MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Matko bosko ale go zmasakrowal xD
0
Tak tylko przypomnę że Dawidowicz jest za darmo,trzeba powiększyć polska Kolonie w Barcelonie żeby żyło nam się lepiej
26
Piękne czasy to byly,człowiek trafił nie raz dyszkę i czul się jak milioner xD
0
@Messibestplayerintheworld za zagranie sobie w siatkówkę jak już miał żółta kartke
0
@MaziFCB Dla Messiego to była promocyjna cena bo cała ta akcja zaczęła się od 2009.Zaplacil też wtedy 4 zp i wyszło 6 baniek euro
2
@Messibestplayerintheworld
Brak czerwonej kartki dla Leo w meczu z Holandia,Karny dla Argentyny z Polską.Ogolnie cały turniej kupił Messi
3
Przypomnę tylko ze w tamtym sezonie Lewandowski wykorzystał maszynę Flicka dla własnych korzysci i lepsi byli chociażby Neuer czy Thiago i to oni zasłużyli bardziej na zp,dobrze że nie doszło do największej kradzieży zaraz za MŚ 2022
8
Piękna kompilacja hahaha
1
Dokładnie 3 lata temu Oscar uratował swoją karierę xD piękny to był Tweet od Oscara
0
Bez Alonso w fp1,niewiadomo jescze jak z resztą weekendu.Szansa dla Drugovicha na debiut jeżeli Alonso wypadłby na cały weekend
6
Chłopu się nudziła już zabawa w chowanego to se jebnął przy okazji remont u ciotki xDDD gdzie my żyjemy haha
0
Olmo się zwraca,ale dał podanko.Uslyszal La bambe
0
A co to za gówno xD niedługo to na każdym urzędniu będzie trzeba weryfikować wiek xD
0
@Lanosss wcale mnie nie dziwi że ten profil się łapie na najbardziej oczywistego fejka i do tego słabo zrobionego xD
8
Vasseur przedłużyl kontrakt z ferrari.
@Kessie @mekston @Popitek12 @Eklerek @patrix211 @lucas/catalan @Chaoss @budel17
2
@mmaciass jak z maczeta to pewnie jakiś krakowianin
4
GOAT,żaden podrabianiec
4
Lewis nie jesteś jedyny w tym xD ja też wezme wolne w pracy xD
6
Nie mogę się doczekać tego filmu,mam duże oczekiwania do tej produkcji i jeszcze do bring her back.Mam nadzieję że wyjdą z kina bardzo zadawolony z obu seansow
4
Dorosły człowiek z prawami wyborczymi xDDD
3
Ale go porobił,aż boisko się skończyło xD
1
@lithotripter ale słodki pimpek
3
A wy jakiej marki macie psa? xD
0
@Starrk nie no,wszytko nadal jest w grze.To tylko 16 punktów przewagi,myślę że pozwola im walczyć być może do końca sezonu bo nikt im z tyłu nie zagraza
0
Max już w prawie drs za Leclerciem
2
Lando popełniajac takie drobne błędy to Oscara nie dogoni i dobrze
0
Pięknie Lewis,juz w punktach
0
Hamilton na slicki zjedzą,zaczyna się zabawa
1
@Xpert77 na razie jeden pozytyw tego weekendu xD
0
Lewis sprawnie się przesuwa do przodu