PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko 4 pkt przewagi Arsenalu i to oni w następnych 4,5 meczach maja cięższy terminarz.
1
@Safrani Jak Rysiek Dębski tak mówi to tak na pewno jest. Nie ma paragrafu ale ze chodzi o PIS to trzeba. No i jako że to Konfederacja i za vlbardzo rosną to trzeba też uderzyć. Najwyżej się sprostuje po tygodniowym linczu.
0
@Dankho94isback Czyli jako że Lewy jest bez formy w całym tym sezonie to grał nie będzie wcale?
0
Liverpool dostaje tak w cymbał a Isak nawet z ławki się nie podniósł...
0
A co jest z Rodrim? Nie ma ani w składzie, ani wśród kontuzjowanych.
Ostatnio był w składzie ale ławka....
1
Real więcej odpoczynku, do tego jednego więcej i nie mogą strzelić? Pff
0
@Katalończyk 99 City to z nikim z topu łatwo nie wygrywa
0
@Popitek12 Al Nassr by nie zrobiło top5 w Ligue 1.
3
@Azazel_Pazuzu Nie zachęciłeś tym komentarzem.
1
@LOPEZ16 Mi się nie podobała. Ale jakbym miał decyzje o oglądaniu czegoś podejmować po opiniach kogos. To nic bym nie obejrzał.
0
@Czyhrynski Się okazało że to tylko złamany paznokieć
1
@Criss18Barca Zdolność finansowa nie gwarantuje poziomu.
1
@Kgorecki2500 Może na meczu weź zlecenie aby przynieść kilka browarów w plastiku.
0
@krycha2201 @Gaucho Z jednej strony Rash, z drugiej Rapha.
2
@JanuszKorwinMikke A wiesz ile goli strzelił Lewy w Bayernie z rzutów wolnych.
0
@AmigoBlancos Nie słyszałeś że odradza się wielka Serie A?
3
@Geble Takie kalafiory to Martin z Kounde z jedną nogą zatrzymają.
0
@FCBparasiempre No nie dziw że grali lepiej z kalafiorami w 1 lidze. Natomiast w ostatnich latachcto żadna potęgą. To klub który się "odradza". A dramatuzyjesz jakby sezon temu walczyli o mistrzostwo.
0
@lithotripter Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nikt tu nie napisał że nie można.
0
@nabial To identycznie jak z Wojtkiem .
1
@kanver_ Ktoś kto nie gra. Nie może czegoś takiego zepsuć :)
2
@FCBparasiempre Szczakowianka Jaworzno też była kiedyś w czubie Esktraklasy.
Jest jak jest, lepsze miejsce obecnie niż na koniec poprzedniego sezonu. Więc się trzeba cieszyć @Luciano99
0
@kanver_ @tbas Trzeba gwizdac takie spalone niestety. Bo jakbyśmy puszczali 1-2 centymetrowe , to by była polemika z 3 centymetrowym i tak dalej.
0
@kanver_ Nie w każdej lidze chłopaki z 3-4 ligi hiszpańskiej są gwiazdami.
0
@ViscaelBarca2007 Ja akurat widziałem wielu którzy grali w PL dużo lepiej od Diaza. A w La Liga przepadli...:)
Chodz nie uważam że on by sobie nie poradził.
1
@Herato Zdechdowanie długie podanie czy prostopadłe. Oraz strzał z dystansu.
3
@jaras121 Pozwól, że opowiem ci o znajomości
Która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości
Jednak pozwala pisać mi teksty o miłości
Prawie tak intensywne jak kolor jej paznokci
0
Nie umie nurkować?
0
@tbas Ja nie umiem. Na 38 kolejek PL , ZAGRAL W 19!. To kto tu nie umie liczyć?
0
@tbas Podajesz mi statystyki sezon 21/22, patrzę 1 chlop zagrał w 50% meczów w PL. To co tu jest kłamstwem?
Do tego nie potrafił rozegrać 5 meczów z rzędu. Na stopera to jest wynik tragiczny.