MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek @MontelQ
Nie działa mi wlasnie
0
Da rade ktos podrzucic linka do bramki Cracovii ?
1
Protegowana/The Protege. Typowo amerykańskie kino akcji - słaba fabuła, zabili go i uciekł, absurd goni absurd, ale fajna główna bohaterka, więc punkcik w górę ;) 6/10.
1
@Pawel13sz
Nie, Deulofeu.
Przepraszam, musiałem :D
0
Wpadło w ucho. Fajny podkład muzyczny.
0
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Chyba już jestem za stary na tego typu filmy. Aczkolwiek dla fanów gatunku pozycja jak najbardziej do obejrzenia. 6/10.
0
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Warto do poduchy ?
5
Nowy Bond. Krótko : jestem zawiedziony. Film niezły, ale jak na Bonda słaby. Dałem 7/10 bo nie wypada dać mniej, ale troche ta siódemeczka jest naciągana.
0
@mateusz33
Zgadzam się.
1
@Lionel_Messi10
W sumie to sobie włącze teraz. Zobaczymy.
0
@Lionel_Messi10
Jeszcze nie, ale slyszalem, że średni jak na Bonda.
1
@Lionel_Messi10
Staram sie przeplatac seriale filmami :)
1
@Lionel_Messi10
https://www.filmweb.pl/film/Czerwona+nota-2021-829539
0
@PolskiBarcelonista10
Rzecz gustu :)
1
Czerwona Nota/Red Notice ależ głupi film.
1
@Sau_Ron
Romario
1
@Lionel_Messi10
Jak szósta, to znaczy, że jeszcze w ogóle nie zacząłeś ;)
1
@Lionel_Messi10
Tak właśnie będzie :)
1
@Lionel_Messi10
Za wcześnie mordeczko :)
3
Araujo, Nico, Pedri, Gavi, Fati, ależ to jest niesamowita jakość i przyszłość FC Barcelony!
Oby tylko ich dobrze poprowadzic i oby ich kontuzje omijały.
6
Ależ Nico to kocur. Będzie wielki grajek.
0
@Zoker
Prawda..
6
Dużym zaskoczeniem jest dla mnie serial Suits (w garniturach) Nie miałem wielkich oczekiwań co do tej produkcji, wlaczylem z braku laku i wczorajszej nocy 7 odcinków pękło nawet nie wiem kiedy :)
2
@konrad1661
Od kilku minut mi nie dziala.
3
Fajnie sie zapowiada spotkanie z Benficą. Nie mam wielkich oczekiwan co do tej edycji LM, dlatego w mojej głowie ten wlasnie mecz potraktuje jako finał Ligi Mistrzów. Przy obecnej grze wyjscie z grupy bedzie dla mnie sukcesem i będę zadowolony.
0
@matirix20
Nie, a Ty ? :)
0
Old Henry. W koncu dobry film, bo ostatnio ogladalem duzo szrotu. Warto, polecam!
3
Mówią, że stary dobry polski rap się skończył jakieś 10 lat temu i jest w tym dużo prawdy. Ja jestem rocznik 82 i wychowałem sie w czasach, kiedy ten gatunek muzyczny raczkował, a później miał w Polsce swoje lata świetności, ale nawet do teraz zdarzają się kapitalne kawałki. Pewnie znacie go na pamięć, bo już troche czasu ma z tego co widzę, ja jednak go odkrylem nie tak dawno temu i katuje na okręta :
Intruz pozamiatał zwrotką.
0
@Lokoo
60% Messi
40% Lewy
0
@bartekvisca
Zaskocze Cię, mamy szanse nawet wygrać.