6

Szczęśliwego nowego roku Panie i Panowie. Niech nowy rok będzie lepszy od mijającego i niech się spełnią Wasze marzenia! Zdrówka życzę.


0

@Ghotti
Poszło. Sprawdź maila. Gdybyś był zainteresowany zdjęciami któregoś z osobna, to wal śmiało. Mam tego na kompie całe mnóstwo.

0

@Ghotti
Carrera to popularna linia TH, obok Monaco najbardziej rozchwytywana. Znam sporo właścicieli tych zegarków, którzy są zadowoleni.

Jeżeli chodzi o TH z drugiej ręki, to zegarki te nie trzymają tak dobrze ceny. Wyjątkiem są limitowane Monaco.

Myślę, że możesz śmiało zacząć od zegarków TH. Natomiast jeżeli chcesz lepszą jakość, to idź w używane Grand Seiko.

Ps. Jak jestes zainteresowany, to daj maila to Ci wyślę moja kolekcję zegarków.


0

@Ghotti
Zależy jaki. Miałem Monaco i jakość była bardzo dobra. Żona ma dalej Aquaracera i jest ok. Topowe jakość dobra, bądź bardzo dobra, te tańsze bywa różnie.

To też zależy kto jakie ma oczekiwania, ja przewaliłem całe mnóstwo zegarków (z wyższej półki niż TH) i te oczekiwania co do jakości mam nieco inne.

2

@Mario96w
Szkockie i Irlandzkie singielki :)

0

@TheNekro94
A no ja :)

0

@Explode
Bardzo zadowolony.
@deyna2018
Takie starsze widział.

3

Tata przyleciał na święta/sylwestra i poprosił mnie o jakiś dobry film, to odrazu mu zarzuciłem Shutter Island... Ja oglądam po raz trzeci. Ależ to jest sztos! Najlepiej się go wlasnie ogląda po raz któryś :) 10/10.

Później mnie poprosił o jakiś Western, no to długo się nie zastanawiając włączyłem mu Django. Boże Święty jaki to jest kapitalnie zrobiony film! Zdjęcia, scenografia, dialogi, muzyka, aktorstwo, coś wspaniałego. Wybitny film. 10/10.

0

Don't Look Up/Nie Patrz w górę. Zupełnie mi nie podszedł i w pewnym sensie mnie nawet irytował. Punkcik w górę tylko ze względu na DiCaprio, którego to rola też mnie w tym filmie mimo wszystko nie rozpieściła. 5/10.

0

@Criss18Barca
Podpisuje się pod powyższym.

5

Zdrowych i Wesołych świąt dla Was wszystkich, dla Was i Waszych najbliższych! Niech Wasze marzenia się spełniają i dopisuje zdrowie!

4

@Worny
Brakuje Araujo :(

4

Na Rauszu. Bardzo dobry film, polecam. 8/10.

0

@Nazio87
Z Pawłów, to brałbym jednak Brożka.

1

@Ronin47
Nie chce go widzieć w FC Barcelonie nigdy więcej.

0

@hank_moody@hank_moody @baartekk97
Panowie, nie patrzmy przez pryzmat City/Guardioli. Jestem ciekaw Waszego zdania co o nim sądzicie od czasu przejścia do Barcy. Zreszta w reprezentacji też już swoje pograł. Myślę, że od tego czasu można go oceniać już na nowo.

0

@mokrychlopiec @Rekker
Ciekawy pomysł z tym środkiem pola. Chłopak ma dobre rozegranie piłki i mogłoby się to sprawdzić.

0

Co myślicie o Ericu Garcii? Razem z Araujo piłkarz na lata w środku obrony Barcelony, czy nie jesteście co do niego przekonani i uważacie, że się nie rozwinie? Ja jestem dobrej myśli.

1

Poka ktoś tego nokałta

0

Poszukuje filmu pt. Wyznania/Kokuhaku. Thriller z 2010 roku. Ktoś, coś ?

0

@mkord
No ja jako prawie 40 latek tez się tych młodych już sporo naoglądałem :)

0

@sokot
W Marca też wierzę, że się ogarnie. A jak nie on, to ktoś inny.

0

@mkord
Troszkę więcej wiary kolego. Będzie dobrze, ja to wiem :)

28

Może się przebije w tym gąszczu...

Czy mozna zaryzykować stwierdzenie, że mamy najbardziej perspektywiczny, najlepiej rokujący zespół na przyszłość, jeżeli chodzi o młodzików? Przecież Gavi, Pedri, Araujo, Fati, Nico, Abde, to jakiś kosmos jest. Jeżeli będa się rozwijać i będą ich omijać kontuzje, to aż mnie to przeraża :D Dobrze się chłopakami zająć + dobre zarządzanie transferami, kontraktami i za 2-3 sezony lejemy wszystkich. Ja w to wierzę (taki charakter). Niesamowita przyszłość przed nami kibicami FC Barcelony. Będzie dobrze. Strasznie jestem dumny!

Wesołych Świąt wszystkim życzę :)

7

Niedługo powstanie mural Gaviego - jego postac z rozwiązanymi butami ;)

0

@Rothan1
Poziom mistrza ocenilem bardzo slabo :)

1

@Rothan1
I nie tylko, bo nawet Matt Damon jest, co mnie totalnie zaskoczylo :)
Ocena na Fiilmwebie nie zacheca, bo film jest mocno zakrecony i ciezko sie w nim połapac, ale ja wlasnie takie filmy lubie :)

1

No Sudden Move. Film w moich klimatach. Fajna muzyka, ciekawy scenariusz, świetni aktorzy, ogólnie bardzo przyjemnie spędzone blisko 2 godziny. Polecam. 8/10.

0

@ElPonczato
Nie widzialem, dzieki za rekomendacje.

3

Poobijana/Bruised. Obleci, nic specjalnego, natomiast Halle Berry sie dobrze trzyma jak na swoje lata. Film 6/10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?