7


Widzę że temat goracy nie tylko na la bambie xD a tak szczerze to chyba z tej 2 wolałbym Norwega bo to jednak jest maszyna do strzelania

9

@mekston to było jak pewniaczek z kursem 1.01 xD

9

@NeroTFP1 ale przegrał pichichi z ukraincem za 8mln,to wystarczy żeby wiedzieć że lewy jest słaby :)

1


No nie powiem trochę dygnal na myśl o takiej 4 z przodu,na papierze wygląda to bardzo dobrze

0

@DonAndrzejos raczej inwestycja ale kto wie,może się okaże solidnym zmiennikiem dla Yamalka

0

@Rifek zapowiada się fajnie,wybiorę się chętnie w piątek do kina,liczę że będzie to taki top gun tylko ze na ziemi

1

@batoon sam nie wiem,trzeba to samemu zobaczyć :)

11

@Adran360 dajcie się chłopakowi pobawić,wakacje ma xD

0

Końcowa scena w 28 lat później to takie wtf xDDD co to było aż ciężko to opisac

1

@ornung Isak.

1

@mekston Jeszcze brakuje Fabregasa na fałszywej 9 :)

1


@Popitek12 jest nadzieję że Inter miami dostanie za swoje bo jednak Porto to amatorzy

1


Złoto xDDDD

1


XDDDD dwa flopy w swoim świecie

8


Klasyczek xD

0

https://x.com/aadi2_aadi/status/1935324725510816155
Masakra te wywiady po maturze xD

7


blisko było xD

0

@Pomimo27 ramen

0


Mata ma mój głos,wygramy to!
#Mata2040

5

https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1934300104057336295
Trochę odleciał moim zdaniem,nic nie ujmując Zmarzlikowi ale Le mans jest wiecej warte niż mistrzostwa w zuzlu

2


Najlepszy debiutant w historii,niesamowity był Lewis w tamtym sezonie i do dziś tak cholernie bolą te 2 ostatnie wyścigi

2


Jeszcze Hamilton skończy na podium jak wszyscy przed nim dostaną jakieś kary xD

3

Psycha sitting u Norrisa xD amator totalny z tym manewrem

0

Ferrari w swoim żywiole,najpierw wjebali Hamiltona w traffic a później niesamowite rozmowy z Leclerciem xD

1


R.I.P
Jak pech to pech,ciężki sezon

0

@Messiah10 no bo nie jest,Tsunoda to za mały gracz na ta zabawe

1

Kimi będzie się zaraz chyba zabierał za Maxa

0


Oby dali czadu na pierwszym okrążeniu xD

0

@lucas/catalan oby to był ten rok

1

https://zapodaj.net/plik-vHKrloxsdJ
Szkoda ze tak pozno ale zawsze cieszy taki traf,chociaż na koniec będzie można pograć tym kozakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?