MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheGoldenEleven
1. Messi
2. Lewandowski
3. Benzema
4. Kante
5. Ronaldo
1
@Muszynianka
Nie znam się na japońskich Whisky :) Kilka próbowalem za życia, ale absolutnie nie pamietam smaku. Bylo to sporo lat temu.
2
Też macie wrażenie, że Dest sie lepiej czuje na lewej stronie? Jest bardziej dynamiczny, niż na jego nominalnej pozycji.
5
Mingueza mi sie dzisiaj bardzo podoba. W sensie jego gra :)
0
@barcelonaLM
Luuk de Dąb hahaha rozbawiło mnie to :D
0
@Laramblaessa
Nic bym inaczej nie mówił :)
13
Araujo bedzie niedlugo najlepszym obrońcą na świecie :) Najbardziej rozchwytywanym. Przekot.
3
Czy ja dobrze widze, że Real przegrał z Szeryfami, czy to jakiś błąd w druku?
11
No to Messi odpali tera :)
1
@Lionel_Messi10
O tak byku :) Pozdrawia stara gwardia wychowana na początkach Polskiego Rapu :)
0
@Gaucho
Conte..
0
Zupełnie straciłem kontakt z rzeczywistością. Nawet nie wiedzialem, ze Boateng gra w Lyonie teraz :)
2
Rewelacyjne! :)
1
@Mario96w
Ogladalem, jak zwykle miazga :)
0
@ClassicRock
A ile, jeżeli mozna wiedziec?
0
Kupowali elektronike ktoś spoza UE ? Np z USA ? Vat 23 % ale ciekawi mnie czy liczyli Was cło. Gdzieś wyczytalem, że za elektronike sie nie placi CŁA, prawda to ? Czy coś jescze musze liczyć, jakies ukryte oplaty ?
0
@Nolife1899
A jezeli nic takiego nie wysle ? Albo wysle, ale ja sie nie zgodze na jakieś linki ?
0
@RosjaninBut @BordeR @LS
Ale na jakiej zasadzie może mnie wykiwac ?
2
Pytanie do mądrzejszych ode mnie. Negocjuje na pewnym forum jeden z przedmiotów za sporą sume. 2 tys euro za przedmiot uzywany. Czlowiek sprzedający ów przedmiot wyszedl z inicjatywą, że jak mam obawy co do stanu przedmiotu, to może mi to najpierw wysłać i jak dotrze do mnie i sobie go sprawdze, to wtedy mogę mu dopiero zaplacić. Czlowiek ten ma ogrom ilosci postów na forum, ktore jest dosc znane. Mieszka on w Rumunii. Ja natomiast jestem nowy na tym forum i facet mnie nie zna. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam. Aż tak mi zaufal (obcemu czlowiekowi) po wymianie kilkunastu maili, czy może byc w tym ukryty jakiś przekręt ? Zaproponowal mi też, że kiedy ów przedmiot do mnie dotrze, to sam moge sobie wybrac forme platnosci, czy bedzie to przelew bankowy czy Paypal. Przy okazji wiadomo, ze poprosil mnie o adres do wysylki, nr tel, itd. itd.
Oczywiscie zeby nie bylo - moja uczciwosc tutaj nie podlega żadnej wątpliwosci. Jedynie dziwi mnie jego zaufanie do obcej osoby.
3
Ależ zarąbista pierwsza połowa Brugge vs. PSG !
0
Może sie przebije i ktoś mi odpowie :)
Kupując elektronike spoza UE, dokladnie z Izraela i to, że ma ów elektronika drewnianą obudowe, może mieć wpływ na inne opłaty celne ? Czy po prostu jest to elektronika i drewno nie ma tutaj nic do rzeczy ?
5
@taris
Ja tez. Jak zawsze po kazdej kontuzji. Z Dembele mam to samo:)
1
@GeneralXavi
Nawet sie nie zastanawialem. Ci co mnie znają z cała pewnoscia wiedza na co zaglosowalem :)
Prawda @Lola120@Lola120?
1
Dobry mecz Realu z Celtą? Warto włączyć ?
4
Kapitalna 1 polowa. Brawo Polska!
1
@Janas11224
Pacześ mial stand up gdzie swietnie to przedstawił :) W sensie, opowiadal przykre historie uczestników roznych tego typu programów :) Tam zdaje sie mowil o kuchennych rewolucjach z tego co pamietam. Rewelacja. Polecam.
"każdy, doslownie każdy uczestnik programu musi miec przygotowaną jakąś przykrą historie w tle"
3
@LeoMessiah
5-6 :)
2
@LeoMessiah
Paweł Brożek.
0
Będą szczepionki na szczepionki, żeby się odszczepić ? :)))
1
@Colon
Ostatnio za mną chodzi, żeby dac jeszcze jedna szanse The Wire. Jak może pamietasz przerwalem go na 3 sezonie.
A czlowieka oczywiscie szkoda, pokój jego duszy.