1

@Popitek12 jedziesz dzisiaj się spotkac ze speedem?

1


Gra roku już jest znana,jak to będzie latało o matko boska

3


Ale on był piekny
Ta bramka z villarealem palce lizac

0

@Matiasio Bellingham i Musiala są standardowej

0


To będzie ten rok!

3

Piękny jest ten Bolid,lego jest zdecydowanie za bardzo uzależniające xD
https://zapodaj.net/plik-Zo4bs26uNa

8


To jest moje bare minimum,jak przyjdzie bez kebsa to od razu jest skreslana

5

@Deathwing112 ale jakich imprez? Chłop sobie zatrudnił po prostu karły zeby wykonywali swoje usługi które sami oferuja a od wczoraj to szambo wyjebało jakby miały tam przejechać ciężarówki z koksem xD
Czy chodzi o te że zapraszał niby blodndyki o określonym biuście,jakby co to dziewczyna co to powiedziela już się z tego wycofala także xDD

0

@Filipem nie trafilem

1

FC 25 to najlepsza gra w historii,nie mogę doczekać już się fc 26 :)

0

@Barceloniarz987 akurat robia to w większości meczy żeby od razu założyć wysoki pressing pod bramka rywali

1


Nic dziwnego że Redbull się rozpada jak taka osoba jak Jos ma wpływ na pewne sprawy xD który gówno osiągnął w tym sporcie i pewnie jego jedyna karta jest jego syn xD

1

@barcelonaLM Alonso to madryciak przecież xD

0

@Popitek12 ciężkie się wylosowalo

0

@priest9999 nie,tym razem Lewis wygrywa na ostatnim okrążeniu xD

0


Ale byłyby jajca jakby to się stało xD i jeszcze powtórka sezonu 2021 tylko z innym zakończeniem hehe

9


No nie powiem kreatywne xDDD

0

@Hshdhrhdh nie,ostatni bo zaraz dostaną na dziure od szejkow

6


Złoto xDDD

0

@esem91 ja też poprosze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@JohnKennedy a to szkoda

17

@JohnKennedy a czy analiza Oliego Bearmana będzie?

12


Ale złoto xDDD

3

@blakkudium Aubameyang za darmo? To dawać go znowu do Barcy i Lewy jako zmiennik bo wiadomo kto jest lepszy :)

0

@Robert_Kubica no zakończenie/zawieszenie kariery jest możliwe,Max mówił wielokrotnie że chce próbował innych seri wyścigowych

0

@Robert_Kubica ja bym powiedział że jest bliżej zostania,Jos i Helmut będą teraz rządzić xD

0

@mekston ciekawe czy Ferrari się zainteresuje Hornerem,chociaż nadal nie wiadomo co będzie z tą pracownica bo na poczarku przyszłego roku podobnu znowu ma ta sprawa wejść na drogę sadowa

6

Komentarz usunięty

0

@LOPEZ16 straszne,jak to przeżyłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?