1

@mekston myślę że nawet jakby się zamienili miejscami to nie byłoby walki,wygląda że w redbullu poprawki zadziałały.Zdecydowanie najmocniejszy ich wyścig w tym sezonie

1

@Eklerek Hamilton z Leclerciem powinni ta scenę odegrać w maranello xD



2


Ale Fred już odlatuje xD gdzie ta taczka mieliby zrobić p4 i p5 xDDD

0

@takisobiektos brazylijska bo to w końcu Bortoleto wykorzystał nie prawidłowa według pewnego użytkownika decyzje

0

@Rupert_Haubica 10s od razu xD

0

A kończcie ten sezon w pizdu xDDDD

2

Przypominam że Tsunoda mówił żeby dali mu 3 wyścigi i będzie walczył z Maxem xD także tak

6


Ale kompromitacja Amorima xD

29


Ale złoto hahaha

3

@LambiPL ludzie tak samo mówili o Pele i Maradonie a jednak się pojawił Messi i wyjaśnił,to czemu teraz nie może być podobnie? Oczywiście to jest jeszcze za wcześnie na dyskusje o tym ale jak będzie tak grał przez +10 lat to czemu nie miałby być najlpszy

10


Ostatnio Yamal nie strzela brzydkich bramek.Zlote dziecko,oby zdrowie mu dopisywało i żeby mu nie odbiło to na pewno się zapisze jako jeden z najlepszych a może jako najlepszy w tym sporcie

0

Już się rzuca jakieś bydło z espanyolu

1

Będzie czerwo dla śmiecia

2

Pięknie uciszył bydło z trybun

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11


Ale to trzeba mieć pecha w życiu xDDD

0

@Danny Gaucho 5 miejsce w kluczowych podaniach,slabo

2

Ogólnie to Rapha znów okrad Yamalka z tak cudownych asyst,Lamine powienien ten mecz z kończyć spokojnie jeszcze z 2 asystami.Chory dzieciak

3

Tak fatalne sędziowanie to ostani raz widzialem we wtorek,masakra

0

@Rafalloxfcb nie bylo

6

Madryciatka co świętowali po 15 minutach to ich xD dostali 4 gongi na mordę i do budy hehe

6


Na ten długopis to się wyrywało dupeczki w podstawówce,piękne czasy

5

@Roobo takie chwasty to najlepiej wyrywać,po co takie gówno ma zyc

0


Już wiadomo kto jest nowym papiezem

2

Donnaruma forma życia ale jakby grali z Realem to oczywiście wpuściłby jakiegoś babola xD

0

@esem91 miał,dostał pierwsza kilka minut przed tą sytuacją

7

Okej muszę zadać to pytanie,czy Marciniak to polski Lahoz? Obaj w sumie mają podobne parcie na szkło podczas meczów

1


Ben Sulayem to się chyba nudzi,limity budżetowe to jedne z lepszych jakie zostały wprowadzone

3

@Encore spokojnie,dzisiaj dostają na dziąsło od Arsenalu i koniec marzen o zp,ciekawe kto wtedy wygra przy takim scenariuszu

0

@Xpert77 i co śmieszne to Franco też ma mieć kontrakt na 5 wyscigow,ciekaw co zrobią jak się nie spisze xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?