1

Ojj ale będzie meczyko!!
Jak by Malcom w takim meczu strzelił brankę to by się odblokował na dobre i grałby jak z nut

0

Jego mina mówi wszystko, ze zostaje na 100%

0

siemanko,
Zajmuje się ktoś akwarystyką? :)

0

Hej,

Poszukuje kogoś do kogo moge się dołączyć na konto Netflix za 13zł.

0

Panie Ernest zmiany !!!!!!

0

Bo jak Zostanie Rakitic i z nik Valdi to De jong nie pogra i tyle będzie z jego talentu

0

I cyk brameczka

0

Jeśli tak będą grać w każdym meczu LM to ten tytuł w tym sezonie mamy w kieszeni

0

Kurla Arthuuuuuur

24

To już widze jak sobie DE Jong pogra...

0

BYle ten De Jong nie okaże się kotem w worku..
Koleś rozegrał tylko jeden dobry sezon i to w Holandii..
Oby to nie był drugi Andrzej Gomes

0

Moga sprowadzać De jongow, De lightow, kolejnych Neymarow .. ale bez Messiego będziemy bez duszy jak Real bez Cerka

0

Ludzie Leo nie będzie nam do końca życia dupy ratował.. to tylko daje do myślenia gdzie jesteśmy bez niego.. w czarnej D.....

1

Wcale dlatego idzie do PSG bo tam będzie miał pierwszy skład

3

Dlaczego Dembele nie mógł dograć do koca ?? Co by się Valdek stało no wytłumacz ...

0

Ale Vidal ka dziś parcie żeby strzelić bramkę :D

1

Vidal powinien grać w każdym meczu w LM wtedy mamy szanse w środku Pola bo to jest wycinacz doskonały

1

Semedo rozgrywa pierwsze skrzypce dziś a pewnie zostanie zdjęty i wejdzie Roberto xd

0

Bo mamy ju awans w kieszeni i taki Alenia mógłby się ogrywać a nie suareZa dawać

8

I po co taka zmiana po cooooo ??
Nie mógł Alenia wejść się ogrywać..

0

Ale pomoc Arthur - Ivan - Vidal wyglada ślicznie

0

Po kiego on chce Luisto na boisko wyslac ...

0

Ależ Langlet się rozwinął ładnie ładnie to wyglada

0

Dembele to co zrobił to było dziwne bo mialem wrażenie ze chciał to piłkę jescze odegrać... tylko po co...

1

Narzekamy na EV, że ma zostać na kolejny sezon.
A kogo byście za niego widzieli?
obecnie nie ma wolnego trenera który były lepszy od niego..

1

By zrobił na samym początku ta operacje i byłby problem z głowy..

3

Może i tak ale gra bez twarzy ciagle ta sama jedenastka i bez żadnego szczególnego stylu. Zwykła przeciętna drużyna z LALiga

0

Przy takiej grze Real poza liga mistrzów :d

2

Nudna ta gra jak flaki z olejem. Barca gra bez tożsamości bez twarzy.. przeciętna drużyna z LL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?