1

@dafik85 niczego to nie zmieni i tak xD

1


O proszę,to chyba Drugovich się doczeka debiutu w następnym wyscigu

8

@AlexDark00 a czy ten ból dupy będzie większy niż twoj o Lewego? Jak myślisz? Wedlug mnie bez podjazdu że będzie większy od twojego

0

@Azazel_Pazuzu nie no dostał rykoszetem,niestety

5

https://x.com/nocontextfooty/status/1927632548613521610
Prawdziwy Goat,żadna tanie podrobki

0


Tor zdominowany przez tych dwóch kozakow,oby podtrzymali serię w niedzielę

8

Największa zagadkę tego wyścigu i tak zostanie Merc i jego Strategia a w zasadzie brak jej na ten wyścig xDD

1

Lewis to ma wyjebane w ten wyścig chyba albo może coś z bolidem xD szkoda tej kary bo tak strategicznie może byłoby ciekawiej między pierwsza 4

1

Karma szybko wróciła dla Jerzego xD

0

Perfekcyjnie się ułożyło dla Lewisa,2 pozycje zyskane

1

O jak dobrze ze zamknęli aleje

0

@mekston jak dojadą do reszty to się skończy rumakowanie xD

0

Lando cisnie solidnie

0

Już zjeżdżają xD

1


Ale pirelli ugotowało ta grafika xD

1


Co się dzieje w tym Monaco xD teraz czekać co zrobią o 15 xD

1

@partymaker zawsze można to i to obejrzeć a i jeszcze indy500 o 18

1

Ciężko o większą kompromitacja od tego co zrobili sędziowie i dyrektor wyścigu w f2 dzisiaj xD absolutny chaos

1

@mekston patologia co robią w ten weekend,masakra i jeszcze te bolidy co były podnoszone dźwigiem wrócili sobie ot tak do wyścigu xD a mini czy miyata już nie xD

1

@mekston Dunne druga bandyterka w ten weekend,w kwalach villagomeza próbował wyprzedzić i wepchnal go w bandę xD

2

@budel17 połowa stawki już poza wyścigiem XDDD Ale odwalili

2

@mekston Ricky ma krew na rękach ehh on Hamiltonowi powiedział że Max zwolnil kiedy było widać że nie zwalnia xD

1


To oczywisty znak że Lewis wygrywa w niedzielę

1

@Eklerek ale ładnie poleciał xD

1

Stroll odwalił xD klasycznie bez lusterek

1

@Eklerek teraz skrzydło uszkodzone,nie za dobrze zaczyna weekend

2


Ajj człowiek zapomniał o kwalach f3 ale cieszy świetny wynik Romana,oby wyścig główny był tak samo udany

3

@Konradowskyy że taki twitt ma 2k lajków pokazuje tylko ze żyjemy w świcie pełnym debili xD

1

@blakkudium pewnie wyniki u Kounde wyjdą takie że będzie mógł zapieprzać jescze 2 sezony od deski do deski xD

0

@Frimpong tylko ze to jest fake xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?