MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mbdf27
Ja wyjechałem 17 lat temu i było łatwo o pracę, czy mieszkanie. Do wyboru, do koloru. Łatwo było zrobic karierę. Wszystko było dużo prostsze, z większym szacunkiem do człowieka, mniej papierologii, mniej urzędowych gonitw, dużo więcej luzu niż w Polsce. Zupełnie inne życie, inna mentalność. Teraz już tak łatwo nie jest jak się przyjeżdża i zaczyna od zera, zwłaszcza nie jest łatwo znaleźć przyzwoite mieszkanie. Wybić się też już tak łatwo nie jest. W każdym razie uważam, że warto spróbować. Do odważnych świat należy.
Mieszkam w Ire na stałe, tu mam dom, rodzinę i przyjaciół.
1
Myślicie, że Gavi i Araujo podpiszą nową umowę? Wszystko na to jeszcze niedawno wskazywało, ale zaczynam się trochę tym martwić, mając na uwadze ile klubów się nimi interesuje i jakie warunki są im w stanie zaproponować.
0
Skończyłem pierwszy sezon Unabomber. Dobry, ale bez fajerwerków. 7/10.
0
@GirlfcbPL
Błagam nie oglądaj do końca sezonu :D
1
Nie ma pytań :)))
0
Kiedy gramy z Napoli?
0
@NicoGonzalez
To też prawda.
2
Daaaawno nie widziałem tak grającej Barcy :)
1
Mówcie co chcecie, ale skrzydła Dembele (lewa flanka) Adama (prawa flanka) by chodziły aż miło :)
2
Morale chlopakom wystrzela w kosmos :)
1
Taki piękny mecz musimy wygrać. Strasznie byłoby szkoda zaprzepaścić taką grę.
1
Alez pięknie gramy.
0
Adama królu złoty!!!
1
Co tu się dzieje :D Adama kot!
1
Szkoda, bo liczyłem na Adama - Dembele na skrzydłach.
Vamos po 3 pkt!
0
@DonAndresFCB
Żadnej przesady tutaj nie ma.
0
@DonAndresFCB
Z Depayem i Ansu w formie walczylibyśmy o lidera LL.
3
@messi564
Też bym chciał zobaczyć dziś takie skrzydła i Ferrana na szpicy.
0
@RosjaninBut
A już nawet nie pamiętam. Czasu brakło zapewne na zabawę.
0
@RosjaninBut
Haha, nie dokonczyłem :)
0
Nie za bardzo siedze w temacie i nie wiem o co tu chodzi, ale YT mi podpowiedzial, zebym sobie zobaczyl i mnie zaciekawiło :) O co chodzi z tym jakimś Alanem i Denisem ? To jacyś dobrzy zawodnicy ?
0
@messi564
No i Unabomber moze byc tym czego szykam. Dzieki kolego. Wyglada obiecujaco.
1
@PatrykBarca
Kasztanowy ludzik wyglada ciekawie.
0
@matirix20
Haha zawsze na ratunek :D Tym bardziej, ze mam lapka przy sobie :)
0
@Gitarkafcb
Ciekawy ten dokument?
0
@Huck
Egzorcysty wszystkie zaliczone.
1
@esem91
Czarnobyl i detektywa widzialem. Oba top.
0
Przede mna kilka godzin jazdy autokarem. Polecicie mi jakis mini serial, badz film skladajacy sie z 3-4 czesci? Najchetniej kryminal, ale ciezko bedzie o cos co nie ogladalem. Ewentualnie jakis dokument. Jak nic nie znajde, to oglądne Piratów z Karaibów, bo nigdy nie widzialem.
3
@adi7adi8
Wielkie dzięki. Lubię gadulce :)
1
@Ojciec5tkidzieci
Aż mnie zaciekawiłeś. Już sobie wyszukuje informacji.