0

Oo, widze, że Niemcy wybili z glowy marzenia reprezentacji Armenii :)

67

@Woland10
Ja wybiore mecz Polski. Jak widać nie jestem o zdrowych zmysłach :)

3

@D10SLEO
Ja tylko mecze Polski ogladam, ale to tylko dlatego, że mieszkam od wielu, wielu lat za granicą i mam male dzieci, ktorym chce pokazac jakiej reprezentacji sie kibicuje. Tak na wszelki wypadek, zeby w przyszlosci obraly wlasciwa droge kibicowania ;) Jak gra repka, to ubieramy wszyscy koszulki Polski, malujemy na kartkach flagi Polski i przyklejemy do patykow itd itd.

W kazdym razie zdecydowanie bardziej wole pilke klubowa.

5

@Bobo25
Ja tęsknie za piłką ligową w wykonaniu Barcelony. Pal szesc te reprezentacje ;)

0

Tak sobie spojrzalem wlasnie na inne grupy w el. do MS i widze tabele grupy J i aż przetarłem oczy ze zdumienia. Ale byłyby jaja jakby Armenia dzis urwała punkty Niemcom :) Niemożliwe? Wszystko jest możliwe :)

3

@paweldunajecfcb
Moim zdaniem jeden z najbardziej przereklamowanych seriali. Dobry dla niezbyt wymagającego widza.

0

Pare pytań Panie i Panowie.
Ansu juz normalnie trenuje z drużyną, czy indywidualnie? To samo pytanie o Pique. Możliwe, że Ansu bedzie w kadrze na najbliższe spotkanie ligowe? Przypuszcza się, że kiedy Dembele wróci do treningów?

2

Niezły ten Manaj

5

@amanter
Będzie. Czemu nie :)

0

@Dundersztyc
Wcale nie. Zalezy jak to rozumiec. W moim mniemaniu ten mecz nam nie wyszedl :)

1

@Songo91
A to my jestesmy jakimis ogorkami z zaplecza ligi czy co? To, że jakis tam mecz kiedys nam z nimi nie wyszedl, to nie znaczy, że caly czas tak bedzie. Ludzie, wiecej wiary!

2

@patrykzmc2000
Da, ale ja sie na tym zbytnio nie skupiam. Zaczynam rozgrywki totalnymi ogorkami z 3 albo 4 lig. Wiec i tak na poczatku nie znam tam zadnych pilkarzy :) Juz mnie nie bawi gra silnymi zespolami, bo jest poprostu za łatwa.

0

@patrykzmc2000
Co Ty, ja nie lubie co roku zmieniac, bo raz, że nie zdąże sie nacieszyc aktualna wersją - gram duuużo, mnóstwo sezonów, różnymi klubami, a jak wiemy, to dużo czasu zajmuje, a druga sprawa, to kupując co dwie-trzy edycje widać więcej zmian w grze = większa frajda :)

0

Malta - Cypr jak narazie 3:0. Spora niespodzianka.

0

@escarabajo
Najmocniej Cię przepraszam :D Przeczytałem - Oby lepiej niż w Torino w zeszłym sezonie :) Pomyslalem, że może byl tam już na wypozyczeniu czy cuś :)

0

@escarabajo
Nie radzil sobie?

0

@escarabajo
Brekalo... Kolejna gwiazda z FMa :) Ciekawe jak sie spisze w Torino.

3

@PatrykBarca
Żadnych Francuzów :) Wystarczy.

4

@Patrykl145
Ja bym chciał aby Fati już nie złapał kontuzji i żeby wystrzelił znów z formą. Podobnie Cou i Dembele. Wtedy byłoby pięknie :) Wierzę w to.

0

@Gaz
Mam podobne podejście. Również liczę, że Mingueza, że się rozwinie. Ma do tego predyspozycje. Ja w niego wierzę.

4

@against_modern_football
Ci co grają w FMa wiedzą na pewno ;)

1

@Transu96
Też mimo wszystko sie zawiodlem, ale jeszcze go nie skreślajmy.

2

@Dojaar
Za 30 mln. to z pocałowaniem ręki.

0

Co tam u Wague? Wiadomo kiedy wraca do treningów?

3

@gaq
Skoro pytasz, to odpowiem - Messiego. Przy całej mojej sympatii do Depaya :)

2

Dobra, czas chyba załączyć meczyk PSG, bo to juz chyba lada moment... :)

1

@333tricampeones333
W FMie wymiata :)

1

@Patriskos
A Arsenal na ostatnim ;)

0

@Zieliniak
Mnie to przeraża jak widze tu tylu wiecznie narzekających i niezadowolonych ludzi :) Smutne musi być takie życie :)

0

Gdzie dzisiaj poznym wieczorem mogę obejrzec obszerny skrót meczu PSG ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?