MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie Lewis,juz w punktach
0
Hamilton na slicki zjedzą,zaczyna się zabawa
1
@Xpert77 na razie jeden pozytyw tego weekendu xD
0
Lewis sprawnie się przesuwa do przodu
0
Brawo Oscar,jazda po zwyciestwo
0
No to jak ktoś ustawił ustawienia z większym dociskiem i nie będzie padać to w momencie kiedy przeschnie tor będą troche ugotowani,Russel wczoraj latał w 1 i 3 sektorze ale aż za bardzo chyba bo stracił prawie sekundę do lando w 2 xD
2
@mekston nie zgłosi bo jest na wakacjach :)
0
@Chaoss wychodzi słońce,może pojada
2
Opony na tajfun i się jechało a teraz kropelki są za śliskie :(
1
Sprinty w miami i w singapurze xDDD świetna zabawa bedzie,Holandia w sumie też tak średnio.Brazylia,Austria i coś jeszcze by lepiej siadlo
1
@adi7adi8 poprzednia generacja była o wiele lepsza pod względem jazdy w deszczu,to sobie wymyślili zmiany to maja xD
1
No to dupa xD klasyk
0
@mekston z Lando wszytko jest możliwe xD
0
Czuje Lando w źwirze na 1 okrazeniu
0
Nie no kto kurwa wybierał te stroje,co oni pijani tam xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Typowe spa,1 sektor ulewa a 2 drugi to warunki na przejściowki których nie maja
0
@mekston sukces xD
0
No ja pieprze xD co oni odwalają w tym f2,warunki lepsze niż w f3 a ci nadal za SC jadą xD niech poczekają aż zacznie więcej padać,okej jednak zaczynaja
1
@mekston mają być niewielkie opady w tym czasie
0
Chyba się nie doczekamy ścigania w f3
0
Pada na spa,wyścig f3 zacznie się za SC,już czerwona flaga xD
0
https://x.com/KoneserKopanin/status/1949159416361558497
Chyba ochrona zawinęła @Popitek12 i jego ekipa musiała go odbijać
0
@mekston i to bez poprawek które Max posiada,redemption arc się chyba zaczyna u japończyka xD
1
@Frimpong zajebiscie,grill dzisiaj wlecial i zjadłem chociaż zajebista karkoweczke xD
0
Kimi słabiutko ostatnio sobie radzi
0
Merc na razie słabiutko,muszą się poprawic
0
@gumaz dzisiaj pierwszy raz a tym tygodniu do grilla wlecial jaggerek z redbullem
0
bez deszczu to będzie stypa na 1 pit stop prawdobodnie,oby coś popadalo
Rocketship to redbull też był na prostych xD
1
Szkoda jedynie tego jak ta współpraca się zakończyła,Xavi wyciągnął nas z niesamowitego gówna po Koemanie.Gra nie zawsze wyglądała najlepiej ale i tak trzeba być wdzięcznym za ten czas bo jednak dał nam trochę radosci