PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest nasza stara Barca z ostatnich kliku sezonów :D
Tak jak się spodziewałam, to nie jest drużna na europejskie puchary. Wystarczyło Monaco żeby nas wyjaśnić
0
@Macior79 dobry kino. Może jak pojadę w grudniu na mecz to już na ni nowe CN
4
Dani się już przygotowuje - Czyli to będzie transfer Flicka na prawa stronę tak :D
0
@AlexDark00 jakie miejsca polecasz na Montujic wybrac?
Myślałem pod tych dachem na rogu bo wydaje sie spoko widok
1
Hej,
Myślimy z ekipa aby wybrać się na mecz naszych z Las Palmas w grudniu.
Chciałbym dopytać bo nigdy tego nie robiłem - bilety na stronach internatowych jest od 75 eur do 190 eur, Czy to normalne ceny? Serio bilet na mecz z lepszym miejscem kosztuje ok 145 eur ?
2
Ktoś oglądał mecz białych lub powtórki?
Przecież tam w polu karnym Las Palmas nie doszło do incydentu i karny raczej z czapy?
1
Xavinieta przepychała mecze po 1:0.
To Flickinieta będzie przepychała mecze po 2:1 :D
0
Hm czemu Her Flick nie stawia na Forta ?
1
https://transfery.info/aktualnosci/to-koniec-joao-cancelo-odchodzi-definitywnie-z-manchesteru-city/221227
Czyli Arabusy kupują Joao za 25 mln.
Czy tylko mi się wydaje, czy Obywatele od nas chcieli za niego dwa razy więcej hasju?
0
No to Ferran w pakiecie proszę :D
7
Mamy swojego grajka Forta i zastąpimy go jakimś nieznanym grajkiem.
Serio Deco zawijaj się już
0
Oho i zaczyna się.
Kolejne dwa tygodnie będzie zasypywanie newsami typu : w klubie panuje optymizm, klub ma dobre przeczucia, klub jest na dobrej drodze
0
Sam Hanek mówił że nie widzi Gudo jako podstawa 11 ze względu na brak umiejętności szybkiego dryblingu. Ale Hansi chyba nie wziął pod uwagę tego że Gudo to obecnie nasz najlepszy rozgrywający który cały sezon grał bez większej kontuzji
9
Mes cue un dobre odczucia. Nowe motto naszych
4
Lewy ma 35 lat na karku czego wy oczekujecie od niego.
To nie jest klasa Lusia Suareza, który w wieku 37 lat nadal ładuje bramki.
Pozbyliśmy się starego napastnika a mamy nowego "starego" napastnika który nie wykręca liczb.
Lepiej by wyszli zostawiając Suareza jako jokera a stawiali na młodych
0
Czy on serio spisywał by się gorzej od naszego rodaka Lewusia? Wydaje mi się , że nie a może by pokazał swój potencjał.
2
Stracone 45min na oglądanie tego czegoś ..
0
@bary daj Linka
1
@partymaker Drugiego Dembelelel chcesz na naszym pokładzie?
0
Myślę, że Flick może jako trener nie z środowiska Barcy, wprowadzi trochę spokoju w naszej drużynie, oraz zwiększy wzajemny szacunek.
Utemperuje nasze "gwiazdeczki" , które będą wkońcu musiały trochę poza********ć na treningach.
Szkoda tylko, że Flick ma tak ujowy zarząd nad głową, bo to jest coś co może nie pozwolić mu w pełni pracować.
0
Czyli co Olmo nie jest transferem Flicka skoro się o nim nie pisze w tym kontekście ?
Przecież to trener powinien zarządzać i zgłaszać jakich zawodników potrzebuje a nie zarząd.
Flick chyba już widzi w jakiego bagno się wyebał, i tańczy tak jak mu Lapico i Decuś zagra.
2
Prezentacja odwołana, może zaraz trasfer będzie odwołany i to była tylko zasłona dymna przed FICHADO NICO
0
@ADER7 Sa turnieje reprezentacyjne. Ja wygrałem Holandią Euro i MS. Potem to samo zrobiłem z Francją
0
No tak ściągamy ofensywnego pomocnika, który do niczego nie jest nam potrzebny a Arsenal za grosze bierze nam sprzed nosa solidnego DMa, który jest Barcy potrzebny jak woda rybie. W efekcie czego zostajemy bez nominalnego DMA w dalszym ciągu.
Może jeszcze Deco wpadnie na pomysł żeby wypożyczyć z Miami Busiego..
Nie chce mi się wierzyć aby Olmo był pomysłem Hansa, który ma do dyspozycji pełen wachlarz zawodników o jego profilu.
Ktoś rozumie ten ruch.
4
Czyli mam przypadek COU vol2.
Z ofensywnego pomocnika będą robić skrzydłowego, który potem odejdzie za friko :D
Czemu my się musimy tak błaźnić na rynku transferowym i wydawać hajs , którego nie mamy
2
Kerrison czy to Ty..
A nie czekaj...
1
Którego wystawia na lewym skrzydłem będzie flop jak z Cou
0
@Puyolex Hasni mówił ze liczy no Orioła
2
Czekamy na Ciebie z Mr Williams
15
Chyba większość z was zapomniała co działo się na rynku transferowym po sprzedaży Neya za 222.
Każdy klub ssał od nas jak najwięcej hajsu za średnich graczy czyt. Cou, Dembele przecież myśmy za nich dali niebotyczne kwoty a i tak nic nam nie dali.
I znając życie i nas zarząd, to kasa znowu by poszła na jakieś półśrodki