2

@Lionel_Messi10 no od razu bramka stulecia jakby weszlo xDD

0

@michal26 kilka takich sytuacji w poprzednich latach było,chociażby w 2020 na portimao w przypadku merca albo też w tym sezonie na Imoli było bardzo blisko jeżeli chodzi o czasy

0

Sainz słabiutko,potencjał był na wiele więcej

1

Albon się posypał xD

1

@Popitek12 widzę pewne nawiazanie do czegoś i już mi się nie podobasz popitku :)

4

https://x.com/culerdarin/status/1933621600294945101
Obysmy to zobaczyli w przyszłym sezonie :)

1

@Popitek12 Kubica wygra? Proszę o głos eksperta w tej sprawie

2

@marcin62 kolejna ofiara tęczy ehh ciekawie czy była szczepiona

2

@ArcziArtt xDDDD tylko tak moge skomentować,pozdrowienia dla choroszczy

1


No Hadjar imponuje mi co raz bardziej z tygodnia na tydzień i już nie tylko podczas wyscigow,zdaje sobie sprawę że dla własnego dobra pójścia do Redbulla moze być zle gdzie pewnie niektórzy by się pchali na jego miejscu.Zdecydowanie najlepszy debiutant w tym sezonie

11


Pewnie ich idolem jest Braun i pomysleli pewnie ze tez bezkarnie mogą zniszczyć w tym przypadku miejsce pracy innych ludzi bo zobaczyli coś w kolarach tęczy która ich sporowokowala,takich powinno się wsadzać do psychiatryka

4

W tych całych plotkach o Ferminnie podziwiam najbardziej wiarę w Torre przez ludzi,chłop zagrał 3-4 dobre spotkania w sezonie na tle przeciętnych zespołów i już jest stawiany na równi z Ferminem xD

1

@Pedri16Future kto to kur.. jest jakis Piotr żelazny? xDDDD

1


Takiej współpracy to się nie spodziewałem,może Max nagra diss na Redbulla xD

1

@BezglutenowyPedri na sprzedawaniu zdjec/filmików swojego ciała xD

2

@Jakchcesz szczerze to chyba jest dla mnie jeszcze gorsze niż onlyfansiary,tacy powinni być zamykani w psychiatryku xD to właśnie takie osoby napędzają ten rynek i to jest smutne

4


Żyjemy w chorym świecie xDD

0

https://vm.tiktok.com/ZNdAYhuQC/
Typowa Polska w jednym tiktoku xD

1

Co ten Mingueza robi xDD

3

@AlexDark00 i jeden oświecony alex xD który ma rację i nie ma żadnej obsesji na punkcie Lewego xD

0

@Roobo no ta,Finlandia potężny rywal i bez Lewego sobie nie poradzimy xD

40


17 lat temu goat Polski odniósł swoje pierwsze i niestety jedyne zwyciestwo w f1

10

@Filipem Pedri jest piekny w każdej porze roku,od tego zacznijmy :)

1

No to teraz czas na ostre chlanie,Peszko w szatni już pewnie polewa

2


Messi na 8 i uj xD szczerze nie wiem jak można z poważna mina wstawiać Messiego czy Ronaldo do jakiekolwiek rankingu top10 w 2025.

1

@lithotripter Żona Nawrockiego

7


Piekny to był film,jeden z moich ulubionych

0

@Axoon a co? Zakochałeś się?

3

@Pedro_Pascal16 że wam się nie nudzi strasznie tymi imigrantami xD śmieszne

1

@dafik85 niczego to nie zmieni i tak xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?