PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rashford wziął i dośrodkował piłkę w pole karne z miejsca, gdzie obrońca zostawił mu kilka metrów. I już artykuł o genialnym dosrodkowaniu :)
1
@kanver_ Przede wszystkim oni nie mają kanałów tv.
Chyba lepiej mieć LL w C+ i mieć mecze Barcy razem z Liga Mistrzów.
0
@escarabajo No w pierwszym wyszedł gość z Bundesligi.
My mieliśmy tego takiego No Bogusza co robił liczby w MLS. A jednak przegrywał rywalizację z piłkarzami z gorszych lig niż Bundesliga.
1
@mordini123 Szkoci ugotują Dunczykow. I strzela jakiegoś farfocla po stałym fragmencie.
2
@blakkudium Największe szanse maja Włosi pod wodzą genialnego Gattuso.
0
@clyde Świetna asysta. Ale gdyby nie było tej asysty to dramatyczny występ by był. Zero przyjęcia czy czegokolwiek prócz machania rękoma.
I tak to z Lewym ostatnio jest. Jak są liczby czyli gole lub asysty to nie można się przyczepić bo od tego jest.
Ale jak liczb nie ma to nie zostaje nic.
1
Niemcy remisuja 0:0 z Luksemburgiem...
Ale jak patrzysz na sklad to tam niezły paździerz jest.
Ale Gibraltar, Malta, Wyspy Owcze pokazuja że w Europie nie ma słabych drużyn.
0
@Herato Już jest. 2 mecze za czerwona kartkę ")
0
Polacy U21 rozgromili Szwedów i ograli Włochów.
Myślicie ze u przeciwników jest temat że to przez złe warunki szkoleniowe, ośrodki treningowe, kolesiostwo w związkach i że odpowiednik Kuleszy jest prezesem związku? Bo my często szukaliśmy takich wymówek.
0
@kubix05 A ren mecz o coś był?
1
@John_Doe No trener jest. Ale w kadrze trener to musi lepić z tego co ma. Odpowiednio ustalić taktykę pod zawodników których ma. W piłkę grać nikogo nie naczy.
A wielu pokazuje mental i potencjał który trzeba mieć.
3
Człowiek ogląda ta kadrę u21 i tam na prawdę widać że z tych chłopaków może coś być. I że przyszłość kadry wcale nie "konczy" się po odejściu obecnego trzonu z Lewym czy Zielińskim na czele.
Tam jest pomysł, i gra na dobrym tempie adekwatnym do obecnych realiów piłki.
0
@NeroTFP1 Patrząc na niektórych polityków obozów rządzących ostatnio którzy mają wyższe wykształcenie, strach pomyśleć co by było gdyby go nie mieli.
0
@NeroTFP1 Można się śmiać. Ale to dizki do myśliwych zaczynają strzelać. I to początek kolonizacji przez nie Europy, jak mówiła Anna Żukowska.
4
@Frimpong Tam ich poniósł hymn Edyty
0
@Aragorn33 Nic nie sugeruje. Czekam na koniec całej procedury i zamknięcie tematu.
Zapowiedzi to widziałem dużo. I na tym się skończyło.
0
@Aragorn33 Że rok to raz. Ale tu jest napisane że będą mogły wystąpić. A nie ze to nastapi :)
0
@Herato Wilian.
6
@arasz1819 Tusk też się bil po lasach. O czym sam powiedział. Ale to pewnie nie przeszkadza?
Nawrocki z Tuskiem biegali po lasach, Trzaskowski występował jako dark queen. I co to kogo teraz?
Ważne aby teraz sprawując taka funkcje robił to czego wymaga społeczeństwo. Na ten moment za dużo mu zarzucić nie można.
0
@FcPortoFan1999 Nie mamy szans. Trochę mnie śmieszy że nagle w ogóle zaczęły się dyskusje ze szkoda iż liczą się bramki. Jak my mimo fajnych wyników i poprawy atmosfery. Dalej gramy średniowieczny futbol , a remis z Holandia to był cud.
0
Śmieszne i zarazem smutne. Że Urban dowolal piłkarzy i mógł wybrać bramkarza i obrońcę. A napastnika nie bo nie było kogo....
6
Nie wiedziała. To każdy może sobie wejść od tak na murawę Camp Nou? :)
0
@Destroyer_of_Worlds Właśnie w reprezentacji nie jest to tak potrzebne jak w klubie. Jak masz kontuzje to powołujesz innych. I każdy pilkarz pierwszej 11stki ma zmiennika który gra na swojej naturalnej pozycji.
2
@Cvzx Przecież to bez znaczenia jakie zadania miał Frenkie jak to on złamał o kilka metrów linie spalonego. Po czym wracając krył pusta przestrzeń. I jest różnica między ustawieniem gdy rywal idzie atakiem pozycyjnym. A gdy jest to kontra...
@tbas @michal26
Każde złamanie lini spalonego w takim ustawieniu kiedy linie wyznaczą stoper. I grasz tak wysokim blokiem. Jest błędem. I tu nie ma żadnej polemiki.
4
@Dari0G I Real grał przez 90 minut jednego więcej.
0
@Nightraider Andreas nawet zdrowy nie dawal nic za Flicka. Jeżeli mamy słuszne pretensje Cunarsiego że obniżył poziom za Flicka w porównaniu do poprzedniego sezonu, albo pierwszej części. To w przypadku Dunczyka nie ma żadnych podstaw aby sądzić ze in zdrowy by podniósł poziom. Bo w zeszłym sezonie miał wklad taki jak Douglas w tryplet Pepa.
0
@APTAPT Nie no jasne. Chodzi mi o różnice jakby zabrać liczby jednemu i drugiemu.
6
@kanver_ Rashford daje liczby jak Rapha. Ale w obronie, pressingu , zaangażowaniu czy rozegraniu jest nieporównywalnie słabszy.
Na ten moment nie ma problemu bo są liczby. Ale jakby liczby zabrać to nie zostaje prawie nic.
3
@AmigoBlancos Życzę Ci wielu strat punktów Realu i kolejnych biletów na Polska kadrę. Nie ma za co.
1
@Kamil01 A to nie możesz obejrzeć jak wstaniesz?