3

Do artykulu pomeczowego, brakuje 6 wniosku ,,że Bernal na ten moment jest tragiczny i zupełnie bez formy. I Casado to samo. Ciężko żeby obaj w takiej formie stanowili o sile naszej pomocy. A nawet byli konkurencja dla reszty.

2

@Aragorn33 Jak jakiś polityk Konfedercji wypuści taki glupi żenujący wpis. Albo mijajacy się z prawdą.
Też przynoszący pozytywne skutki dla ich samych. To nie jesteś taki wyrozumiały.

0

@Lionel_Messi10 Transfer w stylu. Większego kalafiora nie udało się znaleźć.

1

@Sysia11 Żadnej różnicy by nie było. Grali by dalej padaczkę ale wygrwali by indywidualnościami i Mbappe.

1

@tbas I gdzie będzie grał? Za Gulera?

1

@JimMorrisonFCB Może tak. Liga duzo bardziej rozpoznawalna. Medialna itp. Sama marka Barcy za granicą jest również dużo większą niż Bayernu.
A klimacik plus chęć zdobycia kolejnej ligi gdy puchary już ma może zrobić swoje. Ale tak na prawdę to możemy nawet się nim nie interesować.

1

@escarabajo Brać do Legii i odbudować jak Odjidje czy jakiś tak.

1

@JimMorrisonFCB Dlugosc kontraktu. Gra w lepszej lidze. No i próba podbicia kolejnego rynku. Plus Barca to zdecydowanie wieksza marka globalnie i klikalna niż Bayern.
Plus dużo lepsze miejsce do życia.

1

Na tych Holendrów nigdy nie można liczyć kiedy trzeba. Feyenoord u sobie przegrywa gdy mam ich na kuponie akurat.

0

@RanDiFCB Czasem może mu się kiełbasie. I pod koszem zacznie kopać. A pod bramka łapać rekoma...A czekaj.

0

@Faro Raphe też chciałeś.

3

@tomek8756 Są granice wyzwisk jednak.

1

@Dankho94isback Ale Casado w tym sezonie to gra gorzej od De Jonga.
Przykład Fermina który grał w pierwszym składzie kosztem Olmo to pokazuje. Że Flick to widzi.

0

@tbas No przeciwna drużyna nie przyszła. I walkower był.

4

@Pawlak1992 Arteta tu nie dostanie 600mln na transfery.
A i tym bardziej nikt mi nie da 5-6 lat na zdobycie jakiegoś poważnego trofeum.

1

Z jedej strony ludzie nie chcą widzieć Olmo w pierwszym składzie, który w zeszłym sezonie był dobry. A teraz wygląda bardzo slabo.

A chcą widzieć Casado który w zeszłym sezonie miał dobra 1 rundę, a teraz gra piach.

0

@Sinirsey W pierwszej rundzie zeszłego sezonu?

1

@Eklerek No najważniejsze że nie dał się okiwać.

0

@Faro Stawiać na takie nieopierzone kurczaki w kryzysie to nie jest dobry pomysł. Olmo trzeba odbudować.

1

@Gaucho Obaj potrafią grać wyżej jak Pedri w kadrze. No i to zależy od momentów, ustawienia taktycznego. Automatyzmów wypracowanych. Racy zawodnicy zawsze się obronią.

Już było w Barcy trio Xavi, Busi Iniesta gdzie każdy lubił mieć piłkę. A ta krążyła tak pięknie jak nigdy w żadnym środku pomocy.

1

@Gaucho A dlaczego by nie mógł?

4

@Kgorecki2500 Jeździł na hulajnodze, biegał. To ludziom przeszkadzało. A teraz im przeszkadza że nie biega. Polacy...

0

@Kinginiesta @Eklerek Ogólnie w tym meczu pressing wyglądał tragicznie. Był zupełnie nie skoordynowany jakby grali amatorzy jacyś. Ale indywidualnie też nie może to tak wyglądać. Że rusza Fermin czy Yamal a Lewy dłubie w nosie.

1

@Faro Wystarczy przedłużyć kontrakt z klauzula i mogą go podpierdzielac za 100mln.

Przeskok z juniora do seniora jest ogromny. I to że on robi różnicę w juniorskiej CL nic nie znaczy. Zobacz ilu młodych z drużyny kotra wygrała juniorska CL jest na peryferiach futbolu.

1

Poprzedni rok ,a w zasadzie pierwsza runda mniej kluczowa była świetna w wykonaniu Casado. Potem kontuzja i nie grał.
A w tym sezonie jak dostawał szanse to z niej po prostu nie korzystał bo wyglądał co najwyżej średnio.

2

@Rastafarnianin Nie wyciągajmy aż tak daleko idących też. Mbappe nie jest Messim. I nie chodzi tu o ich porównanie. Ale wklad w grę jest zupełnie inny. Mbappe to obecnie finisher. On w kreacji dużo nie robi. Nie ma kluczowych podań, czy asyst drugiego stopnia. On potrafi sam sobie stworzyć sytuacje szybkością, uwolnieniem się na pozycję. Ale dalej żyje z podań.

3

Slot zrobił jak na Holendra ostatnimi czasy i tak wynik ponad stan. Teraz spokojnie może wracać do rodzimej ligi trenować Utrecht albo coś podobnego.

1

@sebo939 Fajnie jakby Neuer bronił u nich do 50tki.

0

@bulo Jak dla mnie to dlugo dlugo nikt. Haaland z Mbappe mogą zrobić bardzo dobre liczby. Ale jednak to nje będą nigdy aż tacy zawodnicy.

0

@Gall Ale kupowanie kogo się chce. Sukcesu nie przynosi. Nawet to PSG bardzo długo czekało na triumf.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?