0

Pięknie Lewis,juz w punktach

0

Hamilton na slicki zjedzą,zaczyna się zabawa

1

@Xpert77 na razie jeden pozytyw tego weekendu xD

0

Lewis sprawnie się przesuwa do przodu

0

Brawo Oscar,jazda po zwyciestwo

0

No to jak ktoś ustawił ustawienia z większym dociskiem i nie będzie padać to w momencie kiedy przeschnie tor będą troche ugotowani,Russel wczoraj latał w 1 i 3 sektorze ale aż za bardzo chyba bo stracił prawie sekundę do lando w 2 xD

2

@mekston nie zgłosi bo jest na wakacjach :)

0

@Chaoss wychodzi słońce,może pojada

2


Opony na tajfun i się jechało a teraz kropelki są za śliskie :(

1


Sprinty w miami i w singapurze xDDD świetna zabawa bedzie,Holandia w sumie też tak średnio.Brazylia,Austria i coś jeszcze by lepiej siadlo

1

@adi7adi8 poprzednia generacja była o wiele lepsza pod względem jazdy w deszczu,to sobie wymyślili zmiany to maja xD

1

No to dupa xD klasyk

0

@mekston z Lando wszytko jest możliwe xD

0

Czuje Lando w źwirze na 1 okrazeniu

0

Nie no kto kurwa wybierał te stroje,co oni pijani tam xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Typowe spa,1 sektor ulewa a 2 drugi to warunki na przejściowki których nie maja

0

@mekston sukces xD

0

No ja pieprze xD co oni odwalają w tym f2,warunki lepsze niż w f3 a ci nadal za SC jadą xD niech poczekają aż zacznie więcej padać,okej jednak zaczynaja

1

@mekston mają być niewielkie opady w tym czasie

0

Chyba się nie doczekamy ścigania w f3

0

Pada na spa,wyścig f3 zacznie się za SC,już czerwona flaga xD

0

https://x.com/KoneserKopanin/status/1949159416361558497
Chyba ochrona zawinęła @Popitek12 i jego ekipa musiała go odbijać

0

@mekston i to bez poprawek które Max posiada,redemption arc się chyba zaczyna u japończyka xD

1

@Frimpong zajebiscie,grill dzisiaj wlecial i zjadłem chociaż zajebista karkoweczke xD

0

Kimi słabiutko ostatnio sobie radzi

0

Merc na razie słabiutko,muszą się poprawic

0

@gumaz dzisiaj pierwszy raz a tym tygodniu do grilla wlecial jaggerek z redbullem

0


bez deszczu to będzie stypa na 1 pit stop prawdobodnie,oby coś popadalo

Rocketship to redbull też był na prostych xD

1


Szkoda jedynie tego jak ta współpraca się zakończyła,Xavi wyciągnął nas z niesamowitego gówna po Koemanie.Gra nie zawsze wyglądała najlepiej ale i tak trzeba być wdzięcznym za ten czas bo jednak dał nam trochę radosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?