1

@hayek @MontelQ
Nie działa mi wlasnie

0

Da rade ktos podrzucic linka do bramki Cracovii ?

1

Protegowana/The Protege. Typowo amerykańskie kino akcji - słaba fabuła, zabili go i uciekł, absurd goni absurd, ale fajna główna bohaterka, więc punkcik w górę ;) 6/10.

1

@Pawel13sz
Nie, Deulofeu.


Przepraszam, musiałem :D

0

Wpadło w ucho. Fajny podkład muzyczny.

0

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Chyba już jestem za stary na tego typu filmy. Aczkolwiek dla fanów gatunku pozycja jak najbardziej do obejrzenia. 6/10.

0

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Warto do poduchy ?

5

Nowy Bond. Krótko : jestem zawiedziony. Film niezły, ale jak na Bonda słaby. Dałem 7/10 bo nie wypada dać mniej, ale troche ta siódemeczka jest naciągana.

0

@mateusz33
Zgadzam się.

1

@Lionel_Messi10
W sumie to sobie włącze teraz. Zobaczymy.

0

@Lionel_Messi10
Jeszcze nie, ale slyszalem, że średni jak na Bonda.

1

@Lionel_Messi10
Staram sie przeplatac seriale filmami :)

0

@PolskiBarcelonista10
Rzecz gustu :)

1

Czerwona Nota/Red Notice ależ głupi film.

1

@Sau_Ron
Romario

1

@Lionel_Messi10
Jak szósta, to znaczy, że jeszcze w ogóle nie zacząłeś ;)

1

@Lionel_Messi10
Tak właśnie będzie :)

1

@Lionel_Messi10
Za wcześnie mordeczko :)

3

Araujo, Nico, Pedri, Gavi, Fati, ależ to jest niesamowita jakość i przyszłość FC Barcelony!

Oby tylko ich dobrze poprowadzic i oby ich kontuzje omijały.


6

Ależ Nico to kocur. Będzie wielki grajek.

0

@Zoker
Prawda..

6

Dużym zaskoczeniem jest dla mnie serial Suits (w garniturach) Nie miałem wielkich oczekiwań co do tej produkcji, wlaczylem z braku laku i wczorajszej nocy 7 odcinków pękło nawet nie wiem kiedy :)

2

@konrad1661
Od kilku minut mi nie dziala.

3

Fajnie sie zapowiada spotkanie z Benficą. Nie mam wielkich oczekiwan co do tej edycji LM, dlatego w mojej głowie ten wlasnie mecz potraktuje jako finał Ligi Mistrzów. Przy obecnej grze wyjscie z grupy bedzie dla mnie sukcesem i będę zadowolony.

0

@matirix20
Nie, a Ty ? :)

0

Old Henry. W koncu dobry film, bo ostatnio ogladalem duzo szrotu. Warto, polecam!

3

Mówią, że stary dobry polski rap się skończył jakieś 10 lat temu i jest w tym dużo prawdy. Ja jestem rocznik 82 i wychowałem sie w czasach, kiedy ten gatunek muzyczny raczkował, a później miał w Polsce swoje lata świetności, ale nawet do teraz zdarzają się kapitalne kawałki. Pewnie znacie go na pamięć, bo już troche czasu ma z tego co widzę, ja jednak go odkrylem nie tak dawno temu i katuje na okręta :



Intruz pozamiatał zwrotką.

0

@Lokoo
60% Messi
40% Lewy

0

@bartekvisca
Zaskocze Cię, mamy szanse nawet wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?