0

@Mbdf27
Ja wyjechałem 17 lat temu i było łatwo o pracę, czy mieszkanie. Do wyboru, do koloru. Łatwo było zrobic karierę. Wszystko było dużo prostsze, z większym szacunkiem do człowieka, mniej papierologii, mniej urzędowych gonitw, dużo więcej luzu niż w Polsce. Zupełnie inne życie, inna mentalność. Teraz już tak łatwo nie jest jak się przyjeżdża i zaczyna od zera, zwłaszcza nie jest łatwo znaleźć przyzwoite mieszkanie. Wybić się też już tak łatwo nie jest. W każdym razie uważam, że warto spróbować. Do odważnych świat należy.

Mieszkam w Ire na stałe, tu mam dom, rodzinę i przyjaciół.

1

Myślicie, że Gavi i Araujo podpiszą nową umowę? Wszystko na to jeszcze niedawno wskazywało, ale zaczynam się trochę tym martwić, mając na uwadze ile klubów się nimi interesuje i jakie warunki są im w stanie zaproponować.

0

Skończyłem pierwszy sezon Unabomber. Dobry, ale bez fajerwerków. 7/10.

0

@GirlfcbPL
Błagam nie oglądaj do końca sezonu :D

1

Nie ma pytań :)))

0

Kiedy gramy z Napoli?

0

@NicoGonzalez
To też prawda.

2

Daaaawno nie widziałem tak grającej Barcy :)

1

Mówcie co chcecie, ale skrzydła Dembele (lewa flanka) Adama (prawa flanka) by chodziły aż miło :)


2

Morale chlopakom wystrzela w kosmos :)

1

Taki piękny mecz musimy wygrać. Strasznie byłoby szkoda zaprzepaścić taką grę.

1

Alez pięknie gramy.

0

Adama królu złoty!!!

1

Co tu się dzieje :D Adama kot!

1

Szkoda, bo liczyłem na Adama - Dembele na skrzydłach.

Vamos po 3 pkt!

0

@DonAndresFCB
Żadnej przesady tutaj nie ma.

0

@DonAndresFCB
Z Depayem i Ansu w formie walczylibyśmy o lidera LL.

3

@messi564
Też bym chciał zobaczyć dziś takie skrzydła i Ferrana na szpicy.

0

@RosjaninBut
A już nawet nie pamiętam. Czasu brakło zapewne na zabawę.

0

@RosjaninBut
Haha, nie dokonczyłem :)

0

Nie za bardzo siedze w temacie i nie wiem o co tu chodzi, ale YT mi podpowiedzial, zebym sobie zobaczyl i mnie zaciekawiło :) O co chodzi z tym jakimś Alanem i Denisem ? To jacyś dobrzy zawodnicy ?

0

@messi564
No i Unabomber moze byc tym czego szykam. Dzieki kolego. Wyglada obiecujaco.

1

@PatrykBarca
Kasztanowy ludzik wyglada ciekawie.

0

@matirix20
Haha zawsze na ratunek :D Tym bardziej, ze mam lapka przy sobie :)

0

@Gitarkafcb
Ciekawy ten dokument?

0

@Huck
Egzorcysty wszystkie zaliczone.

1

@esem91
Czarnobyl i detektywa widzialem. Oba top.

0

Przede mna kilka godzin jazdy autokarem. Polecicie mi jakis mini serial, badz film skladajacy sie z 3-4 czesci? Najchetniej kryminal, ale ciezko bedzie o cos co nie ogladalem. Ewentualnie jakis dokument. Jak nic nie znajde, to oglądne Piratów z Karaibów, bo nigdy nie widzialem.

3

@adi7adi8
Wielkie dzięki. Lubię gadulce :)

1

@Ojciec5tkidzieci
Aż mnie zaciekawiłeś. Już sobie wyszukuje informacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?