0

Ferran wczoraj pokazał że Rashford to najmniej ważny pilkarz naszego ataku.
Swoje liczby ma i to ważne. Ale Ferran feajac tam miałby podobne. A Raphinia plus liczb dołożył by jeszcze lepszy pressing. Oraz duży udział w budowaniu ataku i pomoc w obronie.

0

@gumaz Nigdy nie słyszałem od nikogo znajomego by taka sytuacja miała miejsce. Jakoś wydają mi się te sytuacje mocno koloryzowane

3

Miękkie faje w tej Elstraklasie.
Jak Lech grał z Juventusem w Europie to linie się malowało na różowo żeby było widać. A tu lekko sypnęło i o.

0

Casado w tak wybitnej formie, ze nawet Eric go wygryzł.

0

@BulaKG No to idealny za Lewego żeby taktyki nie trzeba było zmieniać :)

0

@norbi77 Ja tam jedyne obawy jakie mam to o wynik. Samo Camp Nou to mógł by Wiesiek ze Stefanem robić.

0

@th@les Musisz zawołać jakiegoś zwolennika Lewicy. I on Ci wytłumaczyć że to dla większego dobra, bo planeta płonie. I ogólnie gowno eksmituje x% gazów do atmosfery.

1

@escarabajo Za Chodyne to dajcie Boże byle kogo. :)

0

@FcPortoFan1999 A Czerczesow czy Berg ?

0

@FCB24 To był jeden przypadek. Nie wiadomo czy prawdziwy. Chodz wcale mnie to nie zdziwi.
Ale ciężko udowodnić coś takiego. W sensie powie ze bolały w tamtym momencie i tyle.

0

@Arden @bartekvisca @partymaker
Mnie to dziwi że Seba niby tyle wie i Lewy mu opowiadał.
Ale sam Lewy nie dał autoryzacji tych wypocin które wyszły

0

@Prorokk Plan był dobry. Mieli na głowach po rajstopie żeby ich nikt nie poznał. Tylko zaczęli uciekać w przeciwnych kierunkach.

7

Kucanie przy linii na Camp Nou to jednak co innego.

0

@Arden Takie pierdoły wymyślić to można pisać scenariusze do ukrytej prawdy.

75

@norbi77 No on potrafi gadać kiedy ktoś nie może mu odpowiedzieć.

1

@Tasde Bo tam nie ma San Marino, Malta, Gibraltarow I Andor....

0

@barteq Na te kalafiory musi to starczyć.

6

@Sulimo @fart @Criss18Barca A co się dla Ciebie zmieniło na lepsze po zmienie władzy? Tak serio pytam gdzie widzisz różnice w życiu?

1

@fart To tylko pisowcy piją alkohol?

1

@fart Ale co będzie odbudowywał kierowca bolta, czy kasjerka z biedronki?

1

@fart Byle nie Włosi. No oni Nas pykną lekko. Nawet nic nie grając, my z nimi nie potrafimy.

4

@Sinirsey Będzie taka płachta jak na samochód.

7

Malta - Polska

Najlepsze: 3pkt
Najgorsze : Kiwior obstawił Malta over 2,5

9

@BISHBASHBOSH Ale to kto kazał Laporcie podawać nierealne terminy powrotu?
Normalne są opóźnienia o rok?

1

Nigeria wczoraj przegrala z DR Kongo i odpadła z eliminacji MŚ. Na boisku kicha, do tego w serii 11stek trener Nigerii obwinia rywali o używanie vodoo!

Nie wiadomo jeszcze czy DR Kongo nie kontaktowało się z szamanami od Umtitiego.

0

@Comentateiro No tylko w takim przypadku by mógł. Bo gdyby bym w najgorszej formie to nikt by się nim nie zainteresował prócz Elevatora Kaborno :)

1

@Arden Prezentacje miał lepsza od kariery.

1

@Kozinho. I ketchupem poleją.

1

@Marusek Szkoci muszą wygrać.
Już kiedyś z nami u siebie dali ciała w ostatniej akcji. :)

0

@kanver_ Tak jest. Ale w satelitarnej tv masz I C+ I Eleveny. I o nic nie musisz się martwić.

A tak będziesz miał CL w C+ apka lub tv.
LA Liga apka Dazn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?