3

@TheGoldenEleven
1. Messi
2. Lewandowski
3. Benzema
4. Kante
5. Ronaldo

1

@Muszynianka
Nie znam się na japońskich Whisky :) Kilka próbowalem za życia, ale absolutnie nie pamietam smaku. Bylo to sporo lat temu.

2

Też macie wrażenie, że Dest sie lepiej czuje na lewej stronie? Jest bardziej dynamiczny, niż na jego nominalnej pozycji.

5

Mingueza mi sie dzisiaj bardzo podoba. W sensie jego gra :)

0

@barcelonaLM

Luuk de Dąb hahaha rozbawiło mnie to :D

0

@Laramblaessa
Nic bym inaczej nie mówił :)

13

Araujo bedzie niedlugo najlepszym obrońcą na świecie :) Najbardziej rozchwytywanym. Przekot.

3

Czy ja dobrze widze, że Real przegrał z Szeryfami, czy to jakiś błąd w druku?

11

No to Messi odpali tera :)

1

@Lionel_Messi10
O tak byku :) Pozdrawia stara gwardia wychowana na początkach Polskiego Rapu :)

0

@Gaucho
Conte..

0

Zupełnie straciłem kontakt z rzeczywistością. Nawet nie wiedzialem, ze Boateng gra w Lyonie teraz :)

2

Rewelacyjne! :)

1

@Mario96w
Ogladalem, jak zwykle miazga :)

0

@ClassicRock
A ile, jeżeli mozna wiedziec?

0

Kupowali elektronike ktoś spoza UE ? Np z USA ? Vat 23 % ale ciekawi mnie czy liczyli Was cło. Gdzieś wyczytalem, że za elektronike sie nie placi CŁA, prawda to ? Czy coś jescze musze liczyć, jakies ukryte oplaty ?

0

@Nolife1899
A jezeli nic takiego nie wysle ? Albo wysle, ale ja sie nie zgodze na jakieś linki ?

0

@RosjaninBut @BordeR @LS

Ale na jakiej zasadzie może mnie wykiwac ?

2

Pytanie do mądrzejszych ode mnie. Negocjuje na pewnym forum jeden z przedmiotów za sporą sume. 2 tys euro za przedmiot uzywany. Czlowiek sprzedający ów przedmiot wyszedl z inicjatywą, że jak mam obawy co do stanu przedmiotu, to może mi to najpierw wysłać i jak dotrze do mnie i sobie go sprawdze, to wtedy mogę mu dopiero zaplacić. Czlowiek ten ma ogrom ilosci postów na forum, ktore jest dosc znane. Mieszka on w Rumunii. Ja natomiast jestem nowy na tym forum i facet mnie nie zna. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam. Aż tak mi zaufal (obcemu czlowiekowi) po wymianie kilkunastu maili, czy może byc w tym ukryty jakiś przekręt ? Zaproponowal mi też, że kiedy ów przedmiot do mnie dotrze, to sam moge sobie wybrac forme platnosci, czy bedzie to przelew bankowy czy Paypal. Przy okazji wiadomo, ze poprosil mnie o adres do wysylki, nr tel, itd. itd.

Oczywiscie zeby nie bylo - moja uczciwosc tutaj nie podlega żadnej wątpliwosci. Jedynie dziwi mnie jego zaufanie do obcej osoby.

3

Ależ zarąbista pierwsza połowa Brugge vs. PSG !

0

Może sie przebije i ktoś mi odpowie :)

Kupując elektronike spoza UE, dokladnie z Izraela i to, że ma ów elektronika drewnianą obudowe, może mieć wpływ na inne opłaty celne ? Czy po prostu jest to elektronika i drewno nie ma tutaj nic do rzeczy ?

5

@taris
Ja tez. Jak zawsze po kazdej kontuzji. Z Dembele mam to samo:)

1

@GeneralXavi
Nawet sie nie zastanawialem. Ci co mnie znają z cała pewnoscia wiedza na co zaglosowalem :)

Prawda @Lola120@Lola120?

1

Dobry mecz Realu z Celtą? Warto włączyć ?

4

Kapitalna 1 polowa. Brawo Polska!

1

@Janas11224
Pacześ mial stand up gdzie swietnie to przedstawił :) W sensie, opowiadal przykre historie uczestników roznych tego typu programów :) Tam zdaje sie mowil o kuchennych rewolucjach z tego co pamietam. Rewelacja. Polecam.

"każdy, doslownie każdy uczestnik programu musi miec przygotowaną jakąś przykrą historie w tle"

3

@LeoMessiah
5-6 :)

2

@LeoMessiah
Paweł Brożek.

0

Będą szczepionki na szczepionki, żeby się odszczepić ? :)))

1

@Colon
Ostatnio za mną chodzi, żeby dac jeszcze jedna szanse The Wire. Jak może pamietasz przerwalem go na 3 sezonie.

A czlowieka oczywiscie szkoda, pokój jego duszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?