PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@45M4R zobaczymy jak długo tak pociągną..
3
Jak Felix utrzyma taka formę to Barca będzie się mocno musiała natrudzić żeby go wykupić z Atleti. Od początku jako zaczął być w topie to ja widziałem ze on ma profil gracza uszytego do gru w Barcy
0
Serio oni się mecza z taka druzyna. Ja nie mogę serio ????
7
@CATALUNYA1977 za mistrzostwa świata panie złoty :)
1
Cancelo wchodząc na boisko pokazał ze my wgl nie kumamy gry i nie kontrolujemy meczu. My możemy ściągnąć nawet najlepszego grajka na świecie, a i tak będziemy grać antyfootball. Trzymam się jednego
Schematu którego tak naprawdę nie ma. Xavi to nie Pep i nie poradził
Sobie. Lapcio powinien szukać alternatywy.
0
https://transfery.info/aktualnosci/fc-barcelona-finalizuje-transfer-za-trzy-miliony-euro/192993
Ktoś coś wie w temacie tego pana?
3
Dlaczego, dlaczego, dlaczego sciągają taki szrot zamiast dać szansę komuś młodemu
0
All Hilal wykłada marne 40mln za genialnego zawodnika Savica gdzie tymczasem by będziemy się bujać nawet nie z półśrodkiem a z jakąś amatorka w środku pola OR
0
No to Inter Miami robi sobie drużynę amigosow Barcelony. Jeszcze wezmą Albę i ściągną Suareza i będzie ekipa w komplecie
0
Śmieszne !!! Pierwszym kapitan powinien zostać Ter Stegen. Najbadziej zasługuje na to miano.
0
@require nawet nazwiska nie ma po ojcu wiec wiesz ;)
0
Może na Camp Nou znowu wróci choć troszkę magii naszego byłego Brazylijczyka
https://www.meczyki.pl/newsy/syn-ronaldinho-juz-gra-w-fc-barcelonie-brazylijczyk-zadebiutowal-w-druzynie-mlodziezowej-wideo/209463-n
0
@Schoogs co nie zmienia faktu zd zbudował coś z niczego tak naprawdę. Zmieniał mental zawodników, dodał im wartości, podniósł preferencje. U niego widać pomysł na grę, pomysł na akcje pomysł na przeciwnika
1
Arsenal, ależ oni piękna piękna i efektowna piłkę graja. Az oko się ciszy jak ogląda się taki football. Arsenal nie ma wcale znanego składu, nie graja tam wielkie gwiazdy rozpoznawalne na cała Europę a mimo to pięknie graja. Widać tutaj szkole Pepa, a Arteta piękne odrobił lekcje pod jego skrzydłami. Ciekawi mnie co taki Arteta stworzyłby ze składem jaki dostał Xavi
0
Czyli kolejny rok Real jest faworytem do wgrania LM
0
@FioletoweOczy to Gavi. Czuja chemia między sobą
0
@mr Barca nikt nie ma jaj w bracy zatrudnić takiego trenera. Przecież w bracy trener musi zawsze mieć dna barcy bądź chociaż w niej kiedyś grać
5
I kogo wezmą za Xaviego?
Kolejny jakie wynalazek który na sile bezie pchał dalej dna barcy i tiki take..
1
se queda...... 15 znaków :D
0
A niech idzie.. Pewnie i tak 80% sezonu przesiedzi na ławce , nie będziemy musieli na tego darmozjada patrzeć
0
Ale narzekacie. Wolicie żeby poszedł do Realu? a my zostaniemy z bezproduktywnym De Jongoem
2
@Culer_1906 oni wezmą młodego Piłkarza który może jeszcze wiele się nauczyć, a do nas przyjdzie piłkarskiego dziadka który za chwile skończy karierę. Super deal
5
Przyjdzie Auba , Bembele nie odejdzie zakumuja się i będą grać ze sobą o najgłupszego zawodnika FCb
1
Ale Frank to jest cieniem samego sienie. Wgl wczoraj nie było go widac w grze. Gość strasznie upadł. Szkoda, ale można uda sie wyciągnąć za niego jakoś hajs
0
Ligo Europy witaj nam z nami bądź bo tylko na tyle nas stać. Ludzie kto się spodziewał ze my damy radę Bayernowi ? Serio jeśli tak to gratuluje mega optymizmu
0
a może powrót Franka Rijkarda
1
@Trexas tak jak by w ostatnich latach było coś ugrane
1
@Pstryk tak jak by ostanie lata były grube
2
Barto pewnie by wypożyczył i opłacał cała pensje
0
Po co napastnik skoro jest Kun…