1

@ryba84 każdy transfer Bartka to wielki niewypał

0

Przecie on w tym PSG skończy karierę. .. nikt go nie chce za taki szmal i nikt mu nie będzie płacił takich kroci.. Pewnie na starość skończy w Chinach albo MLS

0

@DaPi ojj nawet nie wiem co mówisz . Pad bez kabla to podstawa bo się nie przejmujesz kablem nic ci nie zwisa nie przeszkadza. Jak położysz na stole
To się nie musisz martwić ze zahaczysz o kabel. Wejdź na olx i kup używkę bezprzewodowa

0

@Coutinho007 wrf co to za shit

2

@Gargamel01 jak wygramy to zagramy:D

4

Mowie wam leja na LL i walczą tylko o LM

1

Wiem co tu jest grane. Kuman i skupiają się nad LM a LaLige maja głęboko

0

@Rewolucja123 z ogórami to oni se moga dominować.
Niech zagrają tak jak z Nimi z takim Lpool czy City.

5

@wojtek_debiec4 były czasy ze cała Europa drżała przed Barca

0

Ciekawe czy by se tak pykali z takim Lpool albo City :D

1

Zastanawiał się ktoś kiedyś dlaczego tak dobry grajek jak Darijo Srna nigdy nie przeszedł do wielkiego klubu.
Pamietam, że swego czasu nawet i Barca się nim interesowała.

6

Ten Eriksen musi być niesamowicie dobrym grajkiem ze nawet jakiś Gaglliardini siada go na ławce :D

1

Odszedł bo już nie grał na najwyższym poziomie? Od jego odejścia wciągał nosem każdego z naszych pomocników.

4

@catalanian09 poczekaj bo to jest przyszły zdobywca ZP

12

Czego wy się spodziewacie po Aleni. Koleś wcale nie gra meczów i nagle dostaje minuty w pierwszej 11 i ma grać na nie wiadomo na jakim poziomie ??

0

@BarcaInfo czy on ma zez ?

0

Uno momento
A co z naszymi wielkimi talentami jak
Douglas oraz Kerrision?? Nikt ich nie obchodzi ???

4

@VeB4EveR niech tato wygra z ta walka jak Puyol wygrywał wiele piłek!!! Pozdrowienia dla taty i powodzenia !

0

Zwycięstwo albo Rolada out !!!

1

co jak co ale Messi dziś powinien usiąść na ławę..

2

@kamilo0066 to już jest szczyt serio

0

Tak odnośnie Messiego i jago słabszej formy . Myśle za najlepsze lata Messiego już za nim. Teraz będzie tyko gorzej nie lepiej. To tez człowiek nie maszyna. Jak śpiewał klasyk; Trzeba wiedzieć kiedy... ze sceny zejść.. niepokonanym.

1

Trzeba wiedzieć kiedy... ze sceny zejść.. niepokonanym. Myśle za najlepsze lata Messiego już za nim. Teraz będzie tyko gorzej nie lepiej. To tez człowiek nie maszyna

1

Ligowy Kryzys ?? Przecież on już trwa od 2 lat jak nie dłużej ...

0

Co z Trincao ze nie wszedł.. hmm może się znudził Roladzie? Ja się zastanawiam co jest nie tak ze Rui nie gra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Survier Wstawaj, zes****s sie :D

0

Pewnie nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, ale ta ustawa aborcyjna to był specjalnie poruszana aby mieć płaszcz ochronny do klepniętej ustawy na obowiązkowe szczepionki na COVID19 która zmieniają DNA człowieka.

4

Chyba każdy się zgodzi ze mną ze to w tym marnym roku 2020 najlepsza wiadomość. Jeszcze PiS out i ten rok nie będzie należał do najgorszych

0

Dyc to trzeba oblać. Jutro chyba trzeba dzwonić po uz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?