PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ojj ale będzie meczyko!!
Jak by Malcom w takim meczu strzelił brankę to by się odblokował na dobre i grałby jak z nut
0
Jego mina mówi wszystko, ze zostaje na 100%
0
siemanko,
Zajmuje się ktoś akwarystyką? :)
0
Hej,
Poszukuje kogoś do kogo moge się dołączyć na konto Netflix za 13zł.
0
Panie Ernest zmiany !!!!!!
0
Bo jak Zostanie Rakitic i z nik Valdi to De jong nie pogra i tyle będzie z jego talentu
0
I cyk brameczka
0
Jeśli tak będą grać w każdym meczu LM to ten tytuł w tym sezonie mamy w kieszeni
0
Kurla Arthuuuuuur
24
To już widze jak sobie DE Jong pogra...
0
BYle ten De Jong nie okaże się kotem w worku..
Koleś rozegrał tylko jeden dobry sezon i to w Holandii..
Oby to nie był drugi Andrzej Gomes
0
Moga sprowadzać De jongow, De lightow, kolejnych Neymarow .. ale bez Messiego będziemy bez duszy jak Real bez Cerka
0
Ludzie Leo nie będzie nam do końca życia dupy ratował.. to tylko daje do myślenia gdzie jesteśmy bez niego.. w czarnej D.....
1
Wcale dlatego idzie do PSG bo tam będzie miał pierwszy skład
3
Dlaczego Dembele nie mógł dograć do koca ?? Co by się Valdek stało no wytłumacz ...
0
Ale Vidal ka dziś parcie żeby strzelić bramkę :D
1
Vidal powinien grać w każdym meczu w LM wtedy mamy szanse w środku Pola bo to jest wycinacz doskonały
1
Semedo rozgrywa pierwsze skrzypce dziś a pewnie zostanie zdjęty i wejdzie Roberto xd
0
Bo mamy ju awans w kieszeni i taki Alenia mógłby się ogrywać a nie suareZa dawać
8
I po co taka zmiana po cooooo ??
Nie mógł Alenia wejść się ogrywać..
0
Ale pomoc Arthur - Ivan - Vidal wyglada ślicznie
0
Po kiego on chce Luisto na boisko wyslac ...
0
Ależ Langlet się rozwinął ładnie ładnie to wyglada
0
http://sportson.me/higuain-attempting-to-force-chelsea/
0
Dembele to co zrobił to było dziwne bo mialem wrażenie ze chciał to piłkę jescze odegrać... tylko po co...
1
Narzekamy na EV, że ma zostać na kolejny sezon.
A kogo byście za niego widzieli?
obecnie nie ma wolnego trenera który były lepszy od niego..
1
By zrobił na samym początku ta operacje i byłby problem z głowy..
3
Może i tak ale gra bez twarzy ciagle ta sama jedenastka i bez żadnego szczególnego stylu. Zwykła przeciętna drużyna z LALiga
0
Przy takiej grze Real poza liga mistrzów :d
2
Nudna ta gra jak flaki z olejem. Barca gra bez tożsamości bez twarzy.. przeciętna drużyna z LL.