PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ADER7 Sa turnieje reprezentacyjne. Ja wygrałem Holandią Euro i MS. Potem to samo zrobiłem z Francją
0
No tak ściągamy ofensywnego pomocnika, który do niczego nie jest nam potrzebny a Arsenal za grosze bierze nam sprzed nosa solidnego DMa, który jest Barcy potrzebny jak woda rybie. W efekcie czego zostajemy bez nominalnego DMA w dalszym ciągu.
Może jeszcze Deco wpadnie na pomysł żeby wypożyczyć z Miami Busiego..
Nie chce mi się wierzyć aby Olmo był pomysłem Hansa, który ma do dyspozycji pełen wachlarz zawodników o jego profilu.
Ktoś rozumie ten ruch.
4
Czyli mam przypadek COU vol2.
Z ofensywnego pomocnika będą robić skrzydłowego, który potem odejdzie za friko :D
Czemu my się musimy tak błaźnić na rynku transferowym i wydawać hajs , którego nie mamy
2
Kerrison czy to Ty..
A nie czekaj...
1
Którego wystawia na lewym skrzydłem będzie flop jak z Cou
0
@Puyolex Hasni mówił ze liczy no Orioła
2
Czekamy na Ciebie z Mr Williams
15
Chyba większość z was zapomniała co działo się na rynku transferowym po sprzedaży Neya za 222.
Każdy klub ssał od nas jak najwięcej hajsu za średnich graczy czyt. Cou, Dembele przecież myśmy za nich dali niebotyczne kwoty a i tak nic nam nie dali.
I znając życie i nas zarząd, to kasa znowu by poszła na jakieś półśrodki
0
@Lukiss Widocznie wielki Oriol ma swoich fanów :D
0
@Lukiss czytaj ze zrozumieniem Panie :D Mowa o ocenie tylko i wyłącznie NOWYCH piłkarzach , którzy dołączali do zespołu w tym sezonie
0
Można by powiedzieć że gospodarze są póki co faworytem z taką grą
2
Wszytkie mecze wszytkie ta sama 11 nastka. Jak oni potem mają wejść z ławki i coś grać skoro nie grają wcale
0
Z De Jonga to obecnie taki pożytek jak z Rakitica w ostatnim sezonie. Przejęcie piłki kółko i wycofanie do tyłu. To już nie ten De Jong, który grał w Ajaxie niestety
0
Fermin zajebisty mecz z Napoli dziś nawet murawy nie powącha
1
Czemu on nie wpuści Farmina ..
0
Czemu naszego Brazola nie ma powołanego ?
2
Głos na Lewusa ze względu na całość akcji nie samą bramkę.
2
Przecież klasę lepsza drużyna by nas zmiotła z planszy
3
Nasi przestali się angażować i znowu grają piach, przestali grać ..
1
A by się taki Paulinho przydał teraz do pomocy .
3
On na ławce Victora a wpuszcza Oriola no nie wierzę
0
@Tool no to zaliczył asystę ale nie dla swojego zawodnika
3
A Ksavi to czeka na co ze zmianami ? Aż nasi wyplują płuca czy co
0
Mekambe będzie zarabiał miej w realu niż De Jong u nas. Przecież to jest przepaść
1
Tej zmiany to ja akurat teraz nie rozumiem. Po co zostaje Arujo skoro może tylko pogorszyć kontuzje
1
Lewy powinien grac tak jak grał w Bayernie, trzymać się kurczowo na boisku miejsca dla typowej 9. A nie koleś chce odgrywać Messiego czy Ronaldo i się cofa żeby rozgrywać..
To pewnie tak Xavi mu każe grac, bo taka jest taktyka. Barca nigdy nie potrafiła grać z typowa 9 z przodu.
2
Mówcie do chcecie ale ja uważam że obecnie wolny trener Mou poukładałby grę naszych panienek że zaczęło by im się chcieć grać, walczyć u biegać na boisku
0
Kończ waść wstydu oszczędź
1
Czemu on Victora nie puści to ja nie kumam
2
A po meczu wyskoczy skacowany Lapcio i powie ; nie wyciągajmy pochopnych wniosków, musimy dać czas Xaviemi