MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie często się tutaj wypowiadam, ale jestem strasznie dumny, że kibicuje FC Barcelonie!
Bardzo się jaram tymi nowymi transferami. Jeżeli uda się dopiąć wszystkiego (mówię o tych transferach, które są już prawie, że na wyciągnięcie ręki), oraz przedłużyć kontrakty tym, którzy na to zasługują, to obrosnę w piórka już po całości ;) Mówię to ja, prawie już 40sto latek.
Świetna sprawa kibicować takiej Barcelonie, pomimo kryzysu. Fajnie to będzie wyglądać tyłu reprezentantów kraju w jednym klubie.
Nie mogę się doczekać kolejnych (oby dobrych) newsów i kolejnego meczu.
Vamos Barca!
1
@Coutinho007
Mogło tak być. Masz rację.
0
@Coutinho007
Powiedzmy :D
Niemniej jednak proszę mnie nie zrozumieć źle, nie zamierzam nikogo tutaj krytykować za gusta. Te jak wiemy każdy ma inne. Inne mamy też oczekiwania co do filmów jak i aktorstwa. To zrozumiałe. Wcale się nie dziwię, że się film bardzo podobał, choć dziwię się skąd takie wysokie oceny na Filmwebie ;)
Co by nie mówić film w swoim rodzaju jest niezły. Widziałem gorsze.
U mnie 5/10.
1
@Mario96w
Jasna sprawa, jak najbardziej może się podobac :)
2
@matirix20 @Mario96w @Coutinho007 @FanBarcy22 @Danny Gaucho @BARCA171
Co się okazało jedynkę już kiedyś oglądałem, więc zacząłem od dwójki i zobaczyłem też trójkę. W każdym razie czterech liter nie urwało. Dialogi bardzo słabe, fabuly zero, aktorstwo mierne, taki trochę film klasy B, ale dla zabicia czasu i nie uruchamiania myślenia obleci. Walki spoko, chociaż umówmy się, bardziej podkoloryzowanych ujęć się już nie dało zrobić :) Boyka to taki Van Damme ciąg dalszy przygód ;) Czwórkę obejrzę już jutro, a w zasadzie dzisiaj.
1
Dzięki chłopaki. Sprobuje sie z tymi filmami.
0
@FanBarcy22
Ale jedynka i reszta czesci jest powiązana czy smialo mogę zaczać od dwójki ?
0
@BARCA171
Zaczynać od części z Wesleyem Snipes ?
2
Słuchajta, te Championy Boyki, to warto ogladac ? Jest tam jakaś fabuła ? Dobrze zrealizowane walki ?
3
@kamilop
Zostawiłbym. Na końcówki spotkań, odrabianie wyników, czyli dużo wrzutek, byłby super.
0
Pedri kontuzja chyba.
0
Ale ten młody Williams jest kot
2
@Lionel_Messi10
Bardzo dziekuje(my) mordeczko Ty moja :)
2
@Lionel_Messi10
Plany ne weekend? Spędzic fajnie czas z rodziną :)
3
Poroże/Antlers. Pierwsza część filmu nawet spoko, później już tylko gorzej. Słaby. 4/10.
0
@SinMistico
Dobrze Ci się wydaje
0
@Colon
Przez niego jak i Romario i Stoichkova sie zakochalem w Barcelonie :)
4
La ragazza nella nebbia/Dziewczyna we mgle. Bardzo dobry, lubie takie filmy i mam słabość do kryminałów. 8/10.
0
Dembele do zejścia
Alves szef
Luuk De Jong > Memphis Depay
3
Zdecydowanie zdjąłbym Dembele zamiast De Jonga.
0
Szkoda, bardzo szkoda. Dobry dzis Garcia.
7
Podoba mi się grą Barcelony. Widać, że idzie to w dobra stronę.
0
Ależ ten Puig jest słaby
0
@klopx
Ja lubię takie przegadane filmy, stąd tak wysoka ocena zagionionych dziewczyn ;) Ale masz rację, do dobrej produkcji daleko.
2
Z ost. produkcji, które widziałem :
Zaginione dziewczyny/Lost Girls. Taki se dramacik na faktach, miejscami przynudzajacy, ale do oglądnięcia. 6/10.
Armia złodziei/Army of Thieves. Troche żenujący, kiczowaty, żarty niskich lotów, jednym słowem nie moje klimaty. 4/10
Trauma/fraktured. Dobry, choć miejscami bardzo naiwny i przez tą naiwność ocena powinna byc o oczko niżej, ale jako iż fajnie się oglądało, film trzymał w napięciu i się nie nudziłem, to dałem 7/10.
0
Posiada ktoś konto na Oglądaj to ? Miałbym pytanie.
8
A wiecie co jest najgorsze? Jak w bigosie widzicie czekolade (tak, jestem pewien, że jest to czekolada). No to już zdecydowanie kogoś poniosło :D
6
Powiem Wam tyle... Jeżeli po sylwestrach jesteś w stanie ogarnac swój dom/mieszkanie, to jesteś w stanie zrobić wszystko! Nie ma w życiu większych porządków :)))
0
@Ghotti
Odezwę się na pw.
0
@Ghotti
Działaj, działaj. Zegarki to przepiękna pasja. Życzę powodzenia i w razie co wal śmiało z pytaniami.