3


Matko bosko ale go zmasakrowal xD

0

Tak tylko przypomnę że Dawidowicz jest za darmo,trzeba powiększyć polska Kolonie w Barcelonie żeby żyło nam się lepiej

26


Piękne czasy to byly,człowiek trafił nie raz dyszkę i czul się jak milioner xD

0

@Messibestplayerintheworld za zagranie sobie w siatkówkę jak już miał żółta kartke

0

@MaziFCB Dla Messiego to była promocyjna cena bo cała ta akcja zaczęła się od 2009.Zaplacil też wtedy 4 zp i wyszło 6 baniek euro

2

@Messibestplayerintheworld
Brak czerwonej kartki dla Leo w meczu z Holandia,Karny dla Argentyny z Polską.Ogolnie cały turniej kupił Messi

3


Przypomnę tylko ze w tamtym sezonie Lewandowski wykorzystał maszynę Flicka dla własnych korzysci i lepsi byli chociażby Neuer czy Thiago i to oni zasłużyli bardziej na zp,dobrze że nie doszło do największej kradzieży zaraz za MŚ 2022

8


Piękna kompilacja hahaha

1


Dokładnie 3 lata temu Oscar uratował swoją karierę xD piękny to był Tweet od Oscara

0


Bez Alonso w fp1,niewiadomo jescze jak z resztą weekendu.Szansa dla Drugovicha na debiut jeżeli Alonso wypadłby na cały weekend

6


Chłopu się nudziła już zabawa w chowanego to se jebnął przy okazji remont u ciotki xDDD gdzie my żyjemy haha

0

Olmo się zwraca,ale dał podanko.Uslyszal La bambe

0


A co to za gówno xD niedługo to na każdym urzędniu będzie trzeba weryfikować wiek xD

0

@Lanosss wcale mnie nie dziwi że ten profil się łapie na najbardziej oczywistego fejka i do tego słabo zrobionego xD

8


Vasseur przedłużyl kontrakt z ferrari.
@Kessie @mekston @Popitek12 @Eklerek @patrix211 @lucas/catalan @Chaoss @budel17

2

@mmaciass jak z maczeta to pewnie jakiś krakowianin

4


GOAT,żaden podrabianiec

4


Lewis nie jesteś jedyny w tym xD ja też wezme wolne w pracy xD

6


Nie mogę się doczekać tego filmu,mam duże oczekiwania do tej produkcji i jeszcze do bring her back.Mam nadzieję że wyjdą z kina bardzo zadawolony z obu seansow

4


Dorosły człowiek z prawami wyborczymi xDDD

3


Ale go porobił,aż boisko się skończyło xD

1

@lithotripter ale słodki pimpek

3


A wy jakiej marki macie psa? xD

0

@Starrk nie no,wszytko nadal jest w grze.To tylko 16 punktów przewagi,myślę że pozwola im walczyć być może do końca sezonu bo nikt im z tyłu nie zagraza

0

Max już w prawie drs za Leclerciem

2

Lando popełniajac takie drobne błędy to Oscara nie dogoni i dobrze

0

Pięknie Lewis,juz w punktach

0

Hamilton na slicki zjedzą,zaczyna się zabawa

1

@Xpert77 na razie jeden pozytyw tego weekendu xD

0

Lewis sprawnie się przesuwa do przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?