PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran wczoraj pokazał że Rashford to najmniej ważny pilkarz naszego ataku.
Swoje liczby ma i to ważne. Ale Ferran feajac tam miałby podobne. A Raphinia plus liczb dołożył by jeszcze lepszy pressing. Oraz duży udział w budowaniu ataku i pomoc w obronie.
0
@gumaz Nigdy nie słyszałem od nikogo znajomego by taka sytuacja miała miejsce. Jakoś wydają mi się te sytuacje mocno koloryzowane
3
Miękkie faje w tej Elstraklasie.
Jak Lech grał z Juventusem w Europie to linie się malowało na różowo żeby było widać. A tu lekko sypnęło i o.
0
Casado w tak wybitnej formie, ze nawet Eric go wygryzł.
0
@BulaKG No to idealny za Lewego żeby taktyki nie trzeba było zmieniać :)
0
@norbi77 Ja tam jedyne obawy jakie mam to o wynik. Samo Camp Nou to mógł by Wiesiek ze Stefanem robić.
0
@th@les Musisz zawołać jakiegoś zwolennika Lewicy. I on Ci wytłumaczyć że to dla większego dobra, bo planeta płonie. I ogólnie gowno eksmituje x% gazów do atmosfery.
1
@escarabajo Za Chodyne to dajcie Boże byle kogo. :)
0
@FcPortoFan1999 A Czerczesow czy Berg ?
0
@FCB24 To był jeden przypadek. Nie wiadomo czy prawdziwy. Chodz wcale mnie to nie zdziwi.
Ale ciężko udowodnić coś takiego. W sensie powie ze bolały w tamtym momencie i tyle.
0
@Arden @bartekvisca @partymaker
Mnie to dziwi że Seba niby tyle wie i Lewy mu opowiadał.
Ale sam Lewy nie dał autoryzacji tych wypocin które wyszły
0
@Prorokk Plan był dobry. Mieli na głowach po rajstopie żeby ich nikt nie poznał. Tylko zaczęli uciekać w przeciwnych kierunkach.
7
Kucanie przy linii na Camp Nou to jednak co innego.
0
@Arden Takie pierdoły wymyślić to można pisać scenariusze do ukrytej prawdy.
75
@norbi77 No on potrafi gadać kiedy ktoś nie może mu odpowiedzieć.
1
@Tasde Bo tam nie ma San Marino, Malta, Gibraltarow I Andor....
0
@barteq Na te kalafiory musi to starczyć.
6
@Sulimo @fart @Criss18Barca A co się dla Ciebie zmieniło na lepsze po zmienie władzy? Tak serio pytam gdzie widzisz różnice w życiu?
1
@fart To tylko pisowcy piją alkohol?
1
@fart Ale co będzie odbudowywał kierowca bolta, czy kasjerka z biedronki?
1
@fart Byle nie Włosi. No oni Nas pykną lekko. Nawet nic nie grając, my z nimi nie potrafimy.
4
@Sinirsey Będzie taka płachta jak na samochód.
7
Malta - Polska
Najlepsze: 3pkt
Najgorsze : Kiwior obstawił Malta over 2,5
9
@BISHBASHBOSH Ale to kto kazał Laporcie podawać nierealne terminy powrotu?
Normalne są opóźnienia o rok?
1
Nigeria wczoraj przegrala z DR Kongo i odpadła z eliminacji MŚ. Na boisku kicha, do tego w serii 11stek trener Nigerii obwinia rywali o używanie vodoo!
Nie wiadomo jeszcze czy DR Kongo nie kontaktowało się z szamanami od Umtitiego.
0
@Comentateiro No tylko w takim przypadku by mógł. Bo gdyby bym w najgorszej formie to nikt by się nim nie zainteresował prócz Elevatora Kaborno :)
1
@Arden Prezentacje miał lepsza od kariery.
1
@Kozinho. I ketchupem poleją.
1
@Marusek Szkoci muszą wygrać.
Już kiedyś z nami u siebie dali ciała w ostatniej akcji. :)
0
@kanver_ Tak jest. Ale w satelitarnej tv masz I C+ I Eleveny. I o nic nie musisz się martwić.
A tak będziesz miał CL w C+ apka lub tv.
LA Liga apka Dazn.