MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston myślę że nawet jakby się zamienili miejscami to nie byłoby walki,wygląda że w redbullu poprawki zadziałały.Zdecydowanie najmocniejszy ich wyścig w tym sezonie
1
@Eklerek Hamilton z Leclerciem powinni ta scenę odegrać w maranello xD
2
Ale Fred już odlatuje xD gdzie ta taczka mieliby zrobić p4 i p5 xDDD
0
@takisobiektos brazylijska bo to w końcu Bortoleto wykorzystał nie prawidłowa według pewnego użytkownika decyzje
0
@Rupert_Haubica 10s od razu xD
0
A kończcie ten sezon w pizdu xDDDD
2
Przypominam że Tsunoda mówił żeby dali mu 3 wyścigi i będzie walczył z Maxem xD także tak
6
Ale kompromitacja Amorima xD
29
Ale złoto hahaha
3
@LambiPL ludzie tak samo mówili o Pele i Maradonie a jednak się pojawił Messi i wyjaśnił,to czemu teraz nie może być podobnie? Oczywiście to jest jeszcze za wcześnie na dyskusje o tym ale jak będzie tak grał przez +10 lat to czemu nie miałby być najlpszy
10
Ostatnio Yamal nie strzela brzydkich bramek.Zlote dziecko,oby zdrowie mu dopisywało i żeby mu nie odbiło to na pewno się zapisze jako jeden z najlepszych a może jako najlepszy w tym sporcie
0
Już się rzuca jakieś bydło z espanyolu
1
Będzie czerwo dla śmiecia
2
Pięknie uciszył bydło z trybun
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Ale to trzeba mieć pecha w życiu xDDD
0
@Danny Gaucho 5 miejsce w kluczowych podaniach,slabo
2
Ogólnie to Rapha znów okrad Yamalka z tak cudownych asyst,Lamine powienien ten mecz z kończyć spokojnie jeszcze z 2 asystami.Chory dzieciak
3
Tak fatalne sędziowanie to ostani raz widzialem we wtorek,masakra
0
@Rafalloxfcb nie bylo
6
Madryciatka co świętowali po 15 minutach to ich xD dostali 4 gongi na mordę i do budy hehe
6
Na ten długopis to się wyrywało dupeczki w podstawówce,piękne czasy
5
@Roobo takie chwasty to najlepiej wyrywać,po co takie gówno ma zyc
0
Już wiadomo kto jest nowym papiezem
2
Donnaruma forma życia ale jakby grali z Realem to oczywiście wpuściłby jakiegoś babola xD
0
@esem91 miał,dostał pierwsza kilka minut przed tą sytuacją
7
Okej muszę zadać to pytanie,czy Marciniak to polski Lahoz? Obaj w sumie mają podobne parcie na szkło podczas meczów
1
Ben Sulayem to się chyba nudzi,limity budżetowe to jedne z lepszych jakie zostały wprowadzone
3
@Encore spokojnie,dzisiaj dostają na dziąsło od Arsenalu i koniec marzen o zp,ciekawe kto wtedy wygra przy takim scenariuszu
0
@Xpert77 i co śmieszne to Franco też ma mieć kontrakt na 5 wyscigow,ciekaw co zrobią jak się nie spisze xD