MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys
Kogo to tekst ? Przypadł mi do gustu.
1
King's Man: Pierwsza misja / The King's Man. Zdecydowanie najlepsza część. Jestem mile zaskoczony. Naprawde fajnie mi sie to oglądało. 8/10.
1
@Lionel_Messi10
Zdrówko! :)
1
@Lionel_Messi10
Nie tym razem mordeczko. Wrocilem ostro do treningów. Zero alko.
3
Co to był za spektakl!!! Kapitalny mecz :) Brawa też dla Valencii za walkę na całego do konca.
0
@matino
Pierwszą część kiedys widziałem. Dwójki nie widziałem :)
0
King's Man: Pierwsza misja, moge ogladac jak nie widzialem Złoty Krąg, czy nie tędy droga? :)
3
Daaawno nie oglądalem innych meczy jak te Barcelony. Od około dwóch, może trzech lat oglądam w zasadzie już tylko Barce (czasami jeszcze jakiś klasyk w Lidze Mistrzów) i dzisiaj mnie właśnie naszła ochota na jakieś mecze... Padło na City z Tottenhamem i Nantes z PSG. Ależ miałem uczte! :)
4
Ale Messi zagrał ciasteczko
0
@DaPidejpi
A to ja już ogladałem kazdy mecz wtedy :) Miałem 12 lat.
5
@DaPidejpi
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to Argentyna grała też Nigerią na MŚ w USA w 94.
1
@shaun
Jestem przekonany, że za 2-3 lata znów będziemy ścisłym topem.
0
Jaki mecz oglądacie?
1
@lukaszbarca15
U nas się to nazywało Pelemele
0
@paweldunajecfcb
Ci co dzisiaj będą za Realem nie są moim zdaniem prawdziwymi kibicami Barcy, tylko tacy sezonowcy ;)
PSG bardzo nie lubię, ale to dzisiaj za nich będę ściskał kciuki. Gra tam legenda mojego klubu, któremu kibicuje.
0
@Janas11224
Dokładnie. Troche przerysowany był ten Paolo. Nie miał on może takiego zmysłu do mody jak inni członkowie rodziny, ale swoje zrobił i wcale taki nie był jak został przedstawiony w filmie. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to zaprojektował nawet logo Gucci.
0
Dom Gucci. Bardzo mi się podobał, chociaż liczyłem na nieco lepiej przedstawioną historie. Troszkę czułem na koncu niedosyt, ale ogólnie ocena wysoka 8/10. Jestem fanem mody i lubię wszystko co z nią związane. Dobre aktorstwo, za wyjatkiem roli Jareda Leto, którego nie jestem fanem. Za to Lady Gaga wciąż mnie zaskakuje na plus.
0
Można prosić o bramkę Pedriego? Nie zdążyłem na początek meczu.
1
@Roni/VEB
Też tak myślę, że to ustawione. Nie wierzę w takie coś :D
1
@kryhaa
Dam, dam. Zawsze oceniam filmy, czy seriale, które skończyłem :)
1
Pany, dylemat mam. Problemy świata współczesnego ;) Jaki serial z tych tasiemcow wielosezonowych odpalić wieczorem - Wentworth czy Homeland?
0
Ależ mnie zmęczył drugi sezon Unabombera Deadly Games. Może dlatego, że jakiś czas temu oglądałem film Richard Jewell i historia była mi powszechnie znana. W każdym razie moja ocena drugiego sezonu to 5/10. Aktorstwo bardzo przeciętne, do tego te komputerowe wybuchy mnie trochę irytowały.
Pierwszy sezon lepszy. 7/10.
0
@AbelKabel
Ja też kiedyś lubiłem PSG, kiedy grali tam Simone, Weah, Djorkaef, Rai itd. itd.
6
@pt9
Mi Leo za dużo dał radości, żebym mógł napisać, że stracił w moim oczach. Messi to leganda i zawsze będę go miło wspominał.
0
@TheNekro94
Mam podobne rozumowanie do Twojego :)
0
@Ghotti
Haha piona ;)
7
Za kim będziecie w starciu PSG vs. Real? Mi koło nosa latają jedni i drudzy, tych i tych nie lubię, ale jeżeli musialbym komuś kibicować, to wybrałbym PSG ze względu na Leo. Mimo wszystko większą niechęć czuję do Realu. A jak to wygląda u Was?
2
@_Adek_02_
I pewnie jeszcze Adame wykupic ;) Oraz podpisać Gaviego i Araujo.
0
Jak uważacie, umowa ze Spotify może mieć wpływ na transfer Haalanda? Dzięki tej umowie taki duży transfer stanie się realny?
0
Gdybyście mogli podpisać tylko jednego zawodnika z dwójki Gavi-Araujo, a drugiego byli zmuszeni oddać do innego klubu, to kogo byście wybrali? Przykładowo za jednego czy drugiego dostalibyście taka sama kwotę za transfer.