MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti
Haha mówiłem :)
3
@Janas11224
No on też nie świeci przykładem, co nie znaczy, że jest głupi, czy głąb.
3
@Janas11224
Nie znam tematu, ale dlatego jest głupi i głąb? Ty się nigdy z niczego nie śmiałeś z czego niewypadalo się śmiać?
8
@Janas11224
Niby czym udowodnił? Tym, że ma wywalone na przychodzenia na czas na trening, czy tym, że czytamy coś na jego temat w internetach co niekoniecznie jest prawdą?
10
@Janas11224
Ja strasznie nie lubię wyzywania ludzi od głąbów czy innych tego typu jak się ich osobiście nie zna.
3
Adama i Auba będą mogli zagrać już w meczu z Atletico?
0
Oglądał ktos serial Piraci/Black Sails ? Bardzo dobry, dobry, czy średniak ?
0
@Ghotti
No to witaj w klubie. W sensie wieku mentalnym :D Żona zawsze mówi, że jestem jak duże dziecko. Dzięki czemu mam świetny kontakt z moimi dzieciakami, uwielbiam się bawić i jestem dobrym ojcem :)
0
@Ghotti
Haha no cóż poradzić, czas leci nieubłagalnie :)
1
@Ghotti
Ja mam 4 dychy na karku, oglądałem sam w pokoju po ciemku na słuchawkach, aby wzmocnić efekty i się bałem później do toalety łazić :D Co jest też w pewnym stopniu fajne ;)
Polecam. Ogladaj i daj znac.
0
Dzisiaj w nocy skończyłem serial The Haunting of Hill House/Nawiedzony dom na wzgórzu. Krótko mówiąc trafiła mi się pererłka :) Choć zakończone mogłoby być nieco inne. W każdym razie świetna produkcja i z czystym sumieniem polecam! Mimo, że nie jestem fanem gatunku. Aktorstwo, klimat, ujęcia kamery, dialogi, wszystko to było na bardzo wysokim poziomie. Świetnie mi się oglądało. Moja ocena końcowa 8/10. Byłoby 9 gdyby ostatni odcinek był nieco inny (co nie znaczy, że był zły).
1
@JimMorrisonFCB
Przygarnę jak swoje :D
Może się jeszcze opamięta :)
2
Oficjalnie : mój starszy synek (siedmiolatek) kibicuje ManU. Chyba coś poszło nie tak w moim wychowaniu :D W każdym razie jednak to co koledzy w szkole, to jest najważniejsze ;) Teraz jest mania na zbieranie kart z piłkarzami, nazywa się to Match Attax. W związku z tym jest duże zainteresowanie klubami i piłkarzami wśród dzieciaków. W piątek wrócił ze szkoły i przekazal mi, że jego ulubiony team to Manchester Utd, a Liverpool, to nie Liverpool, tylko Liver(poo) :D Muszę teraz zamówic ciuchy, plecak, piłkę, itd itd. z logiem MU. Oznajmił mi też, że już rzeczy z logiem Barcy go nie interesują.
0
@kkbarca
Plus jeszcze De Jong na pozycję Busiego i w puste miejsce Gavi. Busi jako wchodzący. Rotacja.
1
@Rust_Cohle
1. Peaky Blinders
2. Breaking Bad
3. Dexter
4. Soprano
5. Wikingowie
0
@JonSnow
Tak. Polecam.
0
@darek60
Nie wiem, ale mam nadzieję, że szybko :)
3
@Lionel_Messi10
Zdrowia i poukładania sobie życia! Dużo radości.
1
Skończyłem pierwszą część czwartego sezonu Ozark. Zarąbista produkcja! Będę z niecierpliwością czekał na kontynuację.
0
@BartqRKO
Dokładnie odniosłem takie samo wrażenie.
8
Ozark czwarty sezon trzyma poziom.
0
@Objectivo
A kiedy ma być druga część?
1
Ej, ale to, że mnie nikt nie poinformował, że jest już dostępny 4 sezon Ozark, to nieładnie z Waszej strony ;) :D
Szykuje się zarwana nocka, już się nie mogę doczekać.
Uważam, że to jeden z bardziej niedocenianych seriali. Świetna produkcja!
Tylko mi nie spojlerujta, jak ktoś już widział czwarty sezon.
1
@Ojciec5tkidzieci
Mi Sleepersow ktoś polecał? Przeca to moje czasy. W latach 90 oglądałem ten film z 5 razy :)
Ale dzięki za info. Szosty raz nie zaszkodzi :)
0
@matirix20
Oo, no to trafiłem z tym postem :)
0
@Ghotti
Przecież wiesz ;) Znasz doskonale moje zdanie na ten temat.
2
@Coutinho007 @Mario96w
No to czekamy na Boykę 5 :)
0
@Lionel_Messi10
To zależy od człowieka i nastawienia. Ja ich wcale nie mam dość, wręcz przeciwnie. Tyle radochy co mi dali Ci Panowie, to jestem im za to wdzięczny i póki mogą i umieją, to niech grają :)
3
@Coutinho007
Będzie dobrze, jestem tego pewien :)
4
@Ghotti
Mój optymizm czasami bierze górę nad rozsądkiem. Taki charakter.