MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szczęśliwego nowego roku Panie i Panowie. Niech nowy rok będzie lepszy od mijającego i niech się spełnią Wasze marzenia! Zdrówka życzę.
0
@Ghotti
Poszło. Sprawdź maila. Gdybyś był zainteresowany zdjęciami któregoś z osobna, to wal śmiało. Mam tego na kompie całe mnóstwo.
0
@Ghotti
Carrera to popularna linia TH, obok Monaco najbardziej rozchwytywana. Znam sporo właścicieli tych zegarków, którzy są zadowoleni.
Jeżeli chodzi o TH z drugiej ręki, to zegarki te nie trzymają tak dobrze ceny. Wyjątkiem są limitowane Monaco.
Myślę, że możesz śmiało zacząć od zegarków TH. Natomiast jeżeli chcesz lepszą jakość, to idź w używane Grand Seiko.
Ps. Jak jestes zainteresowany, to daj maila to Ci wyślę moja kolekcję zegarków.
0
@Ghotti
Zależy jaki. Miałem Monaco i jakość była bardzo dobra. Żona ma dalej Aquaracera i jest ok. Topowe jakość dobra, bądź bardzo dobra, te tańsze bywa różnie.
To też zależy kto jakie ma oczekiwania, ja przewaliłem całe mnóstwo zegarków (z wyższej półki niż TH) i te oczekiwania co do jakości mam nieco inne.
2
@Mario96w
Szkockie i Irlandzkie singielki :)
0
@TheNekro94
A no ja :)
0
@Explode
Bardzo zadowolony.
@deyna2018
Takie starsze widział.
3
Tata przyleciał na święta/sylwestra i poprosił mnie o jakiś dobry film, to odrazu mu zarzuciłem Shutter Island... Ja oglądam po raz trzeci. Ależ to jest sztos! Najlepiej się go wlasnie ogląda po raz któryś :) 10/10.
Później mnie poprosił o jakiś Western, no to długo się nie zastanawiając włączyłem mu Django. Boże Święty jaki to jest kapitalnie zrobiony film! Zdjęcia, scenografia, dialogi, muzyka, aktorstwo, coś wspaniałego. Wybitny film. 10/10.
0
Don't Look Up/Nie Patrz w górę. Zupełnie mi nie podszedł i w pewnym sensie mnie nawet irytował. Punkcik w górę tylko ze względu na DiCaprio, którego to rola też mnie w tym filmie mimo wszystko nie rozpieściła. 5/10.
0
@Criss18Barca
Podpisuje się pod powyższym.
5
Zdrowych i Wesołych świąt dla Was wszystkich, dla Was i Waszych najbliższych! Niech Wasze marzenia się spełniają i dopisuje zdrowie!
4
@Worny
Brakuje Araujo :(
4
Na Rauszu. Bardzo dobry film, polecam. 8/10.
0
@Nazio87
Z Pawłów, to brałbym jednak Brożka.
1
@Ronin47
Nie chce go widzieć w FC Barcelonie nigdy więcej.
0
@hank_moody@hank_moody @baartekk97
Panowie, nie patrzmy przez pryzmat City/Guardioli. Jestem ciekaw Waszego zdania co o nim sądzicie od czasu przejścia do Barcy. Zreszta w reprezentacji też już swoje pograł. Myślę, że od tego czasu można go oceniać już na nowo.
0
@mokrychlopiec @Rekker
Ciekawy pomysł z tym środkiem pola. Chłopak ma dobre rozegranie piłki i mogłoby się to sprawdzić.
0
Co myślicie o Ericu Garcii? Razem z Araujo piłkarz na lata w środku obrony Barcelony, czy nie jesteście co do niego przekonani i uważacie, że się nie rozwinie? Ja jestem dobrej myśli.
1
Poka ktoś tego nokałta
0
Poszukuje filmu pt. Wyznania/Kokuhaku. Thriller z 2010 roku. Ktoś, coś ?
0
@mkord
No ja jako prawie 40 latek tez się tych młodych już sporo naoglądałem :)
0
@sokot
W Marca też wierzę, że się ogarnie. A jak nie on, to ktoś inny.
0
@mkord
Troszkę więcej wiary kolego. Będzie dobrze, ja to wiem :)
28
Może się przebije w tym gąszczu...
Czy mozna zaryzykować stwierdzenie, że mamy najbardziej perspektywiczny, najlepiej rokujący zespół na przyszłość, jeżeli chodzi o młodzików? Przecież Gavi, Pedri, Araujo, Fati, Nico, Abde, to jakiś kosmos jest. Jeżeli będa się rozwijać i będą ich omijać kontuzje, to aż mnie to przeraża :D Dobrze się chłopakami zająć + dobre zarządzanie transferami, kontraktami i za 2-3 sezony lejemy wszystkich. Ja w to wierzę (taki charakter). Niesamowita przyszłość przed nami kibicami FC Barcelony. Będzie dobrze. Strasznie jestem dumny!
Wesołych Świąt wszystkim życzę :)
7
Niedługo powstanie mural Gaviego - jego postac z rozwiązanymi butami ;)
0
@Rothan1
Poziom mistrza ocenilem bardzo slabo :)
1
@Rothan1
I nie tylko, bo nawet Matt Damon jest, co mnie totalnie zaskoczylo :)
Ocena na Fiilmwebie nie zacheca, bo film jest mocno zakrecony i ciezko sie w nim połapac, ale ja wlasnie takie filmy lubie :)
1
No Sudden Move. Film w moich klimatach. Fajna muzyka, ciekawy scenariusz, świetni aktorzy, ogólnie bardzo przyjemnie spędzone blisko 2 godziny. Polecam. 8/10.
0
@ElPonczato
Nie widzialem, dzieki za rekomendacje.
3
Poobijana/Bruised. Obleci, nic specjalnego, natomiast Halle Berry sie dobrze trzyma jak na swoje lata. Film 6/10.