1

@45M4R zobaczymy jak długo tak pociągną..

3

Jak Felix utrzyma taka formę to Barca będzie się mocno musiała natrudzić żeby go wykupić z Atleti. Od początku jako zaczął być w topie to ja widziałem ze on ma profil gracza uszytego do gru w Barcy

0

Serio oni się mecza z taka druzyna. Ja nie mogę serio ????

7

@CATALUNYA1977 za mistrzostwa świata panie złoty :)

1

Cancelo wchodząc na boisko pokazał ze my wgl nie kumamy gry i nie kontrolujemy meczu. My możemy ściągnąć nawet najlepszego grajka na świecie, a i tak będziemy grać antyfootball. Trzymam się jednego
Schematu którego tak naprawdę nie ma. Xavi to nie Pep i nie poradził
Sobie. Lapcio powinien szukać alternatywy.

3

Dlaczego, dlaczego, dlaczego sciągają taki szrot zamiast dać szansę komuś młodemu

0

All Hilal wykłada marne 40mln za genialnego zawodnika Savica gdzie tymczasem by będziemy się bujać nawet nie z półśrodkiem a z jakąś amatorka w środku pola OR

0

No to Inter Miami robi sobie drużynę amigosow Barcelony. Jeszcze wezmą Albę i ściągną Suareza i będzie ekipa w komplecie

0

Śmieszne !!! Pierwszym kapitan powinien zostać Ter Stegen. Najbadziej zasługuje na to miano.

0

@require nawet nazwiska nie ma po ojcu wiec wiesz ;)

0

0

@Schoogs co nie zmienia faktu zd zbudował coś z niczego tak naprawdę. Zmieniał mental zawodników, dodał im wartości, podniósł preferencje. U niego widać pomysł na grę, pomysł na akcje pomysł na przeciwnika

1

Arsenal, ależ oni piękna piękna i efektowna piłkę graja. Az oko się ciszy jak ogląda się taki football. Arsenal nie ma wcale znanego składu, nie graja tam wielkie gwiazdy rozpoznawalne na cała Europę a mimo to pięknie graja. Widać tutaj szkole Pepa, a Arteta piękne odrobił lekcje pod jego skrzydłami. Ciekawi mnie co taki Arteta stworzyłby ze składem jaki dostał Xavi

0

Czyli kolejny rok Real jest faworytem do wgrania LM

0

@FioletoweOczy to Gavi. Czuja chemia między sobą

0

@mr Barca nikt nie ma jaj w bracy zatrudnić takiego trenera. Przecież w bracy trener musi zawsze mieć dna barcy bądź chociaż w niej kiedyś grać

5

I kogo wezmą za Xaviego?
Kolejny jakie wynalazek który na sile bezie pchał dalej dna barcy i tiki take..

1

se queda...... 15 znaków :D

0

A niech idzie.. Pewnie i tak 80% sezonu przesiedzi na ławce , nie będziemy musieli na tego darmozjada patrzeć

0

Ale narzekacie. Wolicie żeby poszedł do Realu? a my zostaniemy z bezproduktywnym De Jongoem

2

@Culer_1906 oni wezmą młodego Piłkarza który może jeszcze wiele się nauczyć, a do nas przyjdzie piłkarskiego dziadka który za chwile skończy karierę. Super deal

5

Przyjdzie Auba , Bembele nie odejdzie zakumuja się i będą grać ze sobą o najgłupszego zawodnika FCb

1

Ale Frank to jest cieniem samego sienie. Wgl wczoraj nie było go widac w grze. Gość strasznie upadł. Szkoda, ale można uda sie wyciągnąć za niego jakoś hajs

0

Ligo Europy witaj nam z nami bądź bo tylko na tyle nas stać. Ludzie kto się spodziewał ze my damy radę Bayernowi ? Serio jeśli tak to gratuluje mega optymizmu

0

a może powrót Franka Rijkarda

1

@Trexas tak jak by w ostatnich latach było coś ugrane

1

@Pstryk tak jak by ostanie lata były grube

2

Barto pewnie by wypożyczył i opłacał cała pensje

0

Po co napastnik skoro jest Kun…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?