0

No Panie EV jednak potewfisz zauważyć ze ktoś gra kaszanę i wprowadzić zmianę i to w 64 min

2

Munir by sobie nawet w drugiej lidze nie poradził

12

Porażka jest to ze Munir dostaje więcej szans niż dostawał Paco. A co robi Munir potrwfi tylko tracić piłkę większego pożytku z niego nie ma

1

Miranda o dziwo dobrze sobie radzi jak na takiego przeciwnika. Brawa

0

Myślałem ze zachowają honor wygrają jak przystaje na drużynę z topu

1

Co ten Inter co te Atleti... kupon mi niszczą

1

https://www.facebook.com/183318092244649/posts/362083547701435/
Oznaczył bym Patrica Evra Ale nie mam go w znajomych :D

0

Jak wyglada Mam City w dzisiejszym meczu bo mam ich na kuponie ?

0

Jaka jest nagroda za wygrane głosowanie ?

0

U nas w firmie jest akcja szlachetna paczka.
Dla dwóch rodzin zebrano tyle jedzenia i rzeczy ze tym by można było wyżywić cały sierociniec na miesiąc. Dodatkowo jeszcze do tego każdej z rodzin kupiono pralkę i lodówkę.

1

Można tak powiedzieć
Ale mam przykłady kilku par ba nawet narzeczonych ze po daniu sobie zegarka się rozeszły i się już nie zeszli na nowo :D

0

Pamiętaj dziewczynie się zegarka nie kupuje.

0

Socjopata

0

Cała ta złota piłka jest już od kilku lat bez sensu.
Zawsze przyzwana była na przełomie stycznia/lutego a teraz w Grudniu ale bez sens.
W takim razie czemu nie dostał jej ani Iniesta i Xavi.. chore to wszsytko

0

Koleś ja na temat Arthura nie pisałem złych rzeczy o nie byłem jego przeciwnikiem. Zmień dilera

2

Ludzie wiem, że nie wróci po prostu chciałem pogadać o nim co niektórzy myślą teraz na ten temat.
BO prawda jest taka- jest na rynku trener który pasowałby do Barcelony? Moim zdaniem na chwilę obecną takiego brak.

Wiele z nas podnieca się terenem Betisu Quique Setién- ale ludzie przecież on nie prowadził żadnej poważnej drużyny jak EV i nie jest też nauczony również grać w tylu rozgrywkach jak Barca- więc równie dobrze mógłby się nie sprawdzić.

Mówiono ze Liga Angielska zweryfikuje Guardiole, a prawda jest taka, że to on zweryfikował Ligę Angielską.

6

Komu marzy się powrót Pepa jako trenera naszej drużyny?

Fantastyczne było by go znowu zobaczyć jak dyryguje naszymi zawodnikami- Jedyny koleś który może przywrócić naszej drożynie dawny blask.
Pod jego wodzą Dembele i Arthur wznieśli by się na niesamowity poziom i byli by naszymi filarami.

0

Widzę ze ominęło mnie jedno wielkie wkur na tym meczu. Dobrze ze pojechałem do kina

1

Prawda jest taka za całę barcelnoistwo jest przesiąknięte erą Guardioli i każdy chciałby tego z powrotem, ale niestety ten etap trzeba zamknąć on już nigdy nie wróci.

0

na jakiej podstawie tak twierdzisz?

0

Jak obstawiacie?
Barca po sezonie podziękuje EV czy dalej będzie ciągła ten jego wspaniały projekt?

0

3055 ;)

0

Donnmaruna
Carvajal - De LIght - Marquinhos - Alaba
Eriksen - Veratti - De Bruyne
Neymar - Lewy - Isco

0

3800 Ci fam :D

0

Sławomir czy to ty ??

0

Jak ci wystawi stomatolog skierowanie do rodzinnego po L4 to ci rodzinny powinien wypisać bez problemu.

4

Socjopata: zawsze potrafi dać komentarz, który zrobi człowiekowi dzień :D

0

Ten bayern trochę strach, kusi obstawić Benfice :D

0

Siemka,
Jak dziś typujecie ;
Roma czy Real?

1

OJ jak by cie taka dorwała w łóżku to byś piszczał cianko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?