MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz a po czym stwierdzasz ze jest fatalnym człowiekiem?
1
@Hasszz bo tak mówi jakiś jasiek hasszz z la bamby xD
2
@PatrychoO myślę że bardziej prawdobodne jest to że nie było zadnej pułapki i po prostu bardzo się lubią i oboje nie widzą przeszkód żeby się trzymać za ręce czy przytulac,pozdrawiam
0
@PatrychoO czyli ucieczka,okej już wszytko rozumiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@PatrychoO tej aktorki się nie brzydzisz? Na prawdę nie dorabiajcie sobie żadnych teoria na podstawie kilkusekundowych filmików/zdjęć z premier filmowych bo to aż śmieszne jest
https://x.com/Jinsakuu/status/1947795026789966238
4
Mlody już na starcie przejebane w życiu xDDD
1
Nie no ea gotuję xD jak to wszystko będzie działało dobrze to może być jedna z lepszych edycji
0
@18|FCB|99 no właśnie pogadamy na koniec sezonu a nie chłop nawet treningu z drużyną nie odbył a ty już narzekasz xD a co jest z Ferranem? Takich piłkarzy potrzebujemy,bardzo solidny zmiennik i dawał radę też od początku
0
@18|FCB|99 jeszcze 2 sezony wcześniej strzelił 30 bramek w całym sezonie,nigdzie nie mówiłem o samej lidze.Ogólnie jego najlepszy wynik w lidze to 2 razy 17 bramek strzelił także xD
1
@18|FCB|99 może być drewnem ale jak strzeli z 20 bramek to chyba nikt nie będzie narzekał xD
0
@Faro no i to jest największy problem ea,oni nie umieją zbalansować rzeczy albo coś jest za bardzo op albo po prostu bezużyteczne
1
@Faro fc24 było fajne na początku? To była najgorsza edycja od dawna jeżeli chodzi o pierwsze 6 miesięcy około,same sprintboosty i powershoty i do tego jescze chora obrona w wykonaniu botow gdzie nie musiałes kontrolować swoich obrońców
0
@Transu96 same świetne informacje,to będzie ten rok
2
Miejmy nadzieję że lepsze czasy nadchodzą xD koniec kasztanow co spamia trivelami na zielonym z 40m
1
Oczu kąpiel XDDD Napływ tych psychofanek to jest dramat xD
1
@Eklerek no właśnie ale wtedy mówili o niesamowitym mentalu a teraz o przerośniętym ego xD
2
Niesamowite jak dorosłych ludzi boli pewność siebie 18 latka xD mam nadzieję że kariera Yamala na najwyższym poziomie będzie jak najdłuższa bo dla takich zawodników ogląda się mecze
0
@UriBoyka nie placz
0
@PatrychoO tak dobrze zrozumiałeś,z Wisły jest beka i jak to zrobił ten królewski czy jak mu tam, a co to gal zp to mnie to za bardzo nie obchodzi bo tego nie oglądam i speeda w sumie też nie
0
Wielka biała gwiazda xD nie te wartości co speed bo nie lata z maczeta po mieście xD
2
@FcPortoFan1999 tylko streamy z contentu kulinarnego oglądałem :)
8
Najperw speed a teraz prawdziwa goat odwiedza Kraków xD
1
Ale piękna wiadomość,jak pierwszy sezon był całkiem spoko do spa 2022 to później było tylko gorzej
0
@MesQueUnClub_87 gdzie niby wersja ultimate kosztowała ponad 500? Zawsze kosztuje 420 jak się kupi w odpowiednim terminie bo jest przecena 10%
0
@lajcior no można na jakiś ruskim czy tam ukraińskim vpn na steamie sobie ogarnąć jeżeli dobrze kojarzę bo też coś widziałem
1
@lajcior ja już uległem i preorder dzisiaj zamówiony xd
1
@Popitek12 jedziesz dzisiaj się spotkac ze speedem?
1
Gra roku już jest znana,jak to będzie latało o matko boska
3
Ale on był piekny
Ta bramka z villarealem palce lizac