z chłopaków z baraków ;)

Klasyka.

1

Dzisiaj film za który się zabierałem od niepamietnich czasów i który często był polecany przez wielu kinomaniaków - Ładunek 200/Gruz 200. Rosyjski film z 2007 roku. Szczerze nie zrobił na mnie dużego wrażenia, spodziewałem się czegoś mocniejszego. 6/10.

1

@Lionel_Messi10
Nie słyszałem nigdy tego przekazu od tyłu. Ciekawe, choć interpretacja może być nieco naciągana.

4

Niewybaczalne/The Unforgivable. Film nie dla każdego, ale jak ktoś lubi dramaty, to powinien być zadowolony. Ja lubię takie filmy i ten akurat mi sie bardzo podobał. Polecam. Mocne 8/10.

2

1.
Greenland. Średniak, absurdalny film, dobry dla nastolatków. Żonie się podobał (nie, żona nie jest już nastolatnią dziewczyną :D ) i oceniła na 7/10, ja natomiast dałem 5/10 co wg. mojej drugiej połówki jest zaniżoną oceną. Jako, że w małżeństwie musi być zachowany kompromis, to przyjmijmy zatem ocenę 6/10 ;)

2.
Mistrz. Polski film z 2020 (bo był też Mistrz/The Champ z 1979, ktory był zdaje się jednym z pierwszych filmów, oprócz takich produkcji jak Niekończąca się opowieść/The Never Ending Story i Far From Home: The Adventures of Yellow Dog/Daleko od domu : Przygody żółtego psa z 1995 roku, który dobrowadzil mnie do łez będąc dzieciakiem ;) ) Nie przepadam za pl. produkcjami, ale to się bardzo dobrze oglądało. Banalny, prosty, ale zarazem przyjemny w odbiorze. Polecam. 8/10.

0

Dobre meczycho w Dortmundzie.

4

The Last Duel/Ostatni pojedynek. Bardzo dobry film, polecam. 8/10.

0

@gumaz
Słaby, ale jak nie masz dużych wymagań co do filmów i lubisz takie kino, to jak najbardziej do obejrzenia.

0

Brawo Messi!!!!

1

@Rothan1
Pomyśle o czymś takim :)

1

@Rothan1
Bardzo chętnie i bardzo mi miło :)

0

Nosorożec/Nosorih. Dramat, kryminał, gangsterski. Ukraina lat 90. Warto zobaczyć. 7/10.

1

@Rothan1
Bardzo slabo, bo tak naprawde zacząłem oceniać nie tak dawno temu, ale obejrzanych mam mnóstwo produkcji.

3

@Danny Gaucho widze, ze polubiłeś mój post w którym skrytykowałem Venom 2 uważając go za bardzo słabą kontynuacje jedynki. Z ciekawości sprawdziłem sobie czy i jak go oceniłeś na filmwebie i widzę taką samą ocenę 5/10. Później przeleciałem na szybko inne filmy oceniane przez Ciebie i stwierdzam, że mamy bardzo podobny gust :)

1

Venom 2: Carnage. Zawiodłem się. Czekałem na drugą część, bo pierwsza mi się bardzo podobała, ale dwójka zdaje się nieco przerosła producentów. Przekombinowali, film bez pomysłu, bez scenariusza, z beznadziejną fabułą. Punkcik w górę tylko i wyłącznie dlatego, bo uwielbiam Hardy'ego. Gdyby nie on, byłoby słabo. 5/10

0

Depay zaczyna przypominac Depaya z Man U. Nie idzie mu w wielkich klubach.

0

Moim zdaniem my nie potrzebujemy wydawac kupe kasy na wzmocnienia innych pozycji. Mamy wartosciowa mlodziez na kazdej pozycji i na nich trzeba stawiac. Tylko klasowy napastnik jest nam potrzebny i tutaj trzeba przeznaczyc pieniadze na duzy transfer.

0

@tadzik447
Pamiętam doskonale ten konkurs, ten i ten w Willingen na 151m. :)

0

Jakbyście mieli ocenić poziom piłkarski od najlepszej do najgorszej spośród reprezentacji Rosji, Szwecji i Czech, to jakbyście to ułożyli? Jeżeli przy tym możecie uzasadnić swój wybór, oraz podać 3 najlepszych aktualnie zawodników tych krajów, to może się zrobić fajny temat. Chętnie się zapoznam z Waszymi opiniami. Zapraszam.

1

@Arkon
Rzecz gustu :)

1

@Arkon

Dexter 10/10
Breaking Bad 10/10
Peaky Blinders 10/10

Rodzina Soprano 9/10
The Killing 9/10
Gomorra 9/10
Wikingowie 9/10
Mr. Robot 9/10
Stranger Things 9/10
Dark 9/10

Kompania braci 8/10
Miasteczko Twin Peaks 8/10
Most nad Sundem 8/10
Ray Donovan 8/10
True Detective 8/10 (pierwszy sezon 9/10)
Better Call Saul 8/10
Mindhunter 8/10
Czarnobyl 8/10
Ozark 8/10

Line of Duty 7/10
House of Cards 7/10
Suits 7/10
Friends 7/10
The Wire 7/10
Pacyfik 7/10
Dr House 7/10
Prison Break 7/10 (pierwszy sezon 9/10)
Gra o tron 7/10
Sons of Anarchy 7/10
Broadchurch 7/10
Narcos 7/10
Fargo 7/10
The Punisher 7/10
Gambit królowej 7/10
Niewinny 7/10

Lupin 6/10
Sherlock 6/10

Ślepnąc od świateł 5/10
Dom z papieru 5/10

Banshee 4/10
Sex Education 4/10

;)

4

Stillwater. Świetny dramat, bardzo dobra rola Matta Damona, choć liczyłem na nieco inne zakończenie. Odrazu ostrzegam, że nie jest to film dla każdego i może Was przynudzać, ja lubie tego typu filmy. 8/10.

1

@Lionel_Messi10
Tego akurat nie ogladalem :)

0

@Lionel_Messi10
Nie tym razem :)

1

Ależ dzisiaj doping na CN. Dawno takiej korby nie było!

1

@Colon
Pamietam ten mecz :)

0

Demir od pierwszej, jestem zaskoczony taką decyzją. Vamos!!!

1

@Sau_Ron w końcu ktoś tu z sensem gada ;) Też bez dobrej kawy nie funkcjonuje. Niemniej jednak piję jej za dużo, bo od 5 do 7 dziennie.

Ale piwa za to w ogóle nie pijam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?