MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 jedziesz dzisiaj się spotkac ze speedem?
1
Gra roku już jest znana,jak to będzie latało o matko boska
3
Ale on był piekny
Ta bramka z villarealem palce lizac
0
@Matiasio Bellingham i Musiala są standardowej
0
To będzie ten rok!
3
Piękny jest ten Bolid,lego jest zdecydowanie za bardzo uzależniające xD
https://zapodaj.net/plik-Zo4bs26uNa
8
To jest moje bare minimum,jak przyjdzie bez kebsa to od razu jest skreslana
5
@Deathwing112 ale jakich imprez? Chłop sobie zatrudnił po prostu karły zeby wykonywali swoje usługi które sami oferuja a od wczoraj to szambo wyjebało jakby miały tam przejechać ciężarówki z koksem xD
Czy chodzi o te że zapraszał niby blodndyki o określonym biuście,jakby co to dziewczyna co to powiedziela już się z tego wycofala także xDD
0
@Filipem nie trafilem
1
FC 25 to najlepsza gra w historii,nie mogę doczekać już się fc 26 :)
0
@Barceloniarz987 akurat robia to w większości meczy żeby od razu założyć wysoki pressing pod bramka rywali
1
Nic dziwnego że Redbull się rozpada jak taka osoba jak Jos ma wpływ na pewne sprawy xD który gówno osiągnął w tym sporcie i pewnie jego jedyna karta jest jego syn xD
1
@barcelonaLM Alonso to madryciak przecież xD
0
@Popitek12 ciężkie się wylosowalo
0
@priest9999 nie,tym razem Lewis wygrywa na ostatnim okrążeniu xD
0
Ale byłyby jajca jakby to się stało xD i jeszcze powtórka sezonu 2021 tylko z innym zakończeniem hehe
9
No nie powiem kreatywne xDDD
0
@Hshdhrhdh nie,ostatni bo zaraz dostaną na dziure od szejkow
6
Złoto xDDD
0
@esem91 ja też poprosze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@JohnKennedy a to szkoda
17
@JohnKennedy a czy analiza Oliego Bearmana będzie?
12
Ale złoto xDDD
3
@blakkudium Aubameyang za darmo? To dawać go znowu do Barcy i Lewy jako zmiennik bo wiadomo kto jest lepszy :)
0
@Robert_Kubica no zakończenie/zawieszenie kariery jest możliwe,Max mówił wielokrotnie że chce próbował innych seri wyścigowych
0
@Robert_Kubica ja bym powiedział że jest bliżej zostania,Jos i Helmut będą teraz rządzić xD
0
@mekston ciekawe czy Ferrari się zainteresuje Hornerem,chociaż nadal nie wiadomo co będzie z tą pracownica bo na poczarku przyszłego roku podobnu znowu ma ta sprawa wejść na drogę sadowa
6
Komentarz usunięty
0
@LOPEZ16 straszne,jak to przeżyłeś?