PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przyjdzie Auba , Bembele nie odejdzie zakumuja się i będą grać ze sobą o najgłupszego zawodnika FCb
1
Ale Frank to jest cieniem samego sienie. Wgl wczoraj nie było go widac w grze. Gość strasznie upadł. Szkoda, ale można uda sie wyciągnąć za niego jakoś hajs
0
Ligo Europy witaj nam z nami bądź bo tylko na tyle nas stać. Ludzie kto się spodziewał ze my damy radę Bayernowi ? Serio jeśli tak to gratuluje mega optymizmu
0
a może powrót Franka Rijkarda
1
@Trexas tak jak by w ostatnich latach było coś ugrane
1
@Pstryk tak jak by ostanie lata były grube
2
Barto pewnie by wypożyczył i opłacał cała pensje
0
Po co napastnik skoro jest Kun…
3
Pique jako jedyny w obecnych czasach pokazuje, ze romantyzm w piłce nożnej jednak istnieje
0
@barca87f ale Kuman miał
W pierwszym sezonie do dyspozycji Messiego :)
0
@macior jeżeli lM będzie przez najbliższa dekadę to będzie sukces
3
Luuudzie kuuurla… to dopiero druga kolejka.. Kuman stracił swojego najlepszego asa… dajcie czas tej drużynie.. za Pepa tez nie zdobywaliśmy szczytów od pierwszego meczu.
1
10 powinna isc do Aguero.
12
Jej
Wnioski są proste
Benzema odblokował się po odejściu Cerka
Martin odblokował się po odejściu Leo
0
A co z Kunem?? Dalej kontuzja ?? Nie jest dostępny ?
0
Messi takie oddanie do Barcy i płakał bo chciał zostać??
Widać jak mu zależało, szejk mu pomachał zielonymi przed oczami i poleciał jak świnia do koryta. Chciał zostać mógł podpisać nowy kontrakt rok temu. Ładnie zagrał nam na uczuciach.. wielka szkoda ze odszedł do ale cóż trzeba się z tym pogodzić.
Teraz jeszcze bardziej nie nawiedzę PSG..
Szkoda ze tam poszedł.. taka lipna liga.. Mógł wybrać City i z Pepem zbudować cos naprawdę nieziemskiego.
1
Przed tem był karny i nie odgwizdał. To odgwizdał teraz
1
De Gea jest az tak słaby ze wygryzł go jakis Simon
1
Jak by sprzedawał go Bartek to ny jeszcze dopłacił Leeds ze to biorą
1
@domisiek114 weka, bagietka, wasa, wafle ryżowe :D
4
Ale Mbappe to jest kooot !! Szkoda ze Barcy nie stać na niego i, ze on woli dołączyć do białych
0
Łezka zakręciła mi się w oku. Brakuje w dzisiejszej piłce takich jak on
0
Wielka brawa dla Chelsea a szczególnie dla Tuchla. Gościu objął drużynę w połowie sezonu i wygrał z nimi LM. Świetny trener. A co do Pepa no cóż jak już pisałem wcześniej: Pepowi do wygrania LM jest potrzebna Barca a Barcelonie do wygrania lM jest potrzebny Pep.
1
@Cwaniak4 a ja mam i się śmieje haha
0
@damiano996
Ej gościu mam twojego screena ze City miało wygrać 2:0 hahahaha
0
@damiano996 2:0 ??? A nie czekaj jednak Chelsea wygrała hahahhaha
3
No i co ludzie.. jak tu wczoraj napisałem ze Pepowi do wybrania LM jesy potrzebna Barca a Barcy jest potrzebny do wgrania LM Pep to żeście mnie wyśmiali wielcy znawcy… i sobie to zapamiętajcie ! Pep nigdy nie wygra z żadnym innym klubem LM
0
Pep jest potrzebny Barcelonie do zdobycia LM a Barcelona jest potrzebna Pepowi
3
nasze mistrzostwo było w trzech meczach. Z realem w kwietniu , Granada i Ateltico. Mecze 2 przegrane jeden remis i tyle nie ma co gadać o majstrze
2
Mami wlaczyc o mistrzostwo przerywając z osłabiona Granada i licząc na potknięcia rywali.. ludzie no bez jej.. nie zasługujemy na mistrzostwo w najmniejszym stopiu