1

Tylko 4 pkt przewagi Arsenalu i to oni w następnych 4,5 meczach maja cięższy terminarz.

1

@Safrani Jak Rysiek Dębski tak mówi to tak na pewno jest. Nie ma paragrafu ale ze chodzi o PIS to trzeba. No i jako że to Konfederacja i za vlbardzo rosną to trzeba też uderzyć. Najwyżej się sprostuje po tygodniowym linczu.

0

@Dankho94isback Czyli jako że Lewy jest bez formy w całym tym sezonie to grał nie będzie wcale?

0

Liverpool dostaje tak w cymbał a Isak nawet z ławki się nie podniósł...

0

A co jest z Rodrim? Nie ma ani w składzie, ani wśród kontuzjowanych.
Ostatnio był w składzie ale ławka....

1

Real więcej odpoczynku, do tego jednego więcej i nie mogą strzelić? Pff

0

@Katalończyk 99 City to z nikim z topu łatwo nie wygrywa

0

@Popitek12 Al Nassr by nie zrobiło top5 w Ligue 1.

3

@Azazel_Pazuzu Nie zachęciłeś tym komentarzem.

1

@LOPEZ16 Mi się nie podobała. Ale jakbym miał decyzje o oglądaniu czegoś podejmować po opiniach kogos. To nic bym nie obejrzał.

0

@Czyhrynski Się okazało że to tylko złamany paznokieć

1

@Criss18Barca Zdolność finansowa nie gwarantuje poziomu.

1

@Kgorecki2500 Może na meczu weź zlecenie aby przynieść kilka browarów w plastiku.

0

@krycha2201 @Gaucho Z jednej strony Rash, z drugiej Rapha.

2

@JanuszKorwinMikke A wiesz ile goli strzelił Lewy w Bayernie z rzutów wolnych.

0

@AmigoBlancos Nie słyszałeś że odradza się wielka Serie A?

3

@Geble Takie kalafiory to Martin z Kounde z jedną nogą zatrzymają.

0

@FCBparasiempre No nie dziw że grali lepiej z kalafiorami w 1 lidze. Natomiast w ostatnich latachcto żadna potęgą. To klub który się "odradza". A dramatuzyjesz jakby sezon temu walczyli o mistrzostwo.

0

@lithotripter Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nikt tu nie napisał że nie można.

0

@nabial To identycznie jak z Wojtkiem .

1

@kanver_ Ktoś kto nie gra. Nie może czegoś takiego zepsuć :)

2

@FCBparasiempre Szczakowianka Jaworzno też była kiedyś w czubie Esktraklasy.
Jest jak jest, lepsze miejsce obecnie niż na koniec poprzedniego sezonu. Więc się trzeba cieszyć @Luciano99

0

@kanver_ @tbas Trzeba gwizdac takie spalone niestety. Bo jakbyśmy puszczali 1-2 centymetrowe , to by była polemika z 3 centymetrowym i tak dalej.

0

@kanver_ Nie w każdej lidze chłopaki z 3-4 ligi hiszpańskiej są gwiazdami.

0

@ViscaelBarca2007 Ja akurat widziałem wielu którzy grali w PL dużo lepiej od Diaza. A w La Liga przepadli...:)
Chodz nie uważam że on by sobie nie poradził.

1

@Herato Zdechdowanie długie podanie czy prostopadłe. Oraz strzał z dystansu.

3

@jaras121 Pozwól, że opowiem ci o znajomości
Która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości
Jednak pozwala pisać mi teksty o miłości
Prawie tak intensywne jak kolor jej paznokci

0

Nie umie nurkować?

0

@tbas Ja nie umiem. Na 38 kolejek PL , ZAGRAL W 19!. To kto tu nie umie liczyć?

0

@tbas Podajesz mi statystyki sezon 21/22, patrzę 1 chlop zagrał w 50% meczów w PL. To co tu jest kłamstwem?

Do tego nie potrafił rozegrać 5 meczów z rzędu. Na stopera to jest wynik tragiczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?