MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dafik85 niczego to nie zmieni i tak xD
1
O proszę,to chyba Drugovich się doczeka debiutu w następnym wyscigu
8
@AlexDark00 a czy ten ból dupy będzie większy niż twoj o Lewego? Jak myślisz? Wedlug mnie bez podjazdu że będzie większy od twojego
0
@Azazel_Pazuzu nie no dostał rykoszetem,niestety
5
https://x.com/nocontextfooty/status/1927632548613521610
Prawdziwy Goat,żadna tanie podrobki
0
Tor zdominowany przez tych dwóch kozakow,oby podtrzymali serię w niedzielę
8
Największa zagadkę tego wyścigu i tak zostanie Merc i jego Strategia a w zasadzie brak jej na ten wyścig xDD
1
Lewis to ma wyjebane w ten wyścig chyba albo może coś z bolidem xD szkoda tej kary bo tak strategicznie może byłoby ciekawiej między pierwsza 4
1
Karma szybko wróciła dla Jerzego xD
0
Perfekcyjnie się ułożyło dla Lewisa,2 pozycje zyskane
1
O jak dobrze ze zamknęli aleje
0
@mekston jak dojadą do reszty to się skończy rumakowanie xD
0
Lando cisnie solidnie
0
Już zjeżdżają xD
1
Ale pirelli ugotowało ta grafika xD
1
Co się dzieje w tym Monaco xD teraz czekać co zrobią o 15 xD
1
@partymaker zawsze można to i to obejrzeć a i jeszcze indy500 o 18
1
Ciężko o większą kompromitacja od tego co zrobili sędziowie i dyrektor wyścigu w f2 dzisiaj xD absolutny chaos
1
@mekston patologia co robią w ten weekend,masakra i jeszcze te bolidy co były podnoszone dźwigiem wrócili sobie ot tak do wyścigu xD a mini czy miyata już nie xD
1
@mekston Dunne druga bandyterka w ten weekend,w kwalach villagomeza próbował wyprzedzić i wepchnal go w bandę xD
2
@budel17 połowa stawki już poza wyścigiem XDDD Ale odwalili
2
@mekston Ricky ma krew na rękach ehh on Hamiltonowi powiedział że Max zwolnil kiedy było widać że nie zwalnia xD
1
To oczywisty znak że Lewis wygrywa w niedzielę
1
@Eklerek ale ładnie poleciał xD
1
Stroll odwalił xD klasycznie bez lusterek
1
@Eklerek teraz skrzydło uszkodzone,nie za dobrze zaczyna weekend
2
Ajj człowiek zapomniał o kwalach f3 ale cieszy świetny wynik Romana,oby wyścig główny był tak samo udany
3
@Konradowskyy że taki twitt ma 2k lajków pokazuje tylko ze żyjemy w świcie pełnym debili xD
1
@blakkudium pewnie wyniki u Kounde wyjdą takie że będzie mógł zapieprzać jescze 2 sezony od deski do deski xD
0
@Frimpong tylko ze to jest fake xD