MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Widzę że temat goracy nie tylko na la bambie xD a tak szczerze to chyba z tej 2 wolałbym Norwega bo to jednak jest maszyna do strzelania
9
@mekston to było jak pewniaczek z kursem 1.01 xD
9
@NeroTFP1 ale przegrał pichichi z ukraincem za 8mln,to wystarczy żeby wiedzieć że lewy jest słaby :)
1
No nie powiem trochę dygnal na myśl o takiej 4 z przodu,na papierze wygląda to bardzo dobrze
0
@DonAndrzejos raczej inwestycja ale kto wie,może się okaże solidnym zmiennikiem dla Yamalka
0
@Rifek zapowiada się fajnie,wybiorę się chętnie w piątek do kina,liczę że będzie to taki top gun tylko ze na ziemi
1
@batoon sam nie wiem,trzeba to samemu zobaczyć :)
11
@Adran360 dajcie się chłopakowi pobawić,wakacje ma xD
0
Końcowa scena w 28 lat później to takie wtf xDDD co to było aż ciężko to opisac
1
@ornung Isak.
1
@mekston Jeszcze brakuje Fabregasa na fałszywej 9 :)
1
@Popitek12 jest nadzieję że Inter miami dostanie za swoje bo jednak Porto to amatorzy
1
Złoto xDDDD
1
XDDDD dwa flopy w swoim świecie
8
Klasyczek xD
0
https://x.com/aadi2_aadi/status/1935324725510816155
Masakra te wywiady po maturze xD
7
blisko było xD
0
@Pomimo27 ramen
0
Mata ma mój głos,wygramy to!
#Mata2040
5
https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1934300104057336295
Trochę odleciał moim zdaniem,nic nie ujmując Zmarzlikowi ale Le mans jest wiecej warte niż mistrzostwa w zuzlu
2
Najlepszy debiutant w historii,niesamowity był Lewis w tamtym sezonie i do dziś tak cholernie bolą te 2 ostatnie wyścigi
2
Jeszcze Hamilton skończy na podium jak wszyscy przed nim dostaną jakieś kary xD
3
Psycha sitting u Norrisa xD amator totalny z tym manewrem
0
Ferrari w swoim żywiole,najpierw wjebali Hamiltona w traffic a później niesamowite rozmowy z Leclerciem xD
1
R.I.P
Jak pech to pech,ciężki sezon
0
@Messiah10 no bo nie jest,Tsunoda to za mały gracz na ta zabawe
1
Kimi będzie się zaraz chyba zabierał za Maxa
0
Oby dali czadu na pierwszym okrążeniu xD
0
@lucas/catalan oby to był ten rok
1
https://zapodaj.net/plik-vHKrloxsdJ
Szkoda ze tak pozno ale zawsze cieszy taki traf,chociaż na koniec będzie można pograć tym kozakiem