0

@Ghotti
Haha mówiłem :)

3

@Janas11224
No on też nie świeci przykładem, co nie znaczy, że jest głupi, czy głąb.

3

@Janas11224
Nie znam tematu, ale dlatego jest głupi i głąb? Ty się nigdy z niczego nie śmiałeś z czego niewypadalo się śmiać?

8

@Janas11224
Niby czym udowodnił? Tym, że ma wywalone na przychodzenia na czas na trening, czy tym, że czytamy coś na jego temat w internetach co niekoniecznie jest prawdą?

10

@Janas11224
Ja strasznie nie lubię wyzywania ludzi od głąbów czy innych tego typu jak się ich osobiście nie zna.

3

Adama i Auba będą mogli zagrać już w meczu z Atletico?

0

Oglądał ktos serial Piraci/Black Sails ? Bardzo dobry, dobry, czy średniak ?

0

@Ghotti
No to witaj w klubie. W sensie wieku mentalnym :D Żona zawsze mówi, że jestem jak duże dziecko. Dzięki czemu mam świetny kontakt z moimi dzieciakami, uwielbiam się bawić i jestem dobrym ojcem :)

0

@Ghotti
Haha no cóż poradzić, czas leci nieubłagalnie :)

1

@Ghotti
Ja mam 4 dychy na karku, oglądałem sam w pokoju po ciemku na słuchawkach, aby wzmocnić efekty i się bałem później do toalety łazić :D Co jest też w pewnym stopniu fajne ;)

Polecam. Ogladaj i daj znac.

0

Dzisiaj w nocy skończyłem serial The Haunting of Hill House/Nawiedzony dom na wzgórzu. Krótko mówiąc trafiła mi się pererłka :) Choć zakończone mogłoby być nieco inne. W każdym razie świetna produkcja i z czystym sumieniem polecam! Mimo, że nie jestem fanem gatunku. Aktorstwo, klimat, ujęcia kamery, dialogi, wszystko to było na bardzo wysokim poziomie. Świetnie mi się oglądało. Moja ocena końcowa 8/10. Byłoby 9 gdyby ostatni odcinek był nieco inny (co nie znaczy, że był zły).

1

@JimMorrisonFCB
Przygarnę jak swoje :D

Może się jeszcze opamięta :)

2

Oficjalnie : mój starszy synek (siedmiolatek) kibicuje ManU. Chyba coś poszło nie tak w moim wychowaniu :D W każdym razie jednak to co koledzy w szkole, to jest najważniejsze ;) Teraz jest mania na zbieranie kart z piłkarzami, nazywa się to Match Attax. W związku z tym jest duże zainteresowanie klubami i piłkarzami wśród dzieciaków. W piątek wrócił ze szkoły i przekazal mi, że jego ulubiony team to Manchester Utd, a Liverpool, to nie Liverpool, tylko Liver(poo) :D Muszę teraz zamówic ciuchy, plecak, piłkę, itd itd. z logiem MU. Oznajmił mi też, że już rzeczy z logiem Barcy go nie interesują.

0

@kkbarca
Plus jeszcze De Jong na pozycję Busiego i w puste miejsce Gavi. Busi jako wchodzący. Rotacja.

1

@Rust_Cohle
1. Peaky Blinders
2. Breaking Bad
3. Dexter
4. Soprano
5. Wikingowie

0

@JonSnow
Tak. Polecam.

0

@darek60

Nie wiem, ale mam nadzieję, że szybko :)

3

@Lionel_Messi10
Zdrowia i poukładania sobie życia! Dużo radości.

1

Skończyłem pierwszą część czwartego sezonu Ozark. Zarąbista produkcja! Będę z niecierpliwością czekał na kontynuację.

0

@BartqRKO
Dokładnie odniosłem takie samo wrażenie.

8

Ozark czwarty sezon trzyma poziom.

0

@Objectivo
A kiedy ma być druga część?

1

Ej, ale to, że mnie nikt nie poinformował, że jest już dostępny 4 sezon Ozark, to nieładnie z Waszej strony ;) :D

Szykuje się zarwana nocka, już się nie mogę doczekać.

Uważam, że to jeden z bardziej niedocenianych seriali. Świetna produkcja!

Tylko mi nie spojlerujta, jak ktoś już widział czwarty sezon.

1

@Ojciec5tkidzieci
Mi Sleepersow ktoś polecał? Przeca to moje czasy. W latach 90 oglądałem ten film z 5 razy :)

Ale dzięki za info. Szosty raz nie zaszkodzi :)

0

@matirix20
Oo, no to trafiłem z tym postem :)

0

@Ghotti
Przecież wiesz ;) Znasz doskonale moje zdanie na ten temat.

2

@Coutinho007 @Mario96w
No to czekamy na Boykę 5 :)

0

@Lionel_Messi10

To zależy od człowieka i nastawienia. Ja ich wcale nie mam dość, wręcz przeciwnie. Tyle radochy co mi dali Ci Panowie, to jestem im za to wdzięczny i póki mogą i umieją, to niech grają :)

3

@Coutinho007
Będzie dobrze, jestem tego pewien :)

4

@Ghotti
Mój optymizm czasami bierze górę nad rozsądkiem. Taki charakter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?