10

Nie często się tutaj wypowiadam, ale jestem strasznie dumny, że kibicuje FC Barcelonie!

Bardzo się jaram tymi nowymi transferami. Jeżeli uda się dopiąć wszystkiego (mówię o tych transferach, które są już prawie, że na wyciągnięcie ręki), oraz przedłużyć kontrakty tym, którzy na to zasługują, to obrosnę w piórka już po całości ;) Mówię to ja, prawie już 40sto latek.

Świetna sprawa kibicować takiej Barcelonie, pomimo kryzysu. Fajnie to będzie wyglądać tyłu reprezentantów kraju w jednym klubie.

Nie mogę się doczekać kolejnych (oby dobrych) newsów i kolejnego meczu.

Vamos Barca!

1

@Coutinho007

Mogło tak być. Masz rację.

0

@Coutinho007

Powiedzmy :D

Niemniej jednak proszę mnie nie zrozumieć źle, nie zamierzam nikogo tutaj krytykować za gusta. Te jak wiemy każdy ma inne. Inne mamy też oczekiwania co do filmów jak i aktorstwa. To zrozumiałe. Wcale się nie dziwię, że się film bardzo podobał, choć dziwię się skąd takie wysokie oceny na Filmwebie ;)

Co by nie mówić film w swoim rodzaju jest niezły. Widziałem gorsze.

U mnie 5/10.

1

@Mario96w
Jasna sprawa, jak najbardziej może się podobac :)

2

@matirix20 @Mario96w @Coutinho007 @FanBarcy22 @Danny Gaucho @BARCA171

Co się okazało jedynkę już kiedyś oglądałem, więc zacząłem od dwójki i zobaczyłem też trójkę. W każdym razie czterech liter nie urwało. Dialogi bardzo słabe, fabuly zero, aktorstwo mierne, taki trochę film klasy B, ale dla zabicia czasu i nie uruchamiania myślenia obleci. Walki spoko, chociaż umówmy się, bardziej podkoloryzowanych ujęć się już nie dało zrobić :) Boyka to taki Van Damme ciąg dalszy przygód ;) Czwórkę obejrzę już jutro, a w zasadzie dzisiaj.

1

Dzięki chłopaki. Sprobuje sie z tymi filmami.

0

@FanBarcy22
Ale jedynka i reszta czesci jest powiązana czy smialo mogę zaczać od dwójki ?

0

@BARCA171
Zaczynać od części z Wesleyem Snipes ?

2

Słuchajta, te Championy Boyki, to warto ogladac ? Jest tam jakaś fabuła ? Dobrze zrealizowane walki ?

3

@kamilop
Zostawiłbym. Na końcówki spotkań, odrabianie wyników, czyli dużo wrzutek, byłby super.

0

Pedri kontuzja chyba.

0

Ale ten młody Williams jest kot

2

@Lionel_Messi10
Bardzo dziekuje(my) mordeczko Ty moja :)

2

@Lionel_Messi10
Plany ne weekend? Spędzic fajnie czas z rodziną :)

3

Poroże/Antlers. Pierwsza część filmu nawet spoko, później już tylko gorzej. Słaby. 4/10.

0

@SinMistico
Dobrze Ci się wydaje

0

@Colon
Przez niego jak i Romario i Stoichkova sie zakochalem w Barcelonie :)

4

La ragazza nella nebbia/Dziewczyna we mgle. Bardzo dobry, lubie takie filmy i mam słabość do kryminałów. 8/10.

0

Dembele do zejścia
Alves szef
Luuk De Jong > Memphis Depay

3

Zdecydowanie zdjąłbym Dembele zamiast De Jonga.

0

Szkoda, bardzo szkoda. Dobry dzis Garcia.

7

Podoba mi się grą Barcelony. Widać, że idzie to w dobra stronę.

0

Ależ ten Puig jest słaby

0

@klopx
Ja lubię takie przegadane filmy, stąd tak wysoka ocena zagionionych dziewczyn ;) Ale masz rację, do dobrej produkcji daleko.

2

Z ost. produkcji, które widziałem :

Zaginione dziewczyny/Lost Girls. Taki se dramacik na faktach, miejscami przynudzajacy, ale do oglądnięcia. 6/10.

Armia złodziei/Army of Thieves. Troche żenujący, kiczowaty, żarty niskich lotów, jednym słowem nie moje klimaty. 4/10

Trauma/fraktured. Dobry, choć miejscami bardzo naiwny i przez tą naiwność ocena powinna byc o oczko niżej, ale jako iż fajnie się oglądało, film trzymał w napięciu i się nie nudziłem, to dałem 7/10.

0

Posiada ktoś konto na Oglądaj to ? Miałbym pytanie.

8

A wiecie co jest najgorsze? Jak w bigosie widzicie czekolade (tak, jestem pewien, że jest to czekolada). No to już zdecydowanie kogoś poniosło :D

6

Powiem Wam tyle... Jeżeli po sylwestrach jesteś w stanie ogarnac swój dom/mieszkanie, to jesteś w stanie zrobić wszystko! Nie ma w życiu większych porządków :)))

0

@Ghotti
Odezwę się na pw.

0

@Ghotti
Działaj, działaj. Zegarki to przepiękna pasja. Życzę powodzenia i w razie co wal śmiało z pytaniami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?