0

To idźmy na pełnej po Mbappe !

0

Real musi 1 strzelić żeby doprowadzić do dogrywki ?

3

Mam nadzieje ze Chelsea zrobi mi dobry prezent na urodziny i wygra dziś z Realem

0

Alaba w realu to już pewne? Jeśli tak to super ruch z ich strony. Szkoda, ze nie trafił do nas

0

@Mroziu a co ma wróg Perez do wygrania LM xd On nie lata po boisku za piłka tylko jego piłkarze :)

0

Florek prezesem tej ligi tak? :D Czy nikt tutaj nie wyczuwa pompowania kasy z przychodów w głównej mierze do Realu na nowy stadion i transfery bo ja myślę, że tak :D

1

Czyli niby ta Superliga będzie zamiast LM?

0

Daliśmy ciała i tyle. Przykro się oglądało kolejna porażkę z Realem w tym sezonie. Mówicie co chcecie ale Real jest mega doświadczoną druzyna i potrafią grać w takich arcymeczach czego nam brakuje od dawien dawna a takich meczach. Niestety ale Ligi o LM wygrywając ze średniakami się nie zdobędzie. I moim skromnym zdaniem Real jest faworytem do wybrania LM

1

Nie narzekajcie na sędziego czy var. Barca zagrała słaby mecz i tyle w temacie. Nie ma się czego więcej doszukiwać. Zj******my mecz i tyle. Tylko o wyłącznie wina zawodników nikogo więcej

0

Za taka kasę znowu płacić za wielka niewiadoma. Koleś ma za sobą dobry jeden sezon i pol Europy się nad nim spuszcza. Za te 150 baniek wolałbym trochę dołożyć i sprowadzić Mbappe. To jest inwestycja sprawdzona na lata

0

@Blanco16 a u nas brakuje tych piłkarzy którzy będą mu wykładać patelnie

0

Byle z Tyn Halandem nie będzie tak jak z Dembele. W BVB kot jak ich mało a przyjedzie do nas czy do innego klubu i będzie klapa tak. Tak samo było z Joviciem. Pol Europy się o niego biło ale silniejsza liga go zweryfikowała

0

@socha bądźmy realistami.

1

@Chaoss Motorola e7plus
Mój tato ja wziol i jest mega zadowolony.

9

Podnosi drużynę z dołka , która była mega rozbita. Niech Laporta zdobi ściągnie mu pilkarzy takich jakich chce plus wychowankowie no i drugi sezon go zweryfikuje. Przypomnę tylko ze Pep w swój pierwszy sezon miał wolna rękę, dostał kogo chciał i zrobił sixtete. Niestety jak Kuman przychodził takiej wolnej ręki od Barta nie dostał.

0

Nom i niestety ale biali mają szanse wygrać LM. Co jak co ale oni to w LM potrafią grać i wygrać z każdym

0

Śmieszne jest to, że oddaliśmy Suareza za darmo bo już "wiekowy" nie nadaje się na rywalizacje, a ściągamy Aguero który nawet w połowie nie strzela tyle bramek co Suarez w sezonie.

1

Niby człowiek wiedziol a jednak się łudził

0

Ze niby on ma pomoc ? Hhaha strzała w kolano

0

No tiki taka nie wjedziemy im do bramy. Trzeba klepać szybkie akcje oddawać strzały

0

@masq no nie bardzo, bo nie ten czas :P

0

Fajnie tylko ze od kilku meczy gramy ciagle ta sama 11stka

42

Nie wiem jak wy, ale ja popłakałem się jak za starych czasów po bramce Pique na 2:0 jak byśmy grali o finał LM :D

0

3-1 dla naszych

0

Jaracie się tym ze wygrywamy z ogórkami? Lol panowie do jakiego poziomu się zniżamy żeby się cieszyć z wgranych z taka drużyna. Niech wygrają 5:1 z Ateltico Sevilla czy PSG

1

Co wy do choja chcecie od Minguezuy.. gościu nie gra swojej pozycji to jeszcze został rzucony na głęboka wodę . Ludzie zluzujcie trochę

6

Czytałem ze ktoś tu chciał Messiego ściągać ^^

0

Ile ja bym dał, żeby go ponownie zobaczyć w tej koszulce grającego na boisku w meczu El Clasico ajj

0

Tak wiem bla bla bla juz bylo tutaj tysiące razy.
Ale mnie krew zalewa żeśmy go oddali i dopłacamy..
Nie kumam jak można było oddać Suareza który jest gwarancją min 20 bramek na Sezon.

0

Czym spowodowany brak Leo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?