0

@BorzyKrzys
Kogo to tekst ? Przypadł mi do gustu.

1

King's Man: Pierwsza misja / The King's Man. Zdecydowanie najlepsza część. Jestem mile zaskoczony. Naprawde fajnie mi sie to oglądało. 8/10.

1

@Lionel_Messi10
Zdrówko! :)

1

@Lionel_Messi10
Nie tym razem mordeczko. Wrocilem ostro do treningów. Zero alko.

3

Co to był za spektakl!!! Kapitalny mecz :) Brawa też dla Valencii za walkę na całego do konca.

0

@matino
Pierwszą część kiedys widziałem. Dwójki nie widziałem :)

0

King's Man: Pierwsza misja, moge ogladac jak nie widzialem Złoty Krąg, czy nie tędy droga? :)

3

Daaawno nie oglądalem innych meczy jak te Barcelony. Od około dwóch, może trzech lat oglądam w zasadzie już tylko Barce (czasami jeszcze jakiś klasyk w Lidze Mistrzów) i dzisiaj mnie właśnie naszła ochota na jakieś mecze... Padło na City z Tottenhamem i Nantes z PSG. Ależ miałem uczte! :)

4

Ale Messi zagrał ciasteczko

0

@DaPidejpi
A to ja już ogladałem kazdy mecz wtedy :) Miałem 12 lat.

5

@DaPidejpi
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to Argentyna grała też Nigerią na MŚ w USA w 94.

1

@shaun
Jestem przekonany, że za 2-3 lata znów będziemy ścisłym topem.

0

Jaki mecz oglądacie?

1

@lukaszbarca15
U nas się to nazywało Pelemele

0

@paweldunajecfcb
Ci co dzisiaj będą za Realem nie są moim zdaniem prawdziwymi kibicami Barcy, tylko tacy sezonowcy ;)

PSG bardzo nie lubię, ale to dzisiaj za nich będę ściskał kciuki. Gra tam legenda mojego klubu, któremu kibicuje.

0

@Janas11224
Dokładnie. Troche przerysowany był ten Paolo. Nie miał on może takiego zmysłu do mody jak inni członkowie rodziny, ale swoje zrobił i wcale taki nie był jak został przedstawiony w filmie. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to zaprojektował nawet logo Gucci.

0

Dom Gucci. Bardzo mi się podobał, chociaż liczyłem na nieco lepiej przedstawioną historie. Troszkę czułem na koncu niedosyt, ale ogólnie ocena wysoka 8/10. Jestem fanem mody i lubię wszystko co z nią związane. Dobre aktorstwo, za wyjatkiem roli Jareda Leto, którego nie jestem fanem. Za to Lady Gaga wciąż mnie zaskakuje na plus.


0

Można prosić o bramkę Pedriego? Nie zdążyłem na początek meczu.

1

@Roni/VEB
Też tak myślę, że to ustawione. Nie wierzę w takie coś :D

1

@kryhaa
Dam, dam. Zawsze oceniam filmy, czy seriale, które skończyłem :)

1

Pany, dylemat mam. Problemy świata współczesnego ;) Jaki serial z tych tasiemcow wielosezonowych odpalić wieczorem - Wentworth czy Homeland?

0

Ależ mnie zmęczył drugi sezon Unabombera Deadly Games. Może dlatego, że jakiś czas temu oglądałem film Richard Jewell i historia była mi powszechnie znana. W każdym razie moja ocena drugiego sezonu to 5/10. Aktorstwo bardzo przeciętne, do tego te komputerowe wybuchy mnie trochę irytowały.

Pierwszy sezon lepszy. 7/10.

0

@AbelKabel
Ja też kiedyś lubiłem PSG, kiedy grali tam Simone, Weah, Djorkaef, Rai itd. itd.

6

@pt9
Mi Leo za dużo dał radości, żebym mógł napisać, że stracił w moim oczach. Messi to leganda i zawsze będę go miło wspominał.

0

@TheNekro94
Mam podobne rozumowanie do Twojego :)

0

@Ghotti
Haha piona ;)

7

Za kim będziecie w starciu PSG vs. Real? Mi koło nosa latają jedni i drudzy, tych i tych nie lubię, ale jeżeli musialbym komuś kibicować, to wybrałbym PSG ze względu na Leo. Mimo wszystko większą niechęć czuję do Realu. A jak to wygląda u Was?

2

@_Adek_02_
I pewnie jeszcze Adame wykupic ;) Oraz podpisać Gaviego i Araujo.

0

Jak uważacie, umowa ze Spotify może mieć wpływ na transfer Haalanda? Dzięki tej umowie taki duży transfer stanie się realny?


0

Gdybyście mogli podpisać tylko jednego zawodnika z dwójki Gavi-Araujo, a drugiego byli zmuszeni oddać do innego klubu, to kogo byście wybrali? Przykładowo za jednego czy drugiego dostalibyście taka sama kwotę za transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?