0

Sytuacja jest jaka jest. Na pewno jesteśmy dalej w grze o wszystko. Przykład PSG z przed roku gdy do końca walczyli o kwalifikacje pokazuje że można.
Ale niepokój jest. Ponieważ jak u Nas wypada jeden gracz czy 2 to jest to bardzo widoczne. Plus my w tym sezonie nie ogralismy żadnego poważnego rywala. Przyjechało do Nas przetrzewione kontuzjami PSG i Nas ogralo do tego będąc lepszym zespołem na boisku.
Na wyjeździe z Cheslea czy nawet Bruggia wyglądamy tragicznie. I tu nie można wszystkiego zwalić na kontuzje bo takich Belgów to powinniśmy ograc bez połowy składu.

0

@BORO_12 Nie wszyscy są PSG.

Problem polega na tym że nam wypada 2 graczy i jest bigos.
A PSG jak wypadło kilku kluczowych to i tak Nas pykneli. Do tego grając lepiej na naszym stadionie.

0

@Sapos93 Yamala to zjadł Cucurella.

A samego Estevao to nie ma co porównywać. Bo warunki miał dużo lepsze do gry. Nie był podwajany jak Yamal. Oraz nie miał takich trudności bo po jego stronie grał Balde. Który było widać, że nie miał wytycznych jak Cucu względem Yamala.

0

@escarabajo Może to być jednocześnie mecz o to kto będzie najlepsza drużyna na ten moment. Jeżeli oczywiscie jeżeli wynik byłby mocno jednostronny.

0

@Kozinho. Nie można wiecznie wszystkiego na kontuzje i pecha zrzucać.
Fakty są takie że my w tym sezonie nie wygraliśmy z żadnym poważnym rywalem.

1

Z całym szacunkiem. Ale ani jeden ani drugi nie ma na to szans. Nie zrobią nigdy takich liczb.

1

@macio_944 Skupiamy się na Ferranie. A co zagrał Lewy z Yamalem?

1

@damian16161212 Gdyby nie wpadka z kalafiorami w Bruggi. To ten mecz byłby wkalkulowany. Ale fakty są takie że my już żadnego marginesu błędu nie mamy.

0

City myślało że wygra rezerwami.

Juventus to kalafiory okrutne.

A my myśleliśmy że Bilbao to mocna ekipa.

0

My kiedykolwiek wygraliśmy na Stamford? Tam nigdy nam nie szło. Ale pomagać to sobie nie pomagamy.
Bez Pedriego zero kontroli w środku. Ale też posiadania piłki w tej strefie.


0

@bezalkoholowy @kuz Też ich mam.

Ale stawiać Ajax? To samobójstwo.

0

@Czyhrynski Xabi ma mistrzostwo z Leverkusen.

Xavi ma 2 puchary z Barcą.

Gdzie tu ich zestawiać z takimi kalafiorami jak Pirlo, Henry, Gattuso czy inne patafiany.

1

@Sulimo Właśnie dlatego piłkarze z Afryki są od biegania, a nie myślenia na boisku.

1

@MessiForeverTheBest Styl przyczajony tygrys, ukryty smok


Czyli karny albo gol po błędzie arbitra.

0

@K1ngKong7 W porównaniu do tych wyżej to może dobrze. W porównaniu do reszty to nie. Liczby mierne. A i składu nie wywalczył, chodz kontuzje nie pomogły.

0

@Zoker Na ten moment więcej w PL nieudanych transferów niz odwrotnie:
Wirtz z Isakiem dramat.
Simons to samo
Cherki również

1

@norbi77 Touchmeni go uczył na treningach.

4

Xabi dobrze jest. Dobrze graja chłopaki. Tak trzymać, nie zmieniaj się.

4

@Luciano99 Najlepsze że tam jest tyle ludzi ,że po 34 latach możesz spokojnie wątek pociągnąć.

1

@ViscaelBarca2007 Zgadza się. Ale po co od razu taki drastyczny przykład? Bóg lubi się pastwić jednak.

2

@Pedri16Future Footroll to powninen mieć nazwę Troll.

1

@El Plutoninho Dokładnie. To nic że to Pena interweniował. A Vini piłki nie dotknął po czym wpadł w bramkarza i uniemożliwił mu ponowną interwencję

1

@TR3YWAY Jq bym nie chciał żeby Xabi 2 puchary zdobył.

9

@Luciano99 Dlatego wyszli 5 obrońcami. Boją się kaszaniarze jedni.

1

@Czyhrynski Z tym Erickiem w sumie śmieszna sprawa jest. Genialny waleczny pilkarz. Grający na wielu pozycjach. Na każdej zdarzają mu się błędy. Ale są zapominane bo gra na wielu pozycjach :)

0

@Eklerek To niech od nich zależy. Mysieliby wszyscy inni tracić punkty z kalafiorami.

0

@marcin62 To żaden przytyk tylko fakt.
Nie interesuje mnie ślad on przyszedł. Jak przyszedł. Jest tu i musi dawać z siebie tyle aby gtoo warto go zatrzymać.
Było pełno głosów że już trzeba wykupować.
A ja uważam że on w zespół się nie wpasował. I ratują go tylko i aż liczby.

0

@FcPortoFan1999 Oj tak. Ale to dawno się trzeba cofnąć. No i jaki sklad mieli.

5

@Popitek12 Znając zakończenie wzięli by ten wynik w ciemno.

A kiedy rocznica odpadnięcia Portugali z wielkim Marokiem?

0

@Guess @FcPortoFan1999 A widziałeś kiedyś w polskiej lidze aby faworyt do tytułu grał dobrze i bezbłędnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?