4


Ale misiaczek odwalił xD

Jeszcze go Max wyśmial xD

18


Ale to trzeba być Januszem biznesu żeby wpaść na taki pomysł xD

2

Lewis na razie lata na silverstone,oby w jutro i w niedzielę utrzymał taka forme

2

@Seledynowy no popatrz a Olmo zaufał jakoś,to zależy od nastawienia i ambicji sportowych i tylko tyle.Nico tylko pokazuje że nie ma za dużych ambicji i liczy się dla niego tylko miejsce blisko rodziny i skończy tak samo pewnie jak jego brat

20

No to Nico pokazuje jakie ma ambicje xD walka o udział w lm to jego Maks xd

1

@Eklerek McLaren mógłby na stałe wrócić do chromu,Zdecydowanie lepiej wygląda niż papaya

0

@ArcziArtt było nie klikać tych linków do gorących mamusiek z okolicy

0


Piekny memik xD

1

@Popitek12 kupię xd

0


Plotki się potwierdzaja,no nie powiem to będzie ciakawy widok jak dojdzie do tego

0


Ferrari ja was proszę,nie zepsujcie tego i słuchajcie Lewisa w ten weekend xD

4


xD mocna agentka

4


No ciekawy jestem jak będzie wyglądał skład kierowców Redbulla w następnym sezonie jak jeszcze Max odejdzie do merca.Mysle że wtedy mogą pójść po Rusella co wydaje się rozsądnym wyjściem,pytanie kto wtedy byłby obok Georga.
@mekston @Eklerek @Kessie @budel17 @lucas/catalan @Popitek12 @Chaoss @patrix211

5


Niektorzy ludzie powinni mieć bana na interet jak wypisuja takie mądrości xD chłop widzi zdjęcie młodej dziewczyny i o czym pisze to o gwałcie,masakra

0


Nie no z onboardu to przy wyprzedzeniu Lawsona pokazał ogromne jaja Lewis,wcisnął się na pewniaka

1


Piastri ale ugotował na radiu xDD

1

Bortoleto 3,swietne Kwalifikacje jak na razie

0

0,5s na takim torze to jest przepasc totalna

0

Tsunoda znowu w q1 xD ale ogor

4

@D10SLEO już się zaczyna hajpowanie ziomka co zagrał na razie dobre mecze z arabami,16 drużyna z Meksyku i salzburgiem xD Guler też już był lepszy od Yamala i w meczu z nami zamienił się w magika i wziął i zniknął xD

0


I tak to wygląda przez większość sezonu xD ludzie z maranello mają krew na rękach xD

1

@Azi o 9 bedzie

2

Dobra,czas się wybrać do kina żeby sprawdzić czy ten Brad Pitt to kolejny cwaniak co chce pokonać Maxa
@Popitek12

1

Komentarz usunięty

4


No i przekonali mnie do kupna następnej edycji xD flashback Zlatana z 19 to był potwór

0


Szkoda ze Nico ich nie kopnął w dupe i nie odszedł w pewnym momencie za darmo,wtedy trzask ich pekajacych dup byłby słyszalny na całym świecie xD

2


Złoto xD ciekawe czy na serio coś jest grany temat czy sobie jaja po prostu robi

39


10 lecie ćwierćfinału euro xDDD z taką mentalnością to trzeba zaorac nasza piłkę reprezentacyjna i każdego dziennikarza pokroju borkow itp xDDD

1


No taka tam ikona na start xD już widzę tych farciarzy co trafiają Nazario czy innego Ronaldinho xD

0

@mekston a no tak,zapomniałem że przedłużyli kontrakt.No to lipa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?